Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2012!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2012!!!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Добре де, няма ли как някои видеа заснети от "нашите" да се пращат по нета(знам, че е трудно, и няма откъде, но все пак в градчетата и по бензиностанции го има ...

    Направи си следния експеримент: Снимай, примерно, 3-5 минути видео, след което го метни на лаптоп, отиди до някоя бензиностанция, която има безплатно Wi-Fi, и пробвай за колко време ще го качиш на ФТП-то ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: ДАКАР 2012!!!

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      ДА, най-вероятно става въпрос точно за пари и НЕ, най-вероятно не точно в насоката, която подозирате. И хич не е задължително да има непременно някаква конспирация срещу някого.
      Не се разбира, в каква посока ме подозираш, че подозирам
      Най-малкото говоря за каквато и да е конспирация.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: ДАКАР 2012!!!

        Айде стига драми и разсъждения! Каквото било, било, сега е друго. Бой напред и толкоз...
        Нашите поне ще карат, а един от любимите ми мотористи - Давид Фретине не може да иде...

        Коментар


        • От: ДАКАР 2012!!!

          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
          Румба, аз не се оплаквам, не съжалявам за нищо.Аз помня кой ме заведе на Дакар.Гордея се, бях част от "екипа" на първите български участници на Дакар.Просто отговорих на въпроса за телевизията.
          А тази година се надявам да се справим още по-добре и правилно.Половината от нещата вече се случиха по правилно.Ако станат и другата половина, ще мога да съм много доволен.Защото опита от миналата година ще ни помогне да избегнем грешките от Дакар 2011.


          Радвам се че си запомнил грешките от 2011г.
          Всички се надяваме тази година състезателите да не си правят номера преди и по време на ралито и да карат като екип.

          Надявам се тази година да си взел и сателитен предавател и за Канал -1 и форума да идват клиповете бързо и безпроблемно а не клеченето по магазини и бензиностанции.

          Дано също да не се налага да чакате по трасето състезателите между 3 и 8 часа след първото АТВ всеки ден.Както и да извършвате асистенска и медицинска помощ в едно с другите ви задължения.Спокоен съм че няма да влизате и по трасето защото помниш какво щеше да се случи първия ден с нас и един от лидерите при мотоциклетите.Както и безумната такса за Е-трака и мърморенето на организаторите къде сме и кво правим.Радвам се че тази година ще си с пилот с опит като Руси който поне е виждал наживо пустиня и знам че е подготвил добри гуми за дългия път които ви чака.А не галошите с които ние преминахме цялата дистанция както и преплетените тръби в джипката.И понеже съм бил четири пъти на рали Дакар ще ти кажа от опит че всеки път проблемите са различни и издание с издание не си приличат.Опитът е ценно нещо но не се придобива само с едно посещение.

          Това за ТВ7 не е вярно ...ако желаеш мога да ти дам телефона на ръководството на телевизията и лично да се убедиш.Недей и да пишеш такива неща по форумите щото може да изплашиш някой от "Майката на всички БГ телевизии"И моля те като отидете в медия центъра на АСО питай Marie Lacombe дали това е вярно или си заблуден.Не забравяй и че миналата година ТВ7 беше единствената телевизия която ни прие и излъчваше кадри с българските участници.С тези приказки направо заличаваш нашия труд на Рали Дакар и на други хора в България.Тази година ще има ли кадри от вас или ще бъде като радио предаване
          Защото знам че заради липсата на Народния автомобил дори досега познатите ни предавания по Евроспорт ще бъдат коренно различни.

          И предлагам тук да пишем по темата а не слухове мрънкане и цървулански драми.Заради тези разправии и неблагодарност за първи път не ми се споделя информация и любопитни факти за новото издание.Явно няма смисъл...

          Пожелавам на целия екип приятно прекарване на празниците защото съм наясно с жестокото напрежение на което сте подложени.А иначе за незапознатите хора с това рали и неговото отразяване е много лесно да дават предложения и идеи е така с лека ръка.
          Успех ще се видим на летището.
          Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 22-12-11, 14:36.

          Коментар


          • От: ДАКАР 2012!!!

            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
            Радвам се че си запомнил грешките от 2011г.
            Всички се надяваме тази година състезателите да не си правят номера преди и по време на ралито и да карат като екип.

            Надявам се тази година да си взел и сателитен предавател и за Канал -1 и форума да идват клиповете бързо и безпроблемно а не клеченето по магазини и бензиностанции.

            Дано също да не се налага да чакате по трасето състезателите между 3 и 8 часа след първото АТВ всеки ден.Както и да извършвате асистенска и медицинска помощ в едно с другите ви задължения.Спокоен съм че няма да влизате и по трасето защото помниш какво щеше да се случи първия ден с нас и един от лидерите при мотоциклетите.Както и безумната такса за Е-трака и мърморенето на организаторите къде сме и кво правим.Радвам се че тази година ще си с пилот с опит като Руси който поне е виждал наживо пустиня и знам че е подготвил добри гуми за дългия път които ви чака.А не галошите с които ние преминахме цялата дистанция както и преплетените тръби в джипката.И понеже съм бил четири пъти на рали Дакар ще ти кажа от опит че всеки път проблемите са различни и издание с издание не си приличат.Опитът е ценно нещо но не се придобива само с едно посещение.

            Това за ТВ7 не е вярно ...ако желаеш мога да ти дам телефона на ръководството на телевизията и лично да се убедиш.Недей и да пишеш такива неща по форумите щото може да изплашиш някой от "Майката на всички БГ телевизии"И моля те като отидете в медия центъра на АСО питай Marie Lacombe дали това е вярно или си заблуден.Не забравяй и че миналата година ТВ7 беше единствената телевизия която ни прие и излъчваше кадри с българските участници.С тези приказки направо заличаваш нашия труд на Рали Дакар и на други хора в България.Тази година ще има ли кадри от вас или ще бъде като радио предаване
            Защото знам че заради липсата на Народния автомобил дори досега познатите ни предавания по Евроспорт ще бъдат коренно различни.

            И предлагам тук да пишем по темата а не слухове мрънкане и цървулански драми.Заради тези разправии и неблагодарност за първи път не ми се споделя информация и любопитни факти за новото издание.Явно няма смисъл...

            Пожелавам на целия екип приятно прекарване на празниците защото съм наясно с жестокото напрежение на което сте подложени.А иначе за незапознатите хора с това рали и неговото отразяване е много лесно да дават предложения и идеи е така с лека ръка.
            Успех ще се видим на летището.
            Пеко пиши, има и такива, които с интерес четем и ценим!
            Успех.
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • От: ДАКАР 2012!!!

              Звезди от Baja 1000 ще участват в рали "Дакар"

              Коментар


              • От: ДАКАР 2012!!!

                Честита Коледа!
                Живи, здрави, много добро настроение през 2012

                http://bnt.bg/bg/sport/view/65978
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • От: ДАКАР 2012!!!

                  Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                  Честита Коледа!
                  Живи, здрави, много добро настроение през 2012

                  http://bnt.bg/bg/sport/view/65978
                  Половин час репортаж!!! Това е повече от подарък за новата година!!!

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2012!!!

                    весела коледа и успех на състезателите

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2012!!!

                      Може ли да кажете в колко часа излитат героите. Всъщност предвидено ли е някакъв вид изпращане? Ако ми е удобно времето бих искал да прескоча до летището да поздравя юнаците. Благодаря!

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2012!!!

                        Днес към 12 часа ще се събираме да ги изпращаме на терминал 2, всеки е добре дошъл!

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2012!!!

                          Ето текст за изпращането на Ценков и Вачков на Дакар!

                          http://offnews.offroad-bulgaria.com/?p=5597

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2012!!!

                            Ценков и Вачков отлетяха за „Дакар“

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2012!!!

                              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                              Днес към 12 часа ще се събираме да ги изпращаме на терминал 2, всеки е добре дошъл!
                              Малко снимки от изпращането

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000463.JPG
Прегледи:1
Размер:100.2 КБ
ID:5330800
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000467.JPG
Прегледи:1
Размер:100.4 КБ
ID:5330801
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000470.JPG
Прегледи:1
Размер:99.5 КБ
ID:5330803
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000468.JPG
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5330802
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000482.JPG
Прегледи:1
Размер:69.9 КБ
ID:5330810
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000481.JPG
Прегледи:1
Размер:61.0 КБ
ID:5330809
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000477.JPG
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5330807
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000476.JPG
Прегледи:1
Размер:104.6 КБ
ID:5330806
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000474.JPG
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5330805
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000478.JPG
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5330808
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000472.JPG
Прегледи:1
Размер:117.5 КБ
ID:5330804
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000485.JPG
Прегледи:1
Размер:95.4 КБ
ID:5330811
                              ;Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000489.JPG
Прегледи:1
Размер:119.3 КБ
ID:5330812
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000492.JPG
Прегледи:1
Размер:102.7 КБ
ID:5330813
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000493.JPG
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5330799
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2012!!!

                                Остава и след две-три седмици да ги посрещнем пак така усмихнати и в добро настроение.
                                И с две купи повече в багажа!

                                Успех.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X