Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проста геометрия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проста геометрия

    Обвинявате шофьора че не си е направил сметката, обаче според мене ситуацията не е такава каквато изглежда. Ако греша ме поправете, ето и скица на това което е Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:8.3 КБ
ID:5371134
    Ако е точно такъв завоя и пътя е широк не повече от 3,5- 4 метра, резонно се озовал в канафката.

    Коментар


    • #32
      От: Проста геометрия

      Просто не се е изнесъл достатъчно, видял е, че не може да мине, върнал е назад и се е заклещил. Колко от пишещите по-горе за влизали изобщо в кабина?
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #33
        От: Проста геометрия

        Как ги разбирате нещата по снимки? Без някой шофьор да е бил на място и да каже може или не, няма как да се разбере. Или пък дайте параметрите на пътя(радиуси, ширини, дължини) и тогава е лесно. От снимките и на мен ми се вижда постижимо, но реално как е ...

        Коментар


        • #34
          От: Проста геометрия

          Не е такава, мостът като 99,9% от всички такива си е прав. Правил се е на по-умен от колкото е. Нещо липсва в историята, до положението на снимката не може да се натика без неумели маневри със заден ход и завой или спирачка. Има и такива образи, които за да няма прибиране на ремаркето към вътрешната страна на завоя, решават просто да не завиват - и карат направо. Но много по-вътре от максималното естествено прибиране.

          Коментар


          • #35
            От: Проста геометрия

            Ако завоя е на 90 градуса е грешка на шофьора, но аз както гледам снимките завоя е почети 180 градуса и ако е тесен пътя колкото е тесен моста, то шофьора е нямалко как да се измъкне.

            Коментар


            • #36
              От: Проста геометрия

              Колеги завоя е напълно нормален и изпълним с тая композиция.Това го твърдя като човек прекарал по-голямата част от живота Си на пътя с камиони.Шофьора (ако изобщо е такъв) на тоя камион ако караше Мой камион направо щях да Му скъсам книжката.Колега yaniev би ли казал къде се развива случката защото това място Ми е много познато и ми прилича на пътя Монтана-Горни Лом някъде около с Превала.
              0887284106-Митко
              http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
              http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

              Коментар


              • #37
                От: Проста геометрия

                Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                Ако завоя е на 90 градуса е грешка на шофьора, но аз както гледам снимките завоя е почети 180 градуса и ако е тесен пътя колкото е тесен моста, то шофьора е нямалко как да се измъкне.
                180 градуса знаеш ли колкав завой е?
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #38
                  От: Проста геометрия

                  Още в пост 12 е отбелязано, че пътя е забранен за машини над 10т. Защо ли?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проста геометрия

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Още в пост 12 е отбелязано, че пътя е забранен за машини над 10т. Защо ли?
                    Защото моста след него е много кекаф?
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проста геометрия

                      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                      180 градуса знаеш ли колкав завой е?
                      Обратен завой
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проста геометрия

                        Както знаем-снимките не предават реално ситуацията, но така като гледам-наемам се да прекарам този камион през моста, без маневра.
                        Никога не съм карал прицеп, но ...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проста геометрия

                          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                          Обратен завой
                          • Нулев ъгъл — този, на който лъчите му съвпадат, т.е. има градусна мярка 0.
                          • Остър ъгъл — ъгъл, по-малък от правия, т.е. с мярка, по-малка от 90 градуса.
                          • Прав ъгъл — ъгъл с градусна мярка от 90 градуса, т.е. ъгъл чиито съставляващи лъчи са взаимно перпендикулярни.
                          • Тъп ъгъл — ъгъл с градусна мярка повече от 90 градуса.
                          • Изправен ъгъл — ъгъл с мярка на 180°. Ако един ъгъл е изправен, то лъчите, които го съставят, лежат на една права.
                          По тая логика, ъгъла на завоя от снимките е тъп ъгъл, повече от 90 градуса, по-лесен за преодоляване от правия ъгъл. Но също по тая логика, ако е 180 градуса, си кара направо. А ако е обратен завой, трябва да е 360 градуса или аз съм зле с простата геометрия
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проста геометрия

                            Има се предвид с колко градуса променя посоката. Ако я променя с 360гр., това означава, че се завърташ в кръг и продължаваш пак в същата посока.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проста геометрия

                              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                              По тая логика, ъгъла на завоя от снимките е тъп ъгъл, повече от 90 градуса, по-лесен за преодоляване от правия ъгъл. Но също по тая логика, ако е 180 градуса, си кара направо. А ако е обратен завой, трябва да е 360 градуса или аз съм зле с простата геометрия
                              180 градуса са си точно обратен завой, както Миро спомена, 360 са си в същата посока.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проста геометрия

                                Стария,де си бре???? Я внеси яснота, след като одереш агънцето!!
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X