Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Моето скромно мнение, като човек от публиката е, че мястото на предишните състезания, предлагаше повече възможности.
    Нищо не пречеше и старта на трофито пак да е там.
    Дори и като природни дадености и условия за палатки беше по-хубаво.
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      Хайде вече качвайте снимки,моля.Важното е,че състезание имаше.На много не им допаднаха трасетата,но със сигурност има и доволни./жалко ,че не съм от тях/.Нали няма пострадали хора,дано догодина да е по-атрактивно и за състезатели и за публика.
      И аз искам 25год.моми,ама само застаряващи по над 35 ми се набиват в ръцете.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
        A лично аз видях, как пилот кара без колан . . . Не знам дали беше отразено от съдиите
        Имаше отразени и колани в наказанията, дори един състезател (мисля самоковец) ни води да ни покаже, че неговите колани нямало как да ги разкопчае (4 точкови) и не можело на едната зона да е с колан - на следващата - не. Лично аз когато не се виждаше казвах на следващата зона да погледнат, пък и момчетата с фотоапарати наоколо помагаха

        Изобщо - май е крайно време да осъзнаем всички името на състезанието "любителски офроуд" - любителски е защото всички сме аматьори - вкл. и съдиите

        Аз лично ще чакам да направите лига, организация или както я наречете за траял и ще апелирам да има и подготовка за съдиите. Така няма да се допускат елементарни грешки, особенно пък такива, които влияят на класирането в челните места.
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          ... Ако е еко маниак-да слага колан, ако не-никой не го задължава.

          ...
          Пък после ще ревем, че ни забраняват да караме в гората ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Пък после ще ревем, че ни забраняват да караме в гората ...
            Не е точно така.Поне пет човека приканихме съдията да направи забележка на екипажа,но........Пък и то самите състезатели трябва да си знаят,че при закачане за дърво задължително се слага колан,дори и на самостоятелна разходка.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:064.jpg
Прегледи:1
Размер:294.3 КБ
ID:5403070Натиснете снимката за да я уголемите

Име:065.jpg
Прегледи:1
Размер:334.8 КБ
ID:5403071Натиснете снимката за да я уголемите

Име:075.jpg
Прегледи:1
Размер:337.0 КБ
ID:5403072
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение

                Така прецених и аз!!!
                Ама за Нисана явно то не важи-щото няма и наказания!!!
                От време на клипа 3.10" докато не види камерата е на "метла" !!!
                Ма това как сте преценил вие и какво е било всъщност, са 2 коренно различни неща! Отворете роадбука на страница 4 и вижте точка 17. Това е мястото на което седеше и камерата. След като г-н Делев поне 5 пъти каза, че ограничението започва от точката на която е нарисувано, си нямам и на идея защо вашите навигатори са преценили, че започва от предишната?!?! А и понеже нашия екипаж държахме да нямаме наказания и се пазехме стриктно, пак от въпросното филмче може да видите колко преди оградите и събирането на двата пътя ( откъдето точно започва ограничението 30 ) намаляваме с 20км/ч. Затова моля да се извините и да спрете да спретвате дребни интриги - наблегнете на карането и добрата навигация !!!
                RB Patrol Team

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  Първоначално публикуван от Stravnik Преглед на мнение
                  Нещо да кажем за времеизмерването на рали-траяла!Абсолютна измама .Моите уважения към организаторите,но нещо хронометърът ви беше прецакан .Как един и същи човек първия ден с 3мин и......2ден мина гората за 2мин и ......като имаше само 2мин поне буксуване в баира.
                  ******
                  Неизвестни ми колега! Ти с какво се състезава, в кой от двата класа на състезанието?Ако си!?Напиши и се конкретизирай! ********
                  До гуша ми е дошло от философи "пладнешки" като теб!
                  Последно редактирано от nickbochev; 27-08-12, 21:05. Причина: премахване на заядливо обръщение от цитата и отговора
                  Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                    Винаги за някой, трасето ще е леко или тежко ...

                    Колкото до тежестта на трасетата и двата класа мога да кажа следното:
                    Организаторите от Тетевен, още от първото си състезание са държали трасетата да са с умерена степен на трудност. Траяла още от първото състезание (карал съм на първите две) е бил по лек от Лазарово и предназначен за не чак толкова профилирани коли. В тази връзка обърнатите и строшени коли са по малко. .
                    Насе тогава карахме със кеф имаше тръпка.Сега джипките се подобряват бавно но сигорно(а във Тетевен траяла се движи точно във обратна посока)Недей да даваш пример със Лазарово(Жоро 10год. да тъпче на едно място ) няма кой даго стигне.

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      Това е за всички на селската кушия във Беловец(както го наричате повечето) навигатора пускаше и спираше хронометара.Беше на естествени препятсвия(тръпка не липсваше)

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        Специални благодарности от екип № 14 /А.Грозданов - Г.Захариев/към колегата - първо офроудър и второ - кмет на град Тетевен за оказаната ни от него безрезервна помощ и човешко отношение. БЛАГОДАРИМ ТИ, КОЛЕГА !!!

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Благодаря на организаторите за хубавото състезание! Лично аз се забавлявах много и не съжелявам за изминатите 700 км. Може би, следващия път трябва да го разделите на класове - аматьорски и спец траял, както и за трофито. И тогава може би всички ще са доволни!
                          Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                          0888 20 93 63

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                            Това е за всички на селската кушия във Беловец(както го наричате повечето) навигатора пускаше и спираше хронометара.Беше на естествени препятсвия(тръпка не липсваше)
                            колега,изглеждаш ми доста отворен по отношение на критиките кам састезанието и щом си такъв разбирач може да се пробваш с провеждането на едно састезание.

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                              Ма това как сте преценил вие и какво е било всъщност, са 2 коренно различни неща! Отворете роадбука на страница 4 и вижте точка 17. Това е мястото на което седеше и камерата. След като г-н Делев поне 5 пъти каза, че ограничението започва от точката на която е нарисувано, си нямам и на идея защо вашите навигатори са преценили, че започва от предишната?!?! А и понеже нашия екипаж държахме да нямаме наказания и се пазехме стриктно, пак от въпросното филмче може да видите колко преди оградите и събирането на двата пътя ( откъдето точно започва ограничението 30 ) намаляваме с 20км/ч. Затова моля да се извините и да спрете да спретвате дребни интриги - наблегнете на карането и добрата навигация !!!
                              Като страничен неутрален наблюдател съм склонен да съглася с мнението на колегата АСЕН ВАСИЛЕВ, защото няма логика за ограничаване на скоростта на тази дълга права с прекрасна видимост.Първите къщи на селото започват след като джипа мине пред камерата.Точно затова избрахме да снимаме там , защото очаквахме скоростни изпълнения, но като писах в първия пост след състезанието,това не се получи.Дали екипажите са прочели грешно "роудбук"-а , или пък действително е имало ограничение на тази отсечка- само Атанас ДЕЛЕВ може да каже.
                              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                              Пламен Златарев 0888 66 03 18

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                [QUOTE=Тодор Тодоров (Тошко);1929128]Ето едно бързо видео за момчетата от Своге.





                                Вътре беше много забавно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X