Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    Това не е Кастьо.

    Ицо, нищо особено с гумата на Депре, (предполагам) просто е интересно как изглежда след всичките километри при такава гас. На прякото по Евроспорт видяхме слика на Бареда
    К. Кулев

    Коментар


    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
      Това не е Кастьо.

      Ицо, нищо особено с гумата на Депре, (предполагам) просто е интересно как изглежда след всичките километри при такава гас. На прякото по Евроспорт видяхме слика на Бареда
      Да да точно това имах предвид.Как ли ще изглежда гумата карана за първо място.Иначе сме виждали Серил как се крие в храстите след един дълъг лиесон да сменя гума и то година след скандала с Кома.Даже Румен го беше снимал..но това го направиха 50%от големите.

      И аз мисля че това не е мотора на Кастьо нито неговия екип... пък и къде крава в тия камъни?Там живеят само каменояди.Това може да е от по предните етапи.Дано това момче Бареда да не тръгне да се юрка много щото тия етапи в Аржентина са страшно коварни.Сирил и Кома са чудовищата на тия терени.
      Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 14-01-13, 23:28.

      Коментар


      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
        а един час за избиване при дебелите момчета е зверско.Дори и на Чагин щеше да му е трудно.
        Пеко,това не знам за Чагин какъв проблем чак толкова щеше да е,щото на едно от последните състезания дето участва да ти напомня ли за разлика до втория какъв двуцифрен резултат беше? Това в часове!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Обяснението на Депре за смяната на двигателя.

          И нека видим как изглежда бивака.
          Когато хората не могат да достигнат нивото ти,започват да те плюят!
          GSM - 0877851214

          Коментар


          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            Повредата на ивеkото е била в турбото(о-ринг уплътнение)седяли са да чакат бързата асистенця за една нищо и никаква си гумичка!А Барерра пак е имал леки проблеми с механиката в началото на етапа.

            Коментар


            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
              Пеко,това не знам за Чагин какъв проблем чак толкова щеше да е,щото на едно от последните състезания дето участва да ти напомня ли за разлика до втория какъв двуцифрен резултат беше? Това в часове!
              Много ги ограничиха като ходове двигатели и максимална скорост.А и все пак не остават две седмици до финала.Има още некви шансове но за първо място е невъзможно а и тва само при полужение ако друг почне бере ядове в челното класиране.

              Коментар


              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                Много ги ограничиха като ходове двигатели и максимална скорост.А и все пак не остават две седмици до финала.Има още некви шансове но за първо място е невъзможно а и тва само при полужение ако друг почне бере ядове в челното класиране.
                За мен официално Де Рой влиза в клас "опознай Южна Америка, за да я обикнеш"... Все пак пред него не съм аз с некой Форд Транзит

                Коментар


                • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  Game Over за Насър?!?

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                    Game Over за Насър?!?
                    Какво е станало???
                    Говоря ти дъще, сещай се снахо!

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      41 397 OPEL 006:58:05 01:21:37 00:00:00
                      44 446 BMW 007:07:03 01:30:35 00:00:00
                      Двата български екипа завършиха етап 9


                      Kurt Caselli се учи в движение.

                      Nasser Al-Attiyah, who trailed Peterhansel's Mini by only 3:14 after eight stages, suffered several mechanical breakdowns - including one just a few miles from the finish - that took him out of contention.
                      Когато хората не могат да достигнат нивото ти,започват да те плюят!
                      GSM - 0877851214

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        Първоначално публикуван от Ивайло Колев Преглед на мнение
                        Al-Attiyah, who trailed Peterhansel's Mini by only 3:14 after eight stages, suffered several mechanical breakdowns - including one just a few miles from the finish - that took him out of contention.
                        На печелившите, честито! Отидоха на кино залозите!
                        Говоря ти дъще, сещай се снахо!

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Браво на нашите! Към момента Ценков - 59, Орлин - 58! Браво!
                          Говоря ти дъще, сещай се снахо!

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Първоначално публикуван от box1 Преглед на мнение
                            Какво е станало???


                            На една от снимките липсва задното колело на бъгито.Може да е избил шпилките на главината.Но явно не е било само това.


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:120442.jpg
Прегледи:1
Размер:38.0 КБ
ID:5444170
                            Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 15-01-13, 01:37.

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                              Това не е Кастьо.
                              Те точно тая снимка са публикували в два сайта за падането му-ако съм се подвел по тях-Извинете ме.Виждам,че не е той-ама това има в нета за падането му.
                              http://mundod.lavoz.com.ar/motores/r...-rumbo-cordoba
                              http://www.elliberal.com.ar/ampliada.php?ID=74842
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                                Те точно тая снимка са публикували в два сайта за падането му-ако съм се подвел по тях-Извинете ме.Виждам,че не е той-ама това има в нета за падането му.
                                http://mundod.lavoz.com.ar/motores/r...-rumbo-cordoba
                                http://www.elliberal.com.ar/ampliada.php?ID=74842

                                Те там не гледат снимките като нас..пиши им че са в грешка.Трябвала им е снимка до края на деня с паднал моторист.Може ако е било паметник на крава и се е счупила на парчета след удaра.Дреме ти.
                                Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 15-01-13, 03:03.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X