Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 4х4 2013 - Коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

    Ето и част от трасето на Рали Рейда:
    Част 1

    Част 2
    Последно редактирано от yosko; 16-08-13, 17:46.
    Suzuki Samurai SJ413 Turbo

    Коментар


    • #47
      От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

      В Петък официалния старт ще бъде даден от площада в Тетевен, както е по обявената програма. Пускам координати на реалните стартове. Мястото на реалния старт за Крос - кънтрито в Петък (Пролога) ще бъде обявено допълнително. В Неделя стартовене на затворените трасета са на същото място като в Събота.
      Прикачени файлове
      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

      Коментар


      • #48
        От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

        Едно място за зрители от Трофито в Петък. Участъка е 300-400 метра и е непосредствено преди финала (на около километър). Стига се от Рибарица по макадамов път проходим и за лек автомобил.
        Координати на финала: N42 50.545 E24 17.332
        Прикачени файлове
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • #49
          От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

          подадени заявки за участие до момента :

          КЛАС ТРОФИ

          Живко Бакалов/Георги Василев -Nissan Patrol
          Ваню Иванов/Любомир Димитров-Nissan Patrol
          Николай Ненов/ Георги Георгиев-Suzuki Vitara
          Илиян Илиев/Младен Стоянов-Jeep Wrangler
          Димитър Димитров/Денислав Карапейков-Nissan Patrol
          Владимир Димитров/Константин Панайотов-Suzuki Samurai
          Кирил Цветанов/Митко Митков-ГАЗ 69
          Светослав Дончев/Мирослав Станев -Mercedes G
          Иван Попов/Асен Иванов -Chevrolet Tracker
          Любен Динев/Диян Динев -Toyota Land Cruiser
          Гюнайдин Мурад/Делян Димитров -JEEP Wrangler

          КЛАС КРОС-КЪНТРИ-ОТВОРЕН



          Николай Колев/Димитър Колев-Mitsubishi Pagero
          Методи Паунов/Асен Василев-Nissan Patrol
          Станислав Стоянов/Павел Радев-Nissan Patrol
          Бойко Манчев/Николай Къшов-Nissan Patrol
          Евгени Младенов/Борислав Фарчилов-Nissan Patrol
          Николай Василев/Владимир Андреев-Suzuki Samurai
          Цветан Моллов/Владимир Големанов-Mercedes G

          Коментар


          • #50
            От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

            Интересна конкуренция и в двата класа ... има още няколко атрактивни екипажа но май са подали заявки след обявяването на участниците. Който още се чуди да побърза, до колкото разбрах и наградният фонд никак няма да е лош
            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

            Коментар


            • #51
              От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

              Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
              Ето и част от трасето на Рали Рейда:
              Част 1

              Част 2
              Е, на това му се вика подсказване...!!!
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • #52
                От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ

                Местата за настаняване в хотел "Олимп" свършиха....окончателно.
                За всички,които правят планове да бъдат част от "Тетевен 4х4 -2013",но не са се организирали навреме,на разположение ще бъде хотел "Тетевен". Връзка може да направите с мен/0887666688-Гергана/ ,на рецепция на тел:0678/52482 или на GSM:0885901881.Цените на стаите там ще бъдат същите - /70 лв студио 2+1/ и /60лв - двойна/.Рецепцията е запозната и ще очаква обажданията ви.

                Коментар


                • #53
                  От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                  Информация за палатковия лагер!

                  Организаторите окончателно решиха палатковия лагер да бъде на възможно най-доброто за Звездобройците място в града ни! А именно-в центъра на града, точно срещу централния площад; на отсрещния бряг на река Вит. Така хем ще сте в епицентъра на събитията, хем ще се радвате на спокойстие и пространство в "парк". Мястото е леснодостъпно, голямо и ще има сянка за всички. Вече е заградено, окосено, обезпаразитено и ви очаква. Има чешма с изворна вода, с доказани лековите свойства. В близост е заведение на наш колега- офроудър, което ще е на ваше разположение, за каквото се сетите: кафе, напитки, супи - много добра кухня...!
                  Риболовците да си не забравят такъмите, че ако им остане време, могат да се пробват "кво кълве У Вита"...

                  До бивака на състезанието се стига за около 5-6 минути пеша(може и с автомобил, разбира се)
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                    Танче , а има ли място до палатковия лагер за платформите и бегачките ? А също да попитам в палатковия лагер ще има ли откъде да се вземе ток ?
                    Последно редактирано от Бакалов; 20-08-13, 19:22.
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • #55
                      От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                      Така, както се бях настроил отдалеко да бъда зрител и отпочиващ по време на тазгодишното издание на състезанието се оказа, че ще съм за трети пореден път участник в това невероятно приключение. За мен това състезание е свързано с особен сантимент, макар, че на предните две издания бяхме сполетени от технически проблеми по машините, и то когато сме първи във временното класиране до тогава. Дори миналата година това се случи на 4 км преди финала. Няма да казвам в кой клас и с кой джип, пък дано този път изгоним каръка(дано не съм аз де) и имаме повече късмет да видим финала със здрава машина.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • #56
                        От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        Танче , а има ли място до палатковия лагер за платформите и бегачките ? А също да попитам в палатковия лагер ще има ли откъде да се вземе ток ?
                        Да,Живко, предвидено е и място за бегачките и платформите. И въпроса в нуждата от ток вече е решен - ще има, само си носете удължители, че нашите ще са по друго предназначение...!

                        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                        Така, както се бях настроил отдалеко да бъда зрител и отпочиващ по време на тазгодишното издание на състезанието се оказа, че ще съм за трети пореден път участник в това невероятно приключение. За мен това състезание е свързано с особен сантимент, макар, че на предните две издания бяхме сполетени от технически проблеми по машините, и то когато сме първи във временното класиране до тогава. Дори миналата година това се случи на 4 км преди финала. Няма да казвам в кой клас и с кой джип, пък дано този път изгоним каръка(дано не съм аз де) и имаме повече късмет да видим финала със здрава машина.
                        Насе, нямаш си представа аз колко приятно съм изненадана..направо нямам думи...СУПЕР! Под знака на тази хубава новина ще премине целия ми ден! Добре сте ни дошли - чакаме с нетърпение...!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                          Фланелките...с готин дизайн!

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02_T-stirt.jpg
Прегледи:1
Размер:55.4 КБ
ID:5511193

                          ...И стартовите номера - готови..топли, топли, още парят...!

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:No-4x4.jpg
Прегледи:1
Размер:74.2 КБ
ID:5511196
                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • #58
                            От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                            Танче, няма да мога да дойда, че ще пътувам, но искам да си купя тениска xxl. Кажете как. Мога да си я взема и на старта на Бреслау Балкан...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                              Танче, няма да мога да дойда, че ще пътувам, но искам да си купя тениска xxl. Кажете как. Мога да си я взема и на старта на Бреслау Балкан...
                              Ице, пак изпускаш купона...! Иначе за тениската, нямаш проблем - след три седмици лично ще ти я подаря!
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                                Това май е част от трасето в съботния ден веднага след старта //htftp.offroad-bulgaria.com/optisprint_teteven/biwola.wmv
                                Здрав път, но сигурно ще има "заигравки" напряко през гората, а там многогодишната нападала и изгнила шума може да поднесе изненади...
                                Тук е трасето на пролога от петък - спускането към Гориньовоhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...n/gorinovo.wmv
                                Дълбоки урези по средата на пътя, не е изключено да има и преки участъци през гората.Важно е да се хване правилният път от билото на "ЧЕТИРИ ПОЛЯНИ" надолу,малка грешка в посоката може да отведе екипажа на десетки километри встрани....
                                Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                                Пламен Златарев 0888 66 03 18

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X