Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

    Ето как е във Франция:
    https://www.youtube.com/watch?v=hpBNmLVkoRE
    Samurai Gemax

    Коментар


    • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
      Ето как е във Франция:
      https://www.youtube.com/watch?v=hpBNmLVkoRE
      Е такова още не бях гледал. Добре сме си ние при нас.

      Коментар


      • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

        Хубаво е да напрвим и един публичен разбор на 6-те състезания. Нека в него да се включат основно състезатели и съдии. Който има желание да каже какво му е харесало и най-вече какво е забелязал като проблеми. Ясно е ,че при такъв разбор се набляга на проблемите, за да се намери от къде се пораждат и да се решат за в бъдеще.

        Добре знаете 6-те състезания:

        1. Сливен: и тук е мнението ви.
        2. Лазарово: и пак.
        3. Лясковец: .....
        4. Русе: ....
        5. Зверино: ......
        6. Разград: .....

        Като критерии да кажем: цялостна организация, съдийство, подредба на зоните, трудност на трасето и др.

        Коментар


        • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

          Не ми стигна сутрешното кафе да изчета темата до край , но със толкова много състезания и толкова много спорове все едно се печелят милиони от тази работа лека полека ще изчезнат и състезания и състезатели ...... Айде лека работа на всички
          ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

          Коментар


          • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

            Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
            Ето как е във Франция:
            https://www.youtube.com/watch?v=hpBNmLVkoRE
            Не видях нито един Патрул.
            Каквито и промени да мислите няма да отнемете предимството на малките и леки машини.
            Бартеросайте Нисана за някой Самурай /или Исузо /и покажете какво можете.

            Коментар


            • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

              Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
              Ето как е във Франция:
              https://www.youtube.com/watch?v=hpBNmLVkoRE
              Гецаааа ти сериозно ле бе .....ся си представи Чаро кара зоните и аз да съм се накачулил на клетката и го балансирам...
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                Откачена работа с тези навигатори дето са като маймунки по джипа.

                Аз лично никога не бих карал по сериозни места( с възможност за обръщане) с човек който балансира висейки по тръбите.
                Не съм лигльо, и престараването в сигурността ми е смешно, ама това ми е в повече.
                Не ми се мисли какво ще стане, ако имаме само един инцидент със смъртен случай, а при такова каране е доста вероятно да се случи. Тези с какъв акъл висят така отпред и отзад на джипа-изобщо не мислят за последствия ако се обърнат...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                  A дали вече е назначена конференцията за съгласуване на правилата за новия сезон и особено изискванията към колите, гумите, и кои ще са поканени ?
                  Samurai Gemax

                  Коментар


                  • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                    Не е все още .
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                      Конференцията е за клубовете организатори на състезания от траялния шампионат. Още не е фиксирана, но скоро и това ще стане.

                      Тази тема е мястото, където състезатели, съдии и обикновени зяпачи могат да дават предложения и препоръки.

                      Моля, да направите разбор по-критериите, които предложих.

                      Коментар


                      • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                        Хубаво е да напрвим и един публичен разбор на 6-те състезания. Нека в него да се включат основно състезатели и съдии. Който има желание да каже какво му е харесало и най-вече какво е забелязал като проблеми. Ясно е ,че при такъв разбор се набляга на проблемите, за да се намери от къде се пораждат и да се решат за в бъдеще.

                        Добре знаете 6-те състезания:

                        1. Сливен: и тук е мнението ви.
                        2. Лазарово: и пак.
                        3. Лясковец: .....
                        4. Русе: ....
                        5. Зверино: ......
                        6. Разград: .....

                        Като критерии да кажем: цялостна организация, съдийство, подредба на зоните, трудност на трасето и др.
                        Е началник, мислим еднакво Откога подканям да се направи един разбор на състезанията, накрая аз щях да пускам тема, ама ти ме изпревари. То и затова си началник де

                        Коментар


                        • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                          Никой от състезателите не пише... Или всичко им е харесало, или всичко не им е харесало... Догодина ще кажат, че никой не ги е питал за мнението.

                          Стояне, освен нова тема да отвориш, има по-голяма вероятност да я видят.

                          Коментар


                          • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                            Едва ли има състезател който да не е прочел темата , писва да се повтаря едно и също без резултат . Мояйта забележка я знаят всички . Важи за първо за зверино Зверино . Имаше голямо разтакаване - висим и чакаме да ни дойде ред за каране в зоната . Резултат от мойта забележка беше видим на Разград там чакахме двойно повече от Зверино .
                            Карал съм само тези две сътезания от шампионата тази година , и само това имам като забележка към организаторите . Е и разни дреболии като веремеизмерване и спорните положения с колчетата кое е бутнато и кое не . Също така и колко трябва да са забити , че и това е различно при различните екипажи .

                            Коментар


                            • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                              Ами аз дадох моето предложение за новия сезон - да се таксуват всички помощни средства еднакво - лебедка, джак, пътеки, колан.
                              Също така ако може да се коригират изискванията за Стандартен клас - като е стандартен да е стандартен - мотор, окачване, мостове, врати, прозорци, брони, фарове, стопове и тавани. Пък гумите - каквито искат , само да са до 80 см.
                              Samurai Gemax

                              Коментар


                              • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                                Ами аз дадох моето предложение за новия сезон - да се таксуват всички помощни средства еднакво - лебедка, джак, пътеки, колан.
                                Също така ако може да се коригират изискванията за Стандартен клас - като е стандартен да е стандартен - мотор, окачване, мостове, врати, прозорци, брони, фарове, стопове и тавани. Пък гумите - каквито искат , само да са до 80 см.
                                Това не е "Стандартен",а "Оригинален".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X