Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    И на 4-та е 10-и!!!

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Първоначално публикуван от К.Наков Преглед на мнение
      Нещо не схващам!
      На старта обявяват 11 АТV та , а на първа контрола са минали 14 ???
      По думите на Тодор това което го дават на ляйфа не е пълна информация съотетно и неофициална. Почти нямаше етап без подобни аномалии. Добре че на Пепи не се случваше грешка в данните иначе щяхме доста да се напрегнем зрителите пред компа. Само на един от етапите не го отразиха на финала и повечето медии го отписаха.

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      По принцип "живите" контроли веднага предават информацията в центъра, а виртуалните ( WP) през сателити, които реално следят преминаванията !
      Целия щаб на състезанието е в Париж, където 12 човека денонощно следят за всичко и с тях се комуникира даже при инцидент.
      Според мен закъсненията, забавянията и липсата на инфо идва от сателитното предаване и организатора не се притеснява толкова, защото важната информация е в GPS-a на състезателя и затова най-вярно е инфото на финала !
      Там има и човешка ръка и няма начин за грешка при въвеждане на данните...
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
        По думите на Тодор това което го дават на ляйфа не е пълна информация съотетно и неофициална. Почти нямаше етап без подобни аномалии. Добре че на Пепи не се случваше грешка в данните иначе щяхме доста да се напрегнем зрителите пред компа. Само на един от етапите не го отразиха на финала и повечето медии го отписаха.
        Да де прочетох , разяснението на Тодор ... ама говарех са самия старт , а не за преминаване през контролите ... ама карай , няма значение по важно е Петър да си го виждаме!

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          дочаках подвиг от теб в.стоичков горна оряховица

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Според мен "LIVE TRACK" на състезанието не работи коректно. В момента когато някой пресече финала - в случая това са камионите, системата започва да не работи и дава произволни стойности и информация. Става пълно инфо. затъмнение. Пък и нашите журналисти нещо ги няма.... Напрежението е тотално изнервящо!

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"


              Карането със спукани гуми е една от бедите,причинила натрупване на излична умора и забавяне.

              Каква е причината да не сложите tire balls, и ако вечер има възможност да се подменят спуканите tire balls, вероятноста да карате по джанти ще е много по малка(само след брутално скъсана гума) Задната гума на снимката се е скъсла от това че е карана спукана дълго време.

              И още едно въпросче,
              не чух за мотор със спукана гума, всички ли са с мусове?

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение

                Карането със спукани гуми е една от бедите,причинила натрупване на излична умора и забавяне.

                Каква е причината да не сложите tire balls, и ако вечер има възможност да се подменят спуканите tire balls, вероятноста да карате по джанти ще е много по малка(само след брутално скъсана гума) Задната гума на снимката се е скъсла от това че е карана спукана дълго време.

                И още едно въпросче,
                не чух за мотор със спукана гума, всички ли са с мусове?
                Така е, грешка беше, че нямахме tire balls...просто се предоверихме и подценихме проблема...
                Мотористите също пукаха гуми, аз лично съм срещал няколко които се прибираха по капли към финала, но по принцип явно всичко ползват мусове...
                Повечето от АТВ машините си носеха джанта с гума отзад, ние обаче нямахме...щото няма и място, а и нашите са големи и тежки...
                Както споменах и в разказа си, разчитахме и на сервизния камион в който имаше всичко, но...уви...камиона сдаде багажа баш когато ни трябваше
                За много неща се предоверихме и това ни костваше много неприятности и нерви...
                За следващите състезания съм си взел поука и схема ...
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-01-11, 18:24.

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Само на мен ли, не ми показва времето на Ценков след 4-та контролна точка или просто закъснява...
                  Дано няма нищо притеснително, че като видях липсата започна да ме стяга нещо в корема.
                  Моля се, всичко да е наред и да завърши състезанието !
                  Make a Wish!

                  Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Дано не са му сипали нафта а да е спрял да си почине, все пак вчера е имал проблем с единия си крак.
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      И на мен допреди малко ми показваше само десетия-МафИей, но сега имам и 11 място-Липароти. Лошото е, че Петър го няма...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Взех да се притеснявам ,Близнак дай малко инфо/от телефона/!

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Първоначално публикуван от Джовани Преглед на мнение
                          Според мен "LIVE TRACK" на състезанието не работи коректно. В момента когато някой пресече финала - в случая това са камионите, системата започва да не работи и дава произволни стойности и информация. Става пълно инфо. затъмнение. Пък и нашите журналисти нещо ги няма.... Напрежението е тотално изнервящо!
                          Още преди седмица писах че този трак не работи добре.Виждам че започвате да разбирате че трака на АСО е бъгав и отново е хванал буби така е от години.
                          А журналистите са там,но няма вече кредити в телефона и няма как да се чуем с тях.
                          Може да правят някоя гума защото вече десет хиляди километра минаха с търлъци вместо с гуми.
                          Или да качват снимки за форума на някоя бензиностанция.Обикновено им отнема около 3-4 часа тази задача.
                          Но според мен са на трасето и правят снимки и видео.
                          Вършат си работата с две думи.
                          Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 14-01-11, 19:09.

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                            Взех да се притеснявам ,Близнак дай малко инфо/от телефона/!
                            Няма кредити,няма телефон.
                            Много често няма и сигнал.
                            На Пепи телефона звъни,но не вдига.
                            Да не мислите че на мен ми е спокойно защото знам какво става?

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                              Няма кредити,няма телефон.
                              Ако разбирам правилно кредити значи пари.
                              Това да ни е за урок за догодина.
                              Ако искаме навременна информация ще трябва да се напънем повечко и да подсигурим репортерите си с достатъчно кредити, освен всичко останало.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                И аз взех да се притеснявам много.. На 5-та контрола всички 13 АТВ-та са минали с изключение на Петър. Искренно се надявам да става въпрос за проблем с иритрака - както ставаше често при Томас Мафей..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X