Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2012!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ДАКАР 2012!!!

    От това което знам, TV7 няма да могат да излъчват.Те са в черният списък но АСО.
    Но националната телевизия ще има всеки ден прадавания.
    Стоян Драев тел:+359877915301
    blood 0 RhF +

    Коментар


    • #92
      От: ДАКАР 2012!!!

      А какво е станало, че са в черния списък?

      Най-вероятно става въпрос за пари мамка му...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #93
        От: ДАКАР 2012!!!

        Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
        От това което знам, TV7 няма да могат да излъчват.Те са в черният списък но АСО.
        Но националната телевизия ще има всеки ден прадавания.
        А къде го има този черен списък?!
        ...и какво ще дават по БНТ?
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #94
          От: ДАКАР 2012!!!

          ТВ7 не са май в черен списък, тоя път са се разминали с мъмрене (което не знам защо аз отнесох от ASO, явно мислят че държа всички медии в България )...

          По БНТ2 с повторение по БНТ ще има ежедневно предаване, такова каквото гледаме по Евроспорт, само че допълнено със студио с гости и евентуално телефонни интервюта и снимки от нашите...

          Коментар


          • #95
            От: ДАКАР 2012!!!

            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
            ТВ7 не са май в черен списък, тоя път са се разминали с мъмрене (което не знам защо аз отнесох от ASO, явно мислят че държа всички медии в България )...

            По БНТ2 с повторение по БНТ ще има ежедневно предаване, такова каквото гледаме по Евроспорт, само че допълнено със студио с гости и евентуално телефонни интервюта и снимки от нашите...
            Хм! ...и за какво е това мъмрене? Сигурно някой нещо е наговорил на АСО за ТV7 някакви неща?
            Живей за всеки дъх!

            Коментар


            • #96
              От: ДАКАР 2012!!!

              Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
              Хм! ...и за какво е това мъмрене? Сигурно някой нещо е наговорил на АСО за ТV7 някакви неща?
              Не бе, Румба.Миналата година излъчваха видео по време на Ралито.Пък ние бяхме пишещи и снимащи журналисти.Поне за това бях платил
              Стоян Драев тел:+359877915301
              blood 0 RhF +

              Коментар


              • #97
                От: ДАКАР 2012!!!

                Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                Не бе, Румба.Миналата година излъчваха видео по време на Ралито.Пък ние бяхме пишещи и снимащи журналисти.Поне за това бях платил
                Е и...нали снимахме и писахме, какво общо има ТV7? Те си имаха студио и си говореха за двама българи, които караха АТV на ралито...ти не знаеше ли какво правим там? Всеки си иаше своя мисия...моята беше да осведомя феновете в страната какво се случва на Дакар, с нашите момчета...без да ги деля какви са по характер и кому съм нужен. Доколкото можах го направих и с твоя помощ, нали? За това съм ти БЛАГОДАРЕН, но не знам да съм задължеен някому. Ако греша, поправи ме!
                Друг е въпросът, че някой си прави актив на наш гръб...това е друга тема. Ставеше въпрос за ТV7 и някакви глупости по въпроса.
                Защо тази година пак един от миналогодишните "състезатели" пожела пак да е в ефира на "черната" ТV7? Е това ми е интереесно ?
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • #98
                  От: ДАКАР 2012!!!

                  Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                  Не бе, Румба.Миналата година излъчваха видео по време на Ралито.Пък ние бяхме пишещи и снимащи журналисти.Поне за това бях платил
                  Питай някой от съформниците има ли нещо против, която и да е телевизия да излъчва "лайв" това което се случва с тези на които е фен? Значи сме излъчвали ? Е добре...Защото имаше някой дето не знаел :-) Значи, Стояне ние сме СУПЕР, щом сме намерили начин да излъчваме. Защото сам разбра ,че това е много, ама много трудна работа и едва ли някой друг може да го направи по начина по ,който ние го направихме. Така, че може да си горд...най-малко заради опита който натрупа като журналист, приятелю!!! )
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • #99
                    От: ДАКАР 2012!!!

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    А какво е станало, че са в черния списък?

                    Най-вероятно става въпрос за пари мамка му...
                    Позна от първия път (как ли пък...)!
                    Виж темата, която се отклони от тази със разказа на Петър Ценков (тя смени няколко имена), виж и темата за отбора Т. Христов и тазгодишното му участие (пък и в настоящата вече "тече процес") - сметам дека моеш сбереш две и две...
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2012!!!

                      Мислех да не пиша тук! Но защо ли пиша сега .. нямам на идея, но не се стърпявам. Мен не ме интересува, кой, какво, как .. и защо. Аз съм фен и като такъв ... искам да виждам наш напред. Това, което се е случило се случва на всякъде .. нима Сайнц не се здърпа с Ал Атия?! Не се ли казва това спортна злоба?! Няма ли поговорка, че целта оправдава средствата?! Не е ли залога в това рали твърде голям?! Ами Сирил спрямо Кома с гумата?! Няма ли подобни случай в българския моторен спорт и преди?! Никой ли не помни, какво се правеше за бачо Илия Чубриков по ония времена за сметка на Божин Танчев например?! Хайде стига моля Ви! И Вия журналистите дето бяхте там ... видели сте, каквото сте видели .. запазете го за себе си и оставете на нас феновете да живеем с мечтите си. Другото не е нужно на никому ...........

                      P.S. Сега .. знаещите изяще ме .. ваш съм.
                      Георги Танев (0+)
                      Land Rover Discovery 1 300 TDi
                      Land Rover Club Bulgaria
                      0887 930 238, 0878 797 768

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2012!!!

                        Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                        Питай някой от съформниците има ли нещо против, която и да е телевизия да излъчва "лайв" това което се случва с тези на които е фен? Значи сме излъчвали ? Е добре...Защото имаше някой дето не знаел :-) Значи, Стояне ние сме СУПЕР, щом сме намерили начин да излъчваме. Защото сам разбра ,че това е много, ама много трудна работа и едва ли някой друг може да го направи по начина по ,който ние го направихме. Така, че може да си горд...най-малко заради опита който натрупа като журналист, приятелю!!! )
                        Румба, аз не се оплаквам, не съжалявам за нищо.Аз помня кой ме заведе на Дакар.Гордея се, бях част от "екипа" на първите български участници на Дакар.Просто отговорих на въпроса за телевизията.
                        А тази година се надявам да се справим още по-добре и правилно.Половината от нещата вече се случиха по правилно.Ако станат и другата половина, ще мога да съм много доволен.Защото опита от миналата година ще ни помогне да избегнем грешките от Дакар 2011.
                        Стоян Драев тел:+359877915301
                        blood 0 RhF +

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2012!!!

                          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                          Румба, аз не се оплаквам, не съжалявам за нищо.Аз помня кой ме заведе на Дакар.Гордея се, бях част от "екипа" на първите български участници на Дакар.Просто отговорих на въпроса за телевизията.
                          А тази година се надявам да се справим още по-добре и правилно.Половината от нещата вече се случиха по правилно.Ако станат и другата половина, ще мога да съм много доволен.Защото опита от миналата година ще ни помогне да избегнем грешките от Дакар 2011.
                          Евалла, Драев, това ми е достатъчно да го чуя! Успех! Грешките от 2011 бяха по-малко от нормалното , вече мисля ,че не може да има такива! Това за елемизията ми беше нееизвестно, затова повдигнах въпроса...
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2012!!!

                            Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                            P.S. Сега .. знаещите изяще ме .. ваш съм.
                            Не се притеснявай, те са достатъчно ангажирани със себеси...
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2012!!!

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              А какво е станало, че са в черния списък?

                              Най-вероятно става въпрос за пари мамка му...
                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Позна от първия път (как ли пък...)!
                              Виж темата, която се отклони от тази със разказа на Петър Ценков (тя смени няколко имена), виж и темата за отбора Т. Христов и тазгодишното му участие (пък и в настоящата вече "тече процес") - сметам дека моеш сбереш две и две...
                              ДА, най-вероятно става въпрос точно за пари и НЕ, най-вероятно не точно в насоката, която подозирате. И хич не е задължително да има непременно някаква конспирация срещу някого.

                              Погледнете прикаченото PDF-че: NOTE_INFO_DAKAR_2011_ US.pdf, в което са описани видовете акредитации и цените за тях. Обърнете внимание на удебеления текст в долната част на страницата. Той гласи: "Тези правила са установени за пишещи журналисти, фотографски агенции и радио журналисти. За телевизионни медии има отделни правила ... "

                              Както Драев е обяснил по-горе, нашите юнаци бяха с акредитация за пишещи и снимащи журналисти, която обаче не им даваше право да снимат и да излъчват видео. За ТВ журналисти не само има други правила, ами и съвсем други тарифи, които никак, ама никак, не бихме могли да покрием.

                              За нас е нормално да искаме да гледаме видео и да сме благодарни на този, който го е заснел. За АСО пък е нормално да си гледат бизнес интересите и да си пазят правата, така че изобщо не бих се учудил, ако някъде из документите по акредитацията на Румен е била спомената ТВ7, от АСО да са мятали по едно оченце какво се излъчва за "Дакар" по този канал и в момента, в който са мернали видео, което не е минало през одобрените от тях канали, да са събрали 2 и 2 ...
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 22-12-11, 02:32.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2012!!!

                                Добре де, няма ли как някои видеа заснети от "нашите" да се пращат по нета(знам, че е трудно, и няма откъде, но все пак в градчетата и по бензиностанции го има, поне така разбрах от миналогодишната тема). До някой от форума, а ние да си ги слагаме на FTP, или по друг начин. Могат ли да забранят на цял форум да гледа? А и няма да знаят кой е изпратил материала.

                                Май сана много , ама се мъча да разсъждавам как да ги прецакаме.
                                Нали съм си българин...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X