Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Тодоре благодарности за невероятните снимки.Също и за уникалните якета които получихме днес
    SKI-DOO SUMMIT

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Тодоре, добре дошъл и от мен,
      Аз със мой Български просто не мога да изкажа колко се гордея че съм член на този форум и че съм един от приятелите ти.
      Никога не съм мислил че ще имам възможност да контактувам със един участник от Дакар. Голями сте !!!!
      Three witches watch three Swatch watches.
      Which witch watch which Swatch watch?

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Помня на времето, когато първият български космонавт Г.Иванов го посрещахме след 2 дни прекарани в космоса - какви тържества , какви почести, каво чудо беше.
        Сега след като преместиха най-голямото рали в света в пустинята Атакама и нейните околности и по настоящем с учатието на нашите ГЕРОИ в него се чудя с какво космонавтите са по-привилигировани?Участинице в това рали, че и нашите момчета дръзнаха и прекосиха лунния и марсиански терен и в същото време даже и се състезават. На мен дъхът ми спира само като гледам тези уникални снимки от върха на поредната дюна, камо ли да се спуснеш от нея с 150км/ч.
        Тошко има много да разказва ....и е длъжен да напишат с Пепи книга за участието си в "Дакар-2011".

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Тазгодишното рали "Дакар" за мен минава под мотото - "Сблъсъкът на Титаните" .
          Титани сте Пепи, Тошко! Респект!!! Повече късмет догодина!

          И да споделя, че вече почти мога да си представя какво им е било на хората от..., хм... по-старато поколение , когато са искали да научат какво се случва оттатък "Желязната завеса".
          Представям си как са стоели ден и нощ пред приемниците си в очакване да чуят нещо.
          Нещо такова се получи (поне при мен) сега.
          Цял ден (и нощ) рефреш на страниците в очакване на някоя радостна вест.
          И едно голямо БРАВО на ТВ7, че вади от тоталното информационно затъмнение, което другите телевизии са наложили на БГ участниците в ралито.
          Ако дължиш 100 лв. на една банка, проблемът си е твой. Но ако дължиш 100 милиона, проблемът е на банката.
          B (Rh +)

          Коментар


          • Re: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Нашия човек е 7ми на първа контрола днес!!!!
            Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

            тел. 0897818449

            Коментар


            • От: Re: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Видео от посрещането на Тодор Христов на летище София

              http://autoclub.bg/index.php?menu=16&id=1794

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                8-ми на втора!!!

                Коментар


                • Re: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  8-ми на 2ра. Мафей е 7ми с почти еднакво време!
                  Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                  тел. 0897818449

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    7 !
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      7-ми на третата контрола след САНТАМАРИНА

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        8-ми на четвърта
                        [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          [QUOTE=lub;1399128]Зравейте приятели,
                          Свалям шапка на всички които имат принос за репортажите в ТВ7. Оказа се, че това е може би единствената медия която отразява Българите на Дакар!
                          Ето какво по-точно визирам:
                          Вчера гледах новините по БиТиВи - имаше кратък репортаж за Дакар, на нито дума за Тодор или за Петър. Безсрамници! А горкият Тодор казва "Ние сме първите Българи на Дакар - цялата страна ни гледа". Истината е, че единствените които сме в течение на Дакар сме основно тук, в този форум. Никакво медийно представяне никъде /с изкл. на ТВ7/. Как не ги е срам! Подчиняват се само на финансовите си интереси и не показват с нищо, че са Български медии. А кадрите на Тодор със знамето под арката на Дакар трябваше да са във всички новини!
                          Ааааа..как ще го отразят Тодор,като той не е интересен нито са го виждали с манекенки,фолк певици,пиян без книжка или в чалга заведение....какво има да му отразяват.

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            И сега в спортната емисия на бтв пак явно си я карат по старому. Мижава информация, стари кадри, на най-последно място в емисията.
                            Не знам как да го нарека това ..........
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                              И сега в спортната емисия на бтв пак явно си я карат по старому. Мижава информация, стари кадри, на най-последно място в емисията.
                              Не знам как да го нарека това ..........
                              До вчера и толкова нямаше днес поне нещо казаха. Нямат интерес явно и изобщо не им пука......
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                                И сега в спортната емисия на бтв пак явно си я карат по старому. Мижава информация, стари кадри, на най-последно място в емисията.
                                Не знам как да го нарека това ..........
                                Е,ти не свикна ли вече?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X