Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 4х4 2013 - Коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

    Да изкажа благодарност и от нашия екипаж към орга тима и Всички приятели . Благодаря ВИ ! Не беше много комфортно стигането до трасето в неделя за публиката , но може би е нямало по-удачно място за мероприятието . Публиката наистина влизаше вътре в трасето , но мен по ме обезпокои финала на трофито ! Успех .
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

      Малка част от това, което видя моя апарат:


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170359.jpg
Прегледи:1
Размер:217.3 КБ
ID:5513893

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170357.jpg
Прегледи:1
Размер:209.6 КБ
ID:5513894

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170360.jpg
Прегледи:1
Размер:260.4 КБ
ID:5513895

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170378.jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5513896

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170385.jpg
Прегледи:1
Размер:187.5 КБ
ID:5513897

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170393.jpg
Прегледи:1
Размер:241.1 КБ
ID:5513898

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170401.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5513899

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170409.jpg
Прегледи:1
Размер:208.3 КБ
ID:5513900

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170459.jpg
Прегледи:1
Размер:298.3 КБ
ID:5513901

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170626.jpg
Прегледи:1
Размер:236.8 КБ
ID:5513902



      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170646.jpg
Прегледи:1
Размер:274.5 КБ
ID:5513903

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170660.jpg
Прегледи:1
Размер:240.8 КБ
ID:5513904

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170679.jpg
Прегледи:1
Размер:233.7 КБ
ID:5513905

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170682.jpg
Прегледи:1
Размер:242.8 КБ
ID:5513906

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170683.jpg
Прегледи:1
Размер:243.0 КБ
ID:5513907

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170686.jpg
Прегледи:1
Размер:264.4 КБ
ID:5513908
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170688.jpg
Прегледи:1
Размер:242.7 КБ
ID:5513909

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170689.jpg
Прегледи:1
Размер:257.6 КБ
ID:5513910

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170691.jpg
Прегледи:1
Размер:262.0 КБ
ID:5513911

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170696.jpg
Прегледи:1
Размер:243.6 КБ
ID:5513912

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170725.jpg
Прегледи:1
Размер:229.5 КБ
ID:5513913

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170728.jpg
Прегледи:1
Размер:280.6 КБ
ID:5513914

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170740.jpg
Прегледи:1
Размер:199.3 КБ
ID:5513915

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170758.jpg
Прегледи:1
Размер:284.2 КБ
ID:5513916

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170779.jpg
Прегледи:1
Размер:220.0 КБ
ID:5513917

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170780.jpg
Прегледи:1
Размер:253.8 КБ
ID:5513918

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170781.jpg
Прегледи:1
Размер:262.9 КБ
ID:5513919

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170814.jpg
Прегледи:1
Размер:230.6 КБ
ID:5513920

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170816.jpg
Прегледи:1
Размер:210.6 КБ
ID:5513921

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170832.jpg
Прегледи:1
Размер:265.1 КБ
ID:5513922

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170847.jpg
Прегледи:1
Размер:229.8 КБ
ID:5513923

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170874.jpg
Прегледи:1
Размер:195.5 КБ
ID:5513924


      още снимки - тук: https://www.facebook.com/profile.php...0644652&type=1
      Последно редактирано от Даниела Борисова; 27-08-13, 21:20.

      Коментар


      • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        Момчето беше на около 18 години, с малка камерка. Едва ли говорим за един и същ оператор.
        И според мен, никой оператор или фотограф, не трябва да бъде допускан по трасето, било то опитен, или не. А и е било дразнещо, не само за мен, а и за всички, които са били зад него, защото хората са дошли да гледат джипове, а не нечии гърбове. Това имах в предвид.
        На теб ти е пречил, защото си бил там - живееш наблизо и можеш да си позволиш да отидеш - прочети коментарите на хората, които не са могли да отидат и се замисли за тях преди да казваш, че те дразни
        Явно не е бил Краси (който аз имах предвид). По-добре двама оператори, отколкото десетки публика и четирима ко-навигатори
        Иначе по трасето, когато съм бил съдия, сме пускали и репортери на Офнюз. А хората от Оптиспринт са ни направили съпричастни на толкова състезания, че нищо няма да ми попречи да ги подкрепям и във форума и на живо
        Последно редактирано от Goblin; 28-08-13, 16:29.
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

          Малко синтезирано видео от двата класа:
          http://www.youtube.com/watch?v=UB9Cix-hUBo
          http://www.youtube.com/watch?v=UZrUSHLNA-g
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

            Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
            Едва ли е толкова важно , ама да внеса уточнение.Това момче е синът ми ,поснимал е доста с мен и нали не ви изглеждам малоумен, че без да съм убеден в неговата безопасност и умения да се пази ще го пусна там. И СНИМАШЕ ВСИЧКИ ЕКИПАЖИ.Три от видеата качени от мен са заснети от него.Въпреки че никой не е застрахован!
            А офроуд състезание да се снима на статив и и от безопасно разстояния-няма такъв филм.Това са рискове,които всички "снимащи братя и сестри" си носим съзнателно
            Ако става дума за този младеж ограден с червено[ATTACH=CONFIG]621199[/ATTACH]

            Извинявам се за спама, ама не можах да се сдържа!!!
            Точно за него става въпрос. На мен не ми пречеше толкова, защото аз влязох и снимах до него, но със сигурност и двамата сме пречели на хората, които бяха зад нас. Затова организаторите трябваше да гледат и да не допускат никого по трасето. Надявам се за догодина, да е друго и отново да бъде така добро състезание.
            Не искам тези мнения да бъдат като нападки към когото и да било.
            Написах няколко мнения и мисля, че е време да благодаря на организаторите за хубавото състезание и им желая за догодина да изчистят всички грешки и да направят най-доброто състезание !
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

              И аз като домакин първо искам да кажа ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички приятели, които и тази година ни уважиха с участие и присъствие! Радвам се, че бяхме заедно през тези три "горещи" дни и се надявам да ви е харесало. Съжалявам само, че успяхме да се видим с някои за съвсем кратко време, а с други така и не успяхме, но мисля да наваксам на Събора в Приморско...!
              Мисля, че състезанието се получи добре и се радвам, че завърши без сериозни инциденти. Много ме е яд за екипажите, които заради технически проблеми отпаднаха от надпреварата...Всички участници се бориха мъжки и до последно, помагаха си - атмосфера на спортсменство наистина витаеше около нас.
              ПОЗДРАВЛЕНИЯ за всички участници и ЧЕСТИТО на победителите-спечелите си купите заслужено и достойно!!!
              Като съпричастна по някакъв начин към Орга тима, видях, че се потрудиха много, вложиха хъс, време и средства за, както казва Чаро:..." удоволствието и кефа на състезатели и публика." Някои пропуски и недоизкусурени неща си ги видяха и съм сигурна, че ще се избегнат на следващото издание на състезанието. Важното е да го има и да върви напред!
              Хубаво е да се чуят повече мнения на състезатели и компетентна публика и техните градивни предложения относно оптимизиране на правилата по провеждането на трофито, а и крос-кънтрито.
              Сигурна съм, че нещата полека-лека ще си дойдат по местата, а ако "Тетевен 4х4 2014" се проведе и през по-кален сезон, ще стане екстра...!
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                Точно за него става въпрос. На мен не ми пречеше толкова, защото аз влязох и снимах до него
                ... А дали тези кадри по горе щеше да ги има ако всички бяха на 40 метра от трасето и оператора не може да се движи свободно пред публиката

                По мое мнение трябва да се акредитират двама обучени оператори, който да се движат свободно и в последствие поделят правата върху снимананото с организаторите. Всички останали, зад лентите.

                ... ииии Вушев е решил че шоуто в Неделя е било малко
                Прикачени файлове
                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                Коментар


                • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                  Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                  .... Затова и аз влязох в трасето, с всички си акъл, и през цялото състезание снимах в трасето, като бягах пред джипа.
                  .
                  Така се прави!
                  И снимките ти са станали чудесни!
                  А ако случайно си попречил на някого, той ще те извини , виждайки прекрасните ти снимки!
                  Е, първия път адреналина е в повече , но с течение на времето ще почнеш да имаш очи и на гърба!
                  Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                  Пламен Златарев 0888 66 03 18

                  Коментар


                  • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                    И още малко видео, което не е включено в хронологичния списък на Пламен.

                    Началото...


                    И три екипажа от затвореното трасе на трофито в неделя.







                    БЛАГОДАРЯ на всички за споделените тук прекрасни снимки...така и аз видях нещо повече от състезанието, освен местата, на които снимах! Надявам се да има и още....!
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                      Поздравления за страхотното състезание! Макар и като зрител изпитах тръпката и атмосферата на това събитие, за което се радвам, че присъствах и го имаше.Поздрави на цялата Тетевенска група(не съм виждал по-задружни хора от тях), на Наско, Тони и Ванката, които се раздаваха както винаги.
                      Честито и на победителите в Трофито Мариян и Митко, които се бориха до последно за победата, на победителите в крос кънтрито Станислав и неговия навигатор(не му знам името). Поздрави на всички участници които допринесоха за атмосферата на това състезание!
                      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                      Коментар


                      • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                        Ееех, тетевенци ни вдигнаха много високо и организационната и гостоприемната летва за предстоящето пловдивско състезание. Много добро състезание се получи. Благодаря за топлото посрещане и доставеното удоволствие в хобито ни.

                        Ванката.
                        Иван
                        ivanp98[at]mail.бг

                        Коментар


                        • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                          Чудесен купон сред приятели, радвам се че успях да дойда, въпреки че пропуснах първия ден. Пътувахме с Коко от Нови Пазар, /когото взех от Шумен / петък вечерта, пристигнахме в палатковия лагер към един след полунощ, а там естествено ни чакаха. Легнахме към 4, станахме към 8 и се метнахме към старта. Ралиджиите вече бяха отпрашили, хванахме старта на трофито. Пускам някои кадри, целия сет е чааак накрая на постинга





                          Диян спомена нещо за красотата на местните любителки на офроуда, навярно затова погледа му се рее встрани от трасето.



                          Живко Бакалов и Жорето - склонен съм да аплодирам идеята на бат'Радо Метъла за учредяването на Награда за борбен екипаж. И мнението ми е, че на това състезание би се полагала точно на този екипаж, който два състезателни дни кара без предно.





                          Гюни и Наско. Thumbs up!



                          Viva Vitara!




                          Не ви ли напомня на хищна котка пред скок?




                          Кадри от екстрема преди финала, ден втори.






                          Ден трети - затворен кръг, горния екстрем.




                          Тази канавка е правена по дизайна на точно този размер гума. Което ми напомни един стар лаф - защо слоновете имат кръгли ходила - за да не падат в квадратни дупки, нали...















                          По темата "хора в трасето" трактат може да се издаде, а аз мога да помогна и онагледя с кадри. Конкретно за тези от публиката, които щракат с камери, апарати, камерки и апаратчета и най-вече - жисиеми, а и какво ли още не - моля ви, заемате ли нова позиция, хвърлете едно око назад, за да видите на кого пречите. Поне 10% от кадрите се оказват брак, поради неистовото желание на собственик на жисием да запечата момента на всяка цена, хвърляйки се в трасето като луда крава, само и само да се натисне копче, без изобщо мисъл за композиция, кадриране, бленда и прочие мъгляви думички.




                          Най-неприятната категория наблюдаващи, обаче, си остават децата на джамджията. Сещате се, това е когато някой избута с рамо големия ми обектив, шмугне се и вземе се намести да гледа точно пред мен, сякаш е прозрачен и никому не пречи. Сякаш не ме е забелязал, знам ли. Хора, ма моля ви се, не го бием тоя път, седемстотин и кусур километра... за да снимаме задници, нали. Говоря по принцип, снимката горе е само илюстрация на огромен брой инак читави кадри, които не виждат бял свят. Край на лиричното отклонение.


                          Тук имаме малък спор с Диян колко точно кила е бил откреняващия баласт, важното е, че джипа не се катурна.







                          Призьорите от клас Крос Кънтри.



                          ...и обща снимка на ралиджиите.



                          Призьорите от клас Трофи.



                          Отваряне на бутилките шампанско:



                          ... и употребата му по предназначение. Апропо, за да вземеш призовото място, наистина требе си мноо бърз.




                          Я, останало малко шампанско и за Наско! /Насе, мерсаж за фанелката брат, досега друг не се е сещал/.



                          ......и обща снимка на трофистите:




                          Този път, а и не без помощта на Коко, успях да открадна малко време за да се поразходя и пощракам тетевенски прелести, но за това - друг път.



                          За малко да забравя - СНИМКИТЕ.



                          -
                          Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                          www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                          Коментар


                          • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                            Благодаря за чудесните как то винаги снимки, и съм точно 98.4кг достатъчни да натежат на задницата на джипката . А не се обърнахме благодарение на бързата реакция на брат ми , даде газ и хоп на 4 колелета
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                              Много накратко....
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                                Май вече е време да се зададе въпроса: Участници, кандидат участници, зрители ... и т.н. мислите ли че Тетевен 4х4 се развива в правилна посока? Имам предвид формата, разделянето на класовете, втвърдяването на трофито, затвореното трасе на трофито в Неделя ... Това е важно за организаторите, Вашето мнение ги интересува, тъй като имат амбиция да направят наистина добро и атрактивно състезание... та аз да се престраша да попитам
                                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X