Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

    Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
    То хубаво съдиите съдиите ама знаете че идваме на доброволни начала, за да изисквате от нас даите и вие нещо. Знаете че си поемаме пътни и разходи на всяко състезанид около 150до 200лв поне половината подсигурете да може да искате или по добре ни изреждаите наравно със спонсорите ЗАЩОТО СЕГА СМЕ ТАКИВА.
    Съгласен съм с теб!
    Нека се заплаща на съдиите примерно за сметка на наградния фонд!Вече всеки си има всякакво оборудване по машините и почти нямаме нужда от джакове,лебедки,въжета и т.н.
    Може наградите да са символични,но да имаме истински съдии,защото няма какво да се лъжем......всеки е дошъл да се състезава и кара за класиране!
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

      Ето заради това държа да се таксуват всички помощни средства :
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:226.3 КБ
ID:5732597
      Всеки да използва каквото си иска, но да си плаща с точки, защото това е безплатно помагане.
      Освен ако няма предпочитание към определени екипажи
      Samurai Gemax

      Коментар


      • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
        Моето мнение е,че съдиите трябва да научат правилника!Много от тях не са го чели дори!Има съдии които са некомпетентни и не знаят кое е половин врата и кое цяла!?Има и такива които помагайки всъщност пречат!Съдиите трябва да са безпристрастни,да си мълчат и само да отбелязват каквото е нужно в листите си а не да дават съвети или да ти казват коя врата си забравил и как да я атакуваш!

        Другото което мисля,че куца е точкуването за крайното класиране в шампионата!Разликата между точките е толкова голяма,че като караш две състезания и станеш 1-ви после можеш въобще да не караш и си в челната тройка.А тези които карат целия шампионат,но с малко по-слаби резултати нямат шанс за приз!
        Това са два много сериозни проблема,който са факт от поне 2-3 години
        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
        0879 86 85 87
        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

        Коментар


        • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

          antiroad Проблеми няма . Това е само една дребна забележчица която има нужда от доизглаждане в Прототип .

          Коментар


          • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

            Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
            - като е стандартен да е стандартен - мотор, окачване, мостове,
            Тук също можем да поспорим.
            Не можеш да сравниш стандартен самрай с 40 коня мотор и отворени дифове и стандартен G със заводски два блокажа и 300 коня мотор. Някак не са равнопоставени.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

              Ама Самурай със заварен диф отзад, че има и отпред, или със блокажи е мнооого по-възможен от едно G , ако ще и с 1000 коня да е. Не е в това въпроса. Не мога да разбера каква е логиката да не се таксува колана ( макар да не ме бърка, и аз вече съм със Самурай), да няма право на други мостове, като може да се сложат блокажи и на самурайските, а да има право на друг мотор ????
              Или да бъде чист Стандарт или като е позволен мотор, да са позволени и мостове, и тракторки до определен размер. Първоначалния вид на Правилника позволяваше други мостове, при запазена конструкция и окачване, ама нещо започна да не им изнася на някои и го промениха. Аз какво да кажа - на Тонито -Антироуд - и аз бях инвестирал в мостове, ама ме отрязоха ?
              Нищо, очакваме правилата по скоро, за да си подготвим машините навреме
              Samurai Gemax

              Коментар


              • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                Много ми е интересно кой ще се прежали да се вози при мен.
                Е накрая чух смисленно предложение....аз съм ЗА !

                Коментар


                • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                  Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                  Аз предлагам да премахнем всички наказания за помощни средства и навигатора(ако има такъв) да се вози в джипа.
                  Демек по правилата на "европейците".
                  Кой докъдето и както може.
                  Аз съм ЗА !

                  Коментар


                  • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                    То така маи и съдии ви не трябват абе я си го направете кушиика може пък да ви хареса .

                    Коментар


                    • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                      И аз съм съгласен да се премахнат наказанията за всички помощни средства. Така всички са при равни условия.
                      А относно селските кушии - май събират доста повече състезатели и публика и по-интересно и весело се получава и всички са доволни.
                      Samurai Gemax

                      Коментар


                      • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Гоше, кое е "правилното" класиране?

                        Да се допълня-траяла е най-тежкия клас от офроуд състезанията. Което си предполага гадни трасета, като част то тях са още по-гадните места с възможност за обръщане на машината.
                        Ма така е-това е траял, не е селска кушия за местните бабаити с джипове.
                        Това за бабаитите ми ареса

                        Коментар


                        • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                          Аз предлагам да премахнем всички наказания за помощни средства и навигатора(ако има такъв) да се вози в джипа.
                          Демек по правилата на "европейците".
                          Кой докъдето и както може.
                          И така може , на съдийте ще им е по лесно , Да има наканания само за бутнати колчета невзети врати и времето да е с по голяма тежест . По този начин ще се вкара малко динамика в траяла .

                          Коментар


                          • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                            +1

                            Коментар


                            • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                              То така маи и съдии ви не трябват абе я си го направете кушиика може пък да ви хареса .
                              Съдии винаги ще трябват,но може и да не са ТОП.
                              Валери,защо всички останали съдии не се обаждат.Идват,съдийстват и никога не са споменали колко им коства това.
                              Идват ей така "за спорта",за което аз лично много им благодаря.Няма да ги изреждам по именно,но ние си ги знаем.
                              Последно редактирано от Пламен Исаев; 31-10-16, 20:21.

                              Коментар


                              • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                                КОЕТО Е СУПЕР.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X