Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проста геометрия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Проста геометрия

    Според мен става въпрос за тук - 43.612217,22.686896 на гугъл мапс. И гледайки снимките идва от Пролазница и пътува към Белоградик, или бъркам? И понеже колегата е явно недоволен от съветите тук, търси помощ от математици. Според мен е добре да се намесят и психолозите. А най ми е интересно, след като го снимахте камиона какво стана? Мина ли по пътя или още е там? Как се справи със следващия завой, дето вече е на 180 градуса?
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #62
      От: Проста геометрия

      http://www.offroad-bulgaria.com/cont...80%D0%B8%D1%8F А това какво е?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #63
        От: Проста геометрия

        Този завой и си е напълно постижим с тази композиция при тези условия , как и защо колегата се е наврял там можем само да гадаем ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #64
          От: Проста геометрия

          Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
          Преди или след с.Извоз?Защото от с.Стакевци Съм товарил дърва за Видин и за Монтана и никога не Съм имал проблеми по тия пътища.Последно ходих с хенгер 18.75м и се караше прилично.А това чудо е 17.4м.
          Хенгера се кара много по-лесно напреде, докато прицепо се кара много по-лесно назаде. Аз имам голям двор и до преди 5 години камиони влизаха. Пъря е много тесен и с хенгер се влизаше, но с прицеп се пробвахме и не успяхме.
          Последно редактирано от dimich87; 08-05-12, 20:59.

          Коментар


          • #65
            От: Проста геометрия

            Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
            Хенгера се кара много по-лесно напреде, докато прицепо се кара много по-лесно назаде. Аз имам голям двор и до преди 5 години камиото влизаха. Пъря е много тесен и с хенгер се влизаше, но с прицеп се пробвахме и не успяхме.
            +1 хенгера както и ремаркето " следят " влекача в завой , докато прицепа винаги " сече "
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #66
              От: Проста геометрия

              Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
              Хенгера се кара много по-лесно напреде, докато прицепо се кара много по-лесно назаде. Аз имам голям двор и до преди 5 години камиони влизаха. Пъря е много тесен и с хенгер се влизаше, но с прицеп се пробвахме и не успяхме.
              За това Съм съгласен на 200%.Но Ти говориш за квартални улици.Аз Съм имал случай селска улица да е по-тесна от ширината на камиона.Това е път от Републиканската пътна мрежа на който не би трябвало да има проблем нито един от двата вида ППС.
              0887284106-Митко
              http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
              http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

              Коментар


              • #67
                От: Проста геометрия

                Срежу нас има склад на топливо и идват камиони с прицеп да зареждат. Излиза се под 90 градуса. за да се излезе или влезе се ползва и тротоара от среща. Портата на склада е 8м широка. Платното не знам колко е широко, но предполагам че и то е около 8м + тротоара 2м. С хенгер никога не съм виждал да се качват на тротоара. Вчера един се опита да излезе без да се качва на тротоата, ама се отказа и върна на зад. Ако беше продължил, щеше да събори кола. Ето и една картинка на ситуацията. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:14.0 КБ
ID:5372311А при напълно навит волан задните колела на ремаркето се въртят на пета или по-просто камиона си описва своя радиус, а ремаркето се върти около задната ос.

                Коментар


                • #68
                  От: Проста геометрия

                  Следващия път ще Ви снимам този как минава по пътищата, особено на няколко 180 градусови завои, между Панагюрище и открития рудник.



                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.png
Прегледи:1
Размер:930.2 КБ
ID:5372317
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Проста геометрия

                    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                    Следващия път ще Ви снимам този как минава по пътищата, особено на няколко 180 градусови завои, между Панагюрище и открития рудник...
                    След като е към рудник, най-вероятно самият път си е изчислен за такива машини.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Проста геометрия

                      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                      След като е към рудник, най-вероятно самият път си е изчислен за такива машини.
                      Има сателитна снимка на единия от завоите, сами преценете. Понеже е на ръба пропаст, има и мантинела. Аз с лека кола едвам го взимам с много ниска скорост.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Проста геометрия

                        Това ми напомни един стар виц.
                        Влиза един в бар, поръчва си уиски, прави си гаргара с него и го изплюва. Като си мърмори: Ей, голЕм шофьор, ебаси шофьора....
                        Поръчва следващо и ритуала се повтаря пак...
                        На четвъртото бармана идва до него и го пита: Човек, защо правиш така?
                        Спирам пред бара с трабантчето си и гледам едно място, ама тЕсно...два пъти се опитвам да паркирам, ама тясно, трабанта не влиза...
                        Зад мен един с ТИР ми вика: Колега, ако няма да паркираш мръдни да паркирам аз.
                        Викам му:Къде ще паркираш...аз трабанта не мога да вкарам...
                        Той: Айде на бас. Който загуби духа на другия...
                        И кво стана?!?
                        Кво....ебати шофьора...голЕм шофьор....

                        Коментар


                        • #72
                          От: Проста геометрия

                          Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                          Кво....ебати шофьора...голЕм шофьор....

                          Тоя виц е много як и верен!!!!


                          п.п.Според мен също се минава през въпросния участък без проблем,а при така създалата се ситуация има и друг начин за излизане от нея без латерни и лебедки!
                          Откачване на ремаркето позициониране на влекача в правилната посока,и така отново и отново,Фъре помагай че не мога да обяснявам много,ама който иска ще се сети.
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X