Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ от КАВАЗАКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТВ от КАВАЗАКИ

    За сега проекта е малко в застой.
    Причината е - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=112534
    След завършването на УАЗ-а продължавам.

    Коментар


    • От: АТВ от КАВАЗАКИ

      http://www.italauto-bg.net/forum/vie...hp?f=11&t=6873,
      колеги,вижте в чужбина как борят кризата!!!
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • От: АТВ от КАВАЗАКИ

        Здравей Вальо.Поздрави за добре свършената работа.Съжелявам,че виждам темата ти чак сега.Трета година не съм в БГ и все по-рядко влизам във форума.До преди да завиеш прилежно АТВто и да започнеш да пилиш по Уазката,си свършил страхотна работа.Първото нещо което смятам че ще ти даде главоболие са шенкелите/ако са китайски/.Ако си спомняш моя опит,мисля че на третото по-сериозно излизане и.....................жена ми се научи да кара колата със платформата отзад офф-роад,че да ме прибере.
        Другото нещо,което ме смущава е карето на кормилния прът.Аз също бях започнал със каре,защото хич не ми идваше ъгъла,но се замислих,че това каренце няма да издържи на ударите на предницата.Затова го преправих със цяла права тръба.Излезе успешно.
        Още ведъж поздравления за свършената работа.Ти си жив пример за нестихващ ентусиазъм,подплатен със сериозни умения.Продължавай все така.

        Поздрави
        Ники

        Коментар


        • От: АТВ от КАВАЗАКИ

          Първоначално публикуван от coclino Преглед на мнение
          Здравей Вальо.Поздрави за добре свършената работа.Съжелявам,че виждам темата ти чак сега.Трета година не съм в БГ и все по-рядко влизам във форума.До преди да завиеш прилежно АТВто и да започнеш да пилиш по Уазката,си свършил страхотна работа.Първото нещо което смятам че ще ти даде главоболие са шенкелите/ако са китайски/.Ако си спомняш моя опит,мисля че на третото по-сериозно излизане и.....................жена ми се научи да кара колата със платформата отзад офф-роад,че да ме прибере.
          Другото нещо,което ме смущава е карето на кормилния прът.Аз също бях започнал със каре,защото хич не ми идваше ъгъла,но се замислих,че това каренце няма да издържи на ударите на предницата.Затова го преправих със цяла права тръба.Излезе успешно.
          Още ведъж поздравления за свършената работа.Ти си жив пример за нестихващ ентусиазъм,подплатен със сериозни умения.Продължавай все така.

          Поздрави
          Ники


          Здрасти колега.
          Радвам се че ти харесва моята самоделка.
          Шенкелите са китайски но са сменени осите им с качествени.
          Прав си и за карето много е слабо на място като завивам имам чувството че ще се пръсне.
          За сега остава така пък зимата ще му правя доработки.
          Ако си забелязал някоя друга грешка казвай.

          Коментар


          • От: АТВ от КАВАЗАКИ

            Здравей Вальо.Това че си сменил осите на шенкелите е супер.Все пак имай едно на ум.При мен първия път се скъса оста,а втория път се скъса самия шенкел,близо до ухото,където влиза болта на накрайника на кормилната щанга.Може и аз да съм уцелил калпав матеиал,но това е моят опит.Ако мога да те предпазя от тези изненади ще съм много щастлив.
            Иначе друго няма.Само газ.
            Качвам ти няколко снимки от последните ми карания.Погледни нърф баровете.Коланите са както ти е писал Трипер,от Практикер.
            Ако мога да помогна с друго..............на драго сърце.

            Поздрави
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: АТВ от КАВАЗАКИ

              Вальо можеш ли да ми дадеш скаип или емаил за връзка , че мисля да почвам и аз с направата на атв

              Коментар


              • От: АТВ от КАВАЗАКИ

                Първоначално публикуван от mar7ii Преглед на мнение
                Вальо можеш ли да ми дадеш скаип или емаил за връзка , че мисля да почвам и аз с направата на атв
                Нямаш лични да ти пратя скайп така че ми се обади на -0899056941 да ти дам скайп но да е вечер след 20ч.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X