Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    Другата в продажба. Това е най-упешната чешка кола. Направена е 2008 и от 2009 досега всяка година е на подиума в Модифициран, като са били 3 пъти шампиони.

    Цена 9000 Е



    Технически параметри:
    Body: Suzuki samurai modified for a class Modified
    Engine: Suzuki Vitara 1,6, a lot of changes for a higher power, air filter K&N
    Gearbox: Suzuki Samurai, ceramic clutch
    Final drive: Suzuki Samurai, adjusted for slowdown (USA parts)
    Axles: Toyota LC 70, ARB diff lockers, chromoly CV (USA), strength shafts.
    Tyres: Lerma Gomme 750 x 16 Maxi Cross
    Brakes: Disc brakes on all four wheels, hydraulic emergency (parking) brake
    Racing seats, 6 point seat belts.
    Intercom Teratrip.


    [ATTACH=CONFIG]740257[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]740258[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]740259[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]740260[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]740261[/ATTACH]
    Е какво му струва тия пари на тоя ресорен самурай? И това ако им е най успешната кола просто няма какво да кажа по въпроса

    Коментар


    • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

      Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
      Е какво му струва тия пари на тоя ресорен самурай? И това ако им е най успешната кола просто няма какво да кажа по въпроса
      Тук те подкрепям напълно. Два моста от 70ка, някакъв асматик от витара и 15м тръби... 80% от нашите модифицирани са по-добри.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение

        [ATTACH=CONFIG]740260[/ATTACH]
        И 10 см ход...
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          И 10 см ход...
          И 9000 евра...???
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

            Е то пък тази другата тръба за 30000Е кое и струва толкова ? Или може би си плащаш и шампионската история
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

              Ха-ха на толкова са ги оценили, а дали ще ги продадат е друг въпрос. Светльо ти се замисли колко струва твоя Самурай и за колко някой би го купил

              А тоя дето кара Самурая за 9000 съм го признал, че има яко дупе като за 10 см. ход, ходи на места дето по нашите състезания още не сме се качвали.

              Коментар


              • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

                Бе не ми е много мястото но двата блокажа са 2000 Евро, усилени полуоси и карета още толкова, двата моста хиляда още и стават 5 бона Евро.

                Коментар


                • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

                  Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                  Е то пък тази другата тръба за 30000Е кое и струва толкова ? Или може би си плащаш и шампионската история
                  Е в нея поне има вложени доста повече труд и средства.

                  Коментар


                  • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

                    Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                    Е в нея поне има вложени доста повече труд и средства.
                    Немската (тази дето пуснах преди - едноместната) ми се струва на много по реална цена - на половина.

                    Коментар


                    • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Ха-ха на толкова са ги оценили, а дали ще ги продадат е друг въпрос. Светльо ти се замисли колко струва твоя Самурай и за колко някой би го купил

                      А тоя дето кара Самурая за 9000 съм го признал, че има яко дупе като за 10 см. ход, ходи на места дето по нашите състезания още не сме се качвали.
                      Явно въпросът е,че там може би оценяват реално вложеният труд.Аз на моят не мога да взема и половината от това което ми струва, но представям си този какво ще прави с него щом с онзи дръгел е шампион

                      Коментар


                      • От: Участие на български екипажи на Европейския траялен шампионат в Словакия /2-3.08/

                        Средствата са важни!
                        Който има възможност да участва във всички състезания става шампион. След три години вече е и истински състезател!
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X