Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FRESH NEWS FROM LISBOА-DAKAR !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
    Почна да се говори, че има шашми, уговорки и попълнени сметки в в банки из офшорни зони
    6те ви съветвам да не давате ухо на подобни интриги и простотии без зна4ение къде са написани!!!Това ли4но за мен са си пълни глупости.Но дори и да не съм прав,пак отказвам да 4ета и коментирам подобни изказвания от който и да е форум.Просто това е не6то от което вси4ки ние губим!!!
    Но съм убеден,4е вси4ко е измислица.Просто има хора които никога не излизат от малкия си елементарен свят!!!
    К. Кулев

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Калин Кулев
      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
      Почна да се говори, че има шашми, уговорки и попълнени сметки в в банки из офшорни зони
      6те ви съветвам да не давате ухо на подобни интриги и простотии без зна4ение къде са написани!!!Това ли4но за мен са си пълни глупости.Но дори и да не съм прав,пак отказвам да 4ета и коментирам подобни изказвания от който и да е форум.Просто това е не6то от което вси4ки ние губим!!!
      Но съм убеден,4е вси4ко е измислица.Просто има хора които никога не излизат от малкия си елементарен свят!!!
      Не знам и не ме интересува Ама във всеки слух има частица истина (чисто теоретично де), пък и подобен род прояви са изцяло Комерсиални т.е. организаторите го правят за пари, ако парите са по-малко от очакванията... знае ли човек? Ама дано да не е така!

      Коментар


      • #48
        То и Олимпийските игри бяха с най-идеална цел, ама видяхте какви подкупи са играли там
        Че и наше момче беше замесено ...
        ... иначе състезанието си е супер
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #49
          В първите 5 има 4 туарега... май тая година диамантите нещо го закършиха, макар че интересното тепърва предстои... но Шинозука отпадна...
          А Саинц ако малко повече внимава няма да има проблем да спечели... много ръчка Туарега)))
          БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
          (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

          Коментар


          • #50
            Развръзката тепърва предстои
            Гледам, че днес Сайнц и Саби нещо са я закъсали.
            Петерханзел ги води доста, ама ще стане ясно накрая на етапа.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #51
              Депре е паднал на 273-я километър, но след кратък ремонт продължава, само дето през това време другите са стопили преднината му
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #52
                Спирането на Депре е само за 2 минути. В момента почти всички лидери при моторите се движат в група и са близо до втора контрола.

                Сайнц е все още в началото на етапа, далеч зад другите, Петерханзел е временен водач, току-що мина първа контрола, близо зад него са Рома, Алфон, Саби, Клайншмид и малко след тях Роби Гордън.

                Коментар


                • #53
                  Сайнц да не е отпаднал ??? Другите са стигнали почти финала, той още е на 1/3 от етапа.
                  БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                  (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                  Коментар


                  • #54
                    Класирене след етап 6:
                    ]RANKING OVERALL CAR Pos. N° Name Make Time Variation

                    1 305 DE VILLIERS(AFS) VOLKSWAGEN 16:33:58 00:00:00
                    2 307 SAINZ (ESP) VOLKSWAGEN 16:34:20 00:00:22
                    3 303 KLEINSCHMIDT (ALL) VOLKSWAGEN 16:34:32 00:00:34
                    4 314 SCHLESSER (FRA) SCHLES-FORD-RAID 16:35:00 00:01:02
                    5 302 ALPHAND (FRA) MITSUBISHI 16:36:00 00:02:02
                    6 301 SABY (FRA) VOLKSWAGEN 16:37:55 00:03:57
                    7 309 MILLER (USA) VOLKSWAGEN 16:41:12 00:07:14
                    8 315 MAGNALDI (FRA) SCHLES-FORD-RAID 16:42:08 00:08:10
                    9 300 PETERHANSEL (FRA) MITSUBISHI 16:43:35 00:09:37
                    10 304 ROMA (ESP) MITSUBISHI 16:45:24 00:11:26
                    11 322 CHICHERIT (FRA) BMW 17:14:27 00:40:29
                    12 313 COX (AFS) BMW 17:34:35 01:00:37
                    13 311 SOUSA (POR) NISSAN 17:49:48 01:15:50
                    14 317 GACHE (FRA) BUGGY 18:12:48 01:38:50
                    15 345 PESCAROLO (FRA) BUGGY 18:40:27 02:06:29
                    16 335 GORDON (USA) HUMMER 21:02:34 04:28:36
                    IvoVarbanov.bg

                    Коментар


                    • #55
                      Проблем в тракинга Сайнц е финиширал 7ми на 6 минути след първия
                      IvoVarbanov.bg

                      Коментар


                      • #56
                        Те вече са финиширали, а в Дакар Директо сайнц все още го дават че е на километър 244
                        Втори, значи дърпа още в генералното)))
                        всъщност това е било генералното
                        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                        Коментар


                        • #57
                          След този етап можем да залагаме между 10 претендента за Дакар 2006. Аз лично очаквам хегемония на VW, но Шлесер е много близо до тях и може да поднесе изненада за което се съмнявам. Митсубиши ще се борят докраи все пак имат три коли. При изравнените възможности на автомобилите опита и главно късмета ще бъдат определящи.
                          IvoVarbanov.bg

                          Коментар


                          • #58
                            В колко часа почва 7 етап?
                            БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                            (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                            Коментар


                            • #59
                              доколкото знам митсубиши правят някакви структурни промени след като мерцедес се отказа от съдружието си с тях. тази година няма да участват в WRC най - вероятно са махнали една 0 от бюджета си за дакар и по неофициални данни карат с колата от миналата година. за разлика от тях VW са пръснали чувствително по - голяма цифра от миналата година. от друга страна сдружението на шлесер с форд явно дава резултат и борбата за шампанското може да се окаже недостижима цел за пилототе на митсубиши.

                              но нали това е състезание, нищо не е станало докато нестане

                              бъгитата за по - бързи на неравните скоростни етапи /по - леки са/ 4х4 са по - бързи на специалнит етапи, кадето избщо преминаването на коли с задно е под въпрос. битката предстои
                              drive alive

                              Коментар


                              • #60
                                Снощи казаха че Шлесер-Форд е най-бързата кола в тазгодишното издание на ралито
                                БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                                (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X