Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ладога 2010 и BG Мисията

    Браво!! Сериозен успех! Чакаме снимки....
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • От: Ладога 2010 и BG Мисията

      Излязли са резултатите ето които иска да види.
      RESULTS.xls
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • От: Ладога 2010 и BG Мисията

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        Излязли са резултатите ето които иска да види.
        [ATTACH]217393[/ATTACH]
        Ще искам от Вушев бучка кал от Ладога за сувенир, дано не измият Сотьо прибързано. Браво на юнаците!
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • От: Ладога 2010 и BG Мисията

          Здравейте приятели!След като видях семейството си за няколко часа след пристигането ни, а след това няколкодневна почти денонощна работа/работя на две места/най-после правя първото си влизане в Нета и естествено в Темата.Прочетох всичко, което сте написали след нашето заминаване и си спомних за форумните си преживявания от миналогодишната Ладога и как тогава почти денонощно следях темата и сайтовете, за да разбера какво ТАМ се случва с НАШИТЕ.Благодаря ви за съпричастността, за високата оценка, за човечността, за искрените чувства и топлите думи, за всичко! Благодаря ви, че бяхте с нас! По време на цялото пътуване и особено Там на Ладога, в краткото време, което намирах за себе си,/защото си лягах последна/мислех за семейството си и за вас. Наслаждавайки се на белите нощи, се опитвах да запечатам на "харда си" т.е. в мозъка най-ярките моменти от изминалия ден-случките, преживяванията, чувствата, красотата, цветът, мирисът, звукът...МАГИЯТА НА ЛАДОГА,а после заспивайки си задавах въпроса:...как е възможно да се разкаже, покаже или опише това...?! Чувствам се толкова щастлива, че успях да се докосна до тази магия/май съм голяма късметлийка/ и ще се опитам да да ви я предам.Вече съм у дома, но май, но част от мене остана ТАМ или просто Ладога ще бъде с мене завинаги...още не знам! Моля да простите моята емоционалност. Сигурно ще я усещате и в кадрите и в разказите по тях, ама какво да направя такава съм си...жена, макар и "мъжко момиче", а и не искам да бягам от същността си, когато става въпрос за истинските неща! Разбирам, че очаквате много от мен, ДАНО ОПРАВДАЯ ОЧАКВАНИЯТА ВИ...Зная, че сте нетърпеливи, но моля да ми дадете малко време. Не за адаптация/аз и не искам да се адаптирам/, а за техническа обработка на материала. Имам общо с пътуването около 16 часа видеоматериал и около 1,5 гигабайта снимки. Преди малко отворих куфара със снимачната техника и се опивам да систематизирам материала.От тази нощ започвам обработката и много скоро и на порции ще покажа и разкажа всичко...от самото начало...! Благодаря за търпението и дано не съм ви отегчила с дългото си излияние...До скоро!
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: Ладога 2010 и BG Мисията

            Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
            Здравейте приятели!След като видях семейството си за няколко часа след пристигането ни, а след това няколкодневна почти денонощна работа/работя на две места/най-после правя първото си влизане в Нета и естествено в Темата.Прочетох всичко, което сте написали след нашето заминаване и си спомних за форумните си преживявания от миналогодишната Ладога и как тогава почти денонощно следях темата и сайтовете, за да разбера какво ТАМ се случва с НАШИТЕ.Благодаря ви за съпричастността, за високата оценка, за човечността, за искрените чувства и топлите думи, за всичко! Благодаря ви, че бяхте с нас! По време на цялото пътуване и особено Там на Ладога, в краткото време, което намирах за себе си,/защото си лягах последна/мислех за семейството си и за вас. Наслаждавайки се на белите нощи, се опитвах да запечатам на "харда си" т.е. в мозъка най-ярките моменти от изминалия ден-случките, преживяванията, чувствата, красотата, цветът, мирисът, звукът...МАГИЯТА НА ЛАДОГА,а после заспивайки си задавах въпроса:...как е възможно да се разкаже, покаже или опише това...?! Чувствам се толкова щастлива, че успях да се докосна до тази магия/май съм голяма късметлийка/ и ще се опитам да да ви я предам.Вече съм у дома, но май, но част от мене остана ТАМ или просто Ладога ще бъде с мене завинаги...още не знам! Моля да простите моята емоционалност. Сигурно ще я усещате и в кадрите и в разказите по тях, ама какво да направя такава съм си...жена, макар и "мъжко момиче", а и не искам да бягам от същността си, когато става въпрос за истинските неща! Разбирам, че очаквате много от мен, ДАНО ОПРАВДАЯ ОЧАКВАНИЯТА ВИ...Зная, че сте нетърпеливи, но моля да ми дадете малко време. Не за адаптация/аз и не искам да се адаптирам/, а за техническа обработка на материала. Имам общо с пътуването около 16 часа видеоматериал и около 1,5 гигабайта снимки. Преди малко отворих куфара със снимачната техника и се опивам да систематизирам материала.От тази нощ започвам обработката и много скоро и на порции ще покажа и разкажа всичко...от самото начало...! Благодаря за търпението и дано не съм ви отегчила с дългото си излияние...До скоро!
            Таня, ще чакаме с нетърпение, ако с нещо можем да помагаме, кажи.
            Аз и преди ти подхвърлих, Големия събор на Форума е от 3 до 6 септември до Пловдив, една фотоизложба за Ладога и Сотьо "на живо" би било чудесна случка. Време има, ти прецени.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • От: Ладога 2010 и BG Мисията

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              ..... Големия събор на Форума е от 3 до 6 септември до Пловдив....
              ?? Злати, това за нац. събор на форума ли говорим?

              По темата: По-хубаво от емоционалния разказ в картинки, на дали ще има. Успех с обработката.

              Коментар


              • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                ?? Злати, това за нац. събор на форума ли говорим?

                По темата: По-хубаво от емоционалния разказ в картинки, на дали ще има. Успех с обработката.
                Да - http://www.offroad-bulgaria.com/cale...th=9&year=2010
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                  Докато чакаме Таня да се справи с снимките и видеото ето малко подгряване снимките са от чуждестранен форум мисля финландски.
                  http://forums.offipalsta.com/album.php?albumid=3092

                  http://forums.offipalsta.com/album.php?albumid=3121

                  снимки има още от страница 6 разгледаите всички до страница 11 има интересни снимки
                  http://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=64469&page=6

                  И още:
                  http://picasaweb.google.com/kt.sihvo...ogaTrophy2010#
                  Последно редактирано от Дявол Коледа; 17-06-10, 08:00.
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                    ... Моля да простите моята емоционалност. Сигурно ще я усещате и в кадрите и в разказите по тях, ама какво да направя такава съм си...жена, макар и "мъжко момиче", а и не искам да бягам от същността си, когато става въпрос за истинските неща! ...
                    Докато чакам материалите, препрочетох пак темата. Искам само да кажа: Това не е нещо, за което да прощаваме. По-скоро (мисля, че всички ще се съгласят с мен) това е нещото, което искаме. Разказ преживян, емоционален, истински! И си го чакаме
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Докато чакам материалите, препрочетох пак темата. Искам само да кажа: Това не е нещо, за което да прощаваме. По-скоро (мисля, че всички ще се съгласят с мен) това е нещото, което искаме. Разказ преживян, емоционален, истински! И си го чакаме
                      Да, чакаме снимки, разказ и ...
                      sigpic УАЗ-452

                      Коментар


                      • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                        Продължавам с подгряването на публиката докато чакаме същинската част,още малко снимки изровени из нета:

                        http://picasaweb.google.com/vallmond/Ladoga2010#

                        http://picasaweb.google.com/vallmond/Ladoga2010Part2#
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                          Невероятен успех,Браво на екипа.
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                            Поклон и респект за участниците в тежкото изпитание!
                            Да са живи и здрави,за да могат да продължат участията си във всички състезания,в които желаят!
                            Да си призная обаче не разбирам защо толкова време след финала няма никаква информация тук...?!?!?!Нещо не е,както трябва явно-дано не съм прав...!
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                              Имам добри новини.Целият видеоматериал(16 реални видеочаса) е прегледан кадър по кадър, вкаран в компютъра и дори записан на ДВД -дискове за архив. Една голяма част от него(най-ценната) е "нарязана" на файлове, които остава да "обработя" за пускане в Интернет. Планувам това да стане в събота и неделя и, ако всичко е наред и Нета върви добре, във вторник да започна "Разказа".
                              Обработката на снимките е готова. Всъщност тя ми отне не повече от 5 минути. Сега разбирам защо повечето колеги са се ориентирали към снимане с фотоапарат... Избираш си момент...фокусираш...щрак и готово..., а през останалото време си се кефиш на събитието! После обработката- една минута време.Започвам и аз сериозно да се замислям за "истински" фотоапарат.
                              Та, исках да кажа, че СЪМ ГОТОВА С МАТЕРИАЛА(още не мога да повярвам)! Използвах всяка свободна минута да работя по видеоматериала: забраних си да готвя, да влизам в Интернет, да гледам телевизия, да се виждам с приятели "на..по една бира" и.т.н.Само работа, компютъра, малко сън и ...пак отначало...! Но този "маратон" си имаше и хубавата страна. Обработвайки материала, отново и много силно съпреживях "Ладога"...дори и нещо повече!
                              Благодаря на всички за търпението и за това, че не изгубихте интерес, докато чакате! Благодаря и на "Дявол Коледа", който така готино подгрява чакането със снимки от чуждите сайтове(след малко и аз ще ги разгледам)!
                              Ами, до вторник(живот и здраве)
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • От: Ладога 2010 и BG Мисията

                                Чакаме с нетърпение

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X