Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

    Първоначално публикуван от Daemon94 Преглед на мнение
    Изо нищо лично но стига си правил реклама на сайта си тук не му е мястото !!!
    Точно тук и точно той има право да го прави. Направи си труда поне името му да напишеш правилно, и моля те утре направи ти един репортаж с актуални снимки от деня подкрепени с актуално резюме. Копи пейст не се признава.

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

      Аз като се замисля, човекът може да се е подразнил на подписът ми с линк, че колкото съм по-активен, толкова повече се пръква... Ама и това си е заслуга, и ей го на пак ще се пръкне отдолу ми
      Няма значение, по-важното е, че днеска може и да нямаме ТВ Дакар по Евроспорт... А биочасовникът ми е настроен за тоя час, ще трябва да се гледа TV1000
      П.С. Споменах ли ,че Касале и Лафуенте официално са аут, което значи най-странният подиум при ATV след днес - 50-годишен предпенсионер, 19-годишен постдебютант и боливиец, дето трябваше да е трети преди три дни, за да зарадва Моралес, а не днес да се пуля кой пък е този... За мен това е новината на деня...

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

        Има нещо позитивно в снукъра или онова със стреличките. Дарт-са е с известни лесни правила, снукъра обаче е доста по-интригуващ и увлекателен. Освен това привлича доста спонсори. По това си прилича с дакарестото начинание. Има обаче една съществена разлика между двата елитарни спорта...
        В Дакариту, тия дето са на тезгяха се мъчат с все сили да не улучват дупките...Снукито май по-мяза на секс.
        Пожелавам на ДеВиЛерс да спечели. На бюрото ми е модел на туарега му с номер 305 от един негов предишен ивент във вилаета.
        Съчувствам ни за скуката.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Има нещо позитивно в снукъра или онова със стреличките. Дарт-са е с известни лесни правила, снукъра обаче е доста по-интригуващ и увлекателен. Освен това привлича доста спонсори. По това си прилича с дакарестото начинание. Има обаче една съществена разлика между двата елитарни спорта...
          В Дакариту, тия дето са на тезгяха се мъчат с все сили да не улучват дупките...Снукито май по-мяза на секс.
          Пожелавам на ДеВиЛерс да спечели. На бюрото ми е модел на туарега му с номер 305 от един негов предишен ивент във вилаета.
          Съчувствам ни за скуката.
          Аз лично ще съм тъп, но упорит и ще чакам. Емо каза, че може само таблиците с класиране да пуснат и то някъде към един часа нощеска, ама знам ли, вземат да се минат и да има иху-аху...

          П.С. Моят фаворит е дартс. Заради едно изказване миналата седмица: "еди-кой-си е с контузия на врата, причинена от заспиване на дивана пред телевизора у дома си"
          И аз имам спортни травми!!!

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

            Kато гледам (лично според мен) ако влезем да изорем един стадион през ноща с чисто нови алигатори само тогава може да се заговори и за оффроуд само че с негативизъм.Много ме дразни медийното отразяване в спорта еле пък нашите освен гаден футбол нищо не можеш да научиш било то и за спорт в който изобщо топката не присъства.Ице да си жив и здрав че те има.
            ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

              Първоначално публикуван от Daemon94 Преглед на мнение
              Изо нищо лично но стига си правил реклама на сайта си тук не му е мястото !!!
              ?!! Първо не е Изо, а е Ицо .. второ май си член на форума, ама изобщо не си прочел нищо от него! Трето .... нямам думи и четвърто искам да ти кажа нещо, но ще наруша добрия тон във форума. Мога да си аргументирам изказването, ако е необходимо ....
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                Първоначално публикуван от Daemon94 Преглед на мнение
                Изо нищо лично но стига си правил реклама на сайта си тук не му е мястото !!!
                Славчо, bg-mamma.com. Aйде приятна регистарция, там е мястото за "истински" офроудъри, like you.
                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Аз лично ще съм тъп, но упорит и ще чакам. Емо каза, че може само таблиците с класиране да пуснат и то някъде към един часа нощеска, ама знам ли, вземат да се минат и да има иху-аху...

                  П.С. Моят фаворит е дартс. Заради едно изказване миналата седмица: "еди-кой-си е с контузия на врата, причинена от заспиване на дивана пред телевизора у дома си"
                  И аз имам спортни травми!!!
                  Е аз си почаках. Полузаспал чух нещо за мотори и атв-та, после реклама и биатлон Или съм проспал повече, отколкото си мисля и съм изпуснал нещо

                  Не разбирам как може да дават 3 часа снукър, а за ДАКАР да отделят по 30мин. на ден?! Та нали там има тонове техника, хеликоптери, камери и не знам си колко телевизии го отразяват. И накрая нищо...
                  Добре,че е форума и фейсбук да се види поне някоя снимка.

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                    Първоначално публикуван от ka_l_ojan Преглед на мнение
                    Е аз си почаках. Полузаспал чух нещо за мотори и атв-та, после реклама и биатлон Или съм проспал повече, отколкото си мисля и съм изпуснал нещо

                    Не разбирам как може да дават 3 часа снукър, а за ДАКАР да отделят по 30мин. на ден?! Та нали там има тонове техника, хеликоптери, камери и не знам си колко телевизии го отразяват. И накрая нищо...
                    Добре,че е форума и фейсбук да се види поне някоя снимка.
                    Е, снощи му отделиха 3 минути Да ти кажа, много по-трудно е да се сглоби качествено видео с по-голяма дължина, предвид разстоянията, които се покриват всеки ден. Дартса е просто слагане на една - две камери в залата и си цъкаш, ако щеш и 10 часа.
                    тъжен факт е, че моторните спортове, особено оф-роуда са далеч по-непопулярни от такива като снукър и дартс. Причината - всеки може да си купи дена дъска и стрелички за 20 лв. и да мета до припадък в хола, или за 10 лв. да си потроши ръцете от билярд в кварталния клуб... Има и ред други фактори, които сме коментирали и преди, но това е положението....

                    Така, малко снимки от вчерашния етап, който ми замяза на последния ни Балкан Бреслау откъм локви и гняс













                    >>>цялата галерия>>>

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                      Съгласен съм за двете камери и лесното отразяване на дартс, но не знам при наличието на толкова журналисти и снимачна техника (нали тук в темата пишеше колко телевизии отразяват ДАКАР и колко са камерите, камионите и хеликоптерите) как може етап от 900км да се събере в 10 мин видео.
                      Иначе снимките са уникални както винаги

                      НО довечера очаквам поне 1 час по Евроспорт и да почне на време.

                      Да кажем и нещо за състезанието все пак. Гордън нещо изостава тия дни. Явно се вози към финала или пустото гордини пак нещо не е на ниво. Жалко.
                      Жалко и за Де Вилиерс, който май се отказа да гони първото място и вече е 29 мин зад Ал Атиах.
                      Освен да стискаме палци АЛ (другия) с Тойотота да настъпва друго не ни остава.
                      Последно редактирано от ka_l_ojan; 15-01-15, 11:25.

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                        Абе, ако не е Ицо хептен нищо нямаше да знаем за Дакар-а, още повече, че тази година отразяването му никакво го няма-защо така, някой знае ли? Преди поне в края на спортните новини на повечето телевизии отделяха по минута за Дакар-а, а сега нищичко!
                        много автомати-слаби резултати!

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                          Абе, ако не е Ицо хептен нищо нямаше да знаем за Дакар-а, още повече, че тази година отразяването му никакво го няма-защо така, някой знае ли? Преди поне в края на спортните новини на повечето телевизии отделяха по минута за Дакар-а, а сега нищичко!
                          Е не се ли сещаш? По нашите телевизии пускат това за което им се плаща или им се казва. Журналистите нямат за цел обективно отразяване на каквото и да е било. Тази година няма Бг участие и на великите спортни журналисти няма кой да им каже че тече Дакар в момента.

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                            В подкрепа на Явор ще допълня, че много хора в Бг. изобщо не считат моторните спортове за спортове, чувал съм и подобно мнение на преподавател от катедра водни спортове, че авто-мото не било спорт.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                              Както беше казал един велик ум...:
                              - То това вашто е не само спорт, то е АВТОТРАНСПОРТ...
                              ...и падна в музиката.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                                Аз предлагам за 2016г. Явор да ми дава една подготвена Тойота, за да возя Ицо из Южна Америка, от друг спонсор гориво и джобни и така всяка вечер ще има ,,пресни" новини.
                                0885602543- Стефан

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X