Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Възкресявам темата, защото нали пак е май и пак са ме полазили тръпки, спомени и вълнения,... , свързани с Ладога трофи и незабравимото ни приключение с приятели през 2010 г - моята първа Ладога.
    Ще Ви предложа "филмчето", което направих тогава и качих в ютуб на части и слава Богу не ми го блокираха(заради готината музика, която използвах за озвучаването .Филма правих доста екстремно, буквално дни преди заминаването ни за следващата Ладога, при това на една неподходяща монтажна програма и с микрофона за скайпа, нощем, бързайки, абе аматьорска работа. Ама аз и така си го обичам - с всичките му кусури, а и е дългичък..!
    На доста хора дадох дискове с филма, но за съжаление не на всички, на които бях обещала, за което се извинявам и се надявам варианта да гледат тук филма на части ще ги удовлетвори.

    Още преди три години, пак по това време, ми дойде музата и качих първите шест части. Ето ги.
    Приятно гледане!











    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: Ладога 2010 и BG Мисията

      Продължението на сагата...




















      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • От: Ладога 2010 и BG Мисията

        Браво Танче,който не ги е гледал изпуска много!
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: Ладога 2010 и BG Мисията

          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
          Браво Танче,който не ги е гледал изпуска много!
          Благодаря ти! За мен е удоволствие да споделя преживяванията, уловени от моята камера с Вас и се радвам, ако съм успяла да Ви накарам поне да се докоснете до предизвикателството, радостта и мъката, магията на невероятната природа и най-вече хората, с големи сърца, с които оставаш Приятел за цял живот... Всичко това е "Трофи Рейд Ладога"

          Ето и видеото от последните ни три дни на Ладога 2010













          Това беше моята цветна историйка за петимата мускетари и Сотьо на приключението ЛАДОГА...С пожелание да го преживеете на живо!
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X