Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2012!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ДАКАР 2012!!!

    Да по съживя темата с някой друг въпрос, че от края на май месец е мълчание. Това ли са само участниците http://rallyraid.bg/drivers/ или ще се включат още? Зорница Тодорова ще участва ли в Българския отбор?
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #32
      От: ДАКАР 2012!!!

      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
      Да по съживя темата с някой друг въпрос, че от края на май месец е мълчание. Това ли са само участниците http://rallyraid.bg/drivers/ или ще се включат още? Зорница Тодорова ще участва ли в Българския отбор?
      Пепи и Младен - да. Цветомир отпада за тази година.
      Последно редактирано от Веско; 09-10-11, 16:10. Причина: букви

      Коментар


      • #33
        От: ДАКАР 2012!!!

        Ясно е, че детската ми мечта да карам мотоциклет няма да се сбъдне.
        Не виждам обаче естествения рефлекс на журналистите да останат живи. А те няма да живеят дълго, щом тая тема не виси като главна, и мигаща с кървави букви най-отгоре в тоя форум. Другари журналисти, това все пак е по-главно за нас поне до средата на януари, вервайте ми. Повече от изборите в края на тоя месец. Тях ще ви ги разкажа утре, а с тия хора ще се гордеем още много години. Е, освен ако следващата година не спечелят съвсем всички първи места, но това също ще ви е първа новина.
        С две думи - зарязваме другото - работим за Българите на Дакар. Остават няма два месеца, за каквото можем от тук. После там ще е по-лошо.

        Коментар


        • #34
          От: ДАКАР 2012!!!

          Аз съм фен, тия дето ме познават, знаят, че наситина се кефя на Дакар и българите в него. И като такъв ми е малко криво, да не кажа обидно, заради тая липса на информация тук какво става и как върви подготовката на нашите 2 отбора. Дори на човек, интересуващ се и запознат с някои детайли от кухнята, като мен, е почти невъзможно да разбере повече 2 месеца преди надпреварата. Това, че Пепи или Зори са спечелили някое състезание е едно, но инфо в детайли, повече топли подробности от подготовката, е съвсем друго. Вестникарските изрезки и клипове от телевизии не стигат, дайте малко повече е истинска информация, докъде са нещата, как върви техническата подготовка и т.н?
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #35
            От: ДАКАР 2012!!!

            В тоя ред на мисли, в сряда ще има пресконференция на Стадион Васил Левски от 12:30, по повод участието на Ценков и Вачков на рали "Мароко", заповядайте...

            Коментар


            • #36
              От: ДАКАР 2012!!!

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Аз съм фен, тия дето ме познават, знаят, че наситина се кефя на Дакар и българите в него. И като такъв ми е малко криво, да не кажа обидно, заради тая липса на информация тук какво става и как върви подготовката на нашите 2 отбора. Дори на човек, интересуващ се и запознат с някои детайли от кухнята, като мен, е почти невъзможно да разбере повече 2 месеца преди надпреварата. Това, че Пепи или Зори са спечелили някое състезание е едно, но инфо в детайли, повече топли подробности от подготовката, е съвсем друго. Вестникарските изрезки и клипове от телевизии не стигат, дайте малко повече е истинска информация, докъде са нещата, как върви техническата подготовка и т.н?
              Аз също чакам да прочета нещо ново, но за сега нищо в тези два под форума

              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=126686

              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119443
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • #37
                От: ДАКАР 2012!!!

                Спортен клуб Ралирейд.БГ ще проведе пресконференция на 12.10.2011 (сряда) от 12:30 часа в пресклуб "България" на стадион "Васил Левски". В присъствието на Министъра на физическото възпитание и спорта Свилен Нейков, Петър Ценков - единственият българин завършил рали "Дакар", ще разкаже за предстоящото си участие в рали "Мароко", ще направи преглед на успешната програма на клуба за 2011 г. и за първи път ще представи готово състезателно ATV за "Дакар" 2012, както и сервизният камион Mercedes на клуба за пустинната надпревара.

                Коментар


                • #38
                  От: ДАКАР 2012!!!

                  Аз за съжаление от утре съм зад граница, та разчитам поне на снимки и инфо от тая конференция, а не на постен пресрелийз с една парадна снимка. Ице, разчитаме на теб, явно от отбора са заети.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #39
                    От: ДАКАР 2012!!!

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Аз за съжаление от утре съм зад граница, та разчитам поне на снимки и инфо от тая конференция, а не на постен пресрелийз с една парадна снимка. Ице, разчитаме на теб, явно от отбора са заети.
                    Щеш не щеш, на мене ще разчиташ Поех ангажимент да се разправям с медии и пресконференцията. Така че, ако няма инфо се сърдете на мен, не на Пепи и Младен, те трябва да си карат атеветата... Пък и гледам тук вече бая журналисти пишат като такива на първа страница, най-официално каня и форумен журналист да заповяда, че и да се запознаем ще ми е интересно...

                    Коментар


                    • #40
                      От: ДАКАР 2012!!!

                      Мислех си че в България всичко се знае от всички.... Защото сме едно малко село.
                      Наистина последните 6 месецаса изключително натоварени.
                      Защото за да направиш каквото и да било, трябва много упорита и постоянна работа. Мисля че това не е тайна за никого, но имам чувството че повечето хора очакват чудеса - просто нещо да се случи....

                      Затова все не оставаше време да драсна по някой-ред....но пък и наистина журналистите като че ли се ....отплеснаха...

                      Отборът на Ралирейд.бг тази година - 2011 и за Дакар 2012 ще участва според финансите - т.е. ограничено....за съжление. Няма да сме в състава от май-месец. Но ще участвахме според програмата си и ще участваме в най-важното състезание - рали Мароко.
                      Ще участваме и в рали Дакар 2012 - ВСИЧКИ ПОДРОБНОСТИ ОТ ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА В СРЯДА.

                      ДОРИ ЩЕ СЕ ОПИТАМЕ ЗА ДИРЕКТНО ВКЛЮЧВАНЕ ПО БНТ1 - КЪМ 12:20 ПО ОБЯД.....

                      Не знам дали осъзнавате колко е важна подкрепата на всички Вас от форума....нали заради Вас сме тръгнали пак към Дакар - и то 6 човека, цял отбор....
                      Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                      Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                      www.dakarbg.bg
                      www.rallyraid.bg

                      Коментар


                      • #41
                        От: ДАКАР 2012!!!

                        С вас ме, ще ви подкрепяме до край! Имаите педвид, че много от нас са отказали телевизията и основаната медия е форума! Успех!
                        VARADERO SD2

                        Коментар


                        • #42
                          От: ДАКАР 2012!!!

                          А, и зад грница и на път остава пак форума. Очакваме да занаем и малко повече и по-специфична информация! За подкрепа, емоционална или конкретна, тук! КУРАЖ!
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • #43
                            От: ДАКАР 2012!!!

                            Пепи, винаги мога да дигна телефона и да досаждам, ама такива като мен са стотици, да не кажа хиляди. Знаеш, Форума е основната медия, всеки се информира от тук и от списанието( ма то веднъж месечно) за всичко. И като тук няма инфо, феновете се чудят какво става. Важно е някой от отбра да пише тук, да ни погдрява с детайли и новини, да гаси пожара на любопитството и искренния интерес
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #44
                              От: ДАКАР 2012!!!

                              Спортният министър Свилен Нейков обеща ведомството му да подкрепи финансово българските представители на рали "Дакар".

                              "Участието на български състезатели в престижна надпревара, каквато е рали "Дакар", е важно за страната ни - заяви Нейков. - Надявам се и в следващото издание да се представим достойно. Имахме специални разговори с министъра на транспорта за допълнителна подкрепа към нашите участниците и се надявам двете министерства да успеем да обезпечим представянето ни в състезанието".

                              Спортният министър бе гост на представянето на новото АТВ на Петър Ценков и на съпътстващия сервизен камион, с които той ще участва в предстоящото издание на рали "Дакар".

                              В петък Ценков и Младен Вачков заминават за участие в най-престижното крос-кънтри състезание в Африка - рали Мароко.

                              Надпреварата е от 16 до 22 октомври, като предварителни заявки за участие на подали 170 екипажа. Участието в рали Мароко ще бъде и генерална репетиция за Ценков и Вачков преди старта им на рали "Дакар".

                              Както е известно, Петър Ценков бе единственият българин, който успя да завърши последното издание на рали "Дакар".

                              Коментар


                              • #45
                                От: ДАКАР 2012!!!

                                http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=230423

                                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X