Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
    Да задам малко въпроси!
    Личната асистенция все някаде ще трябва да влезне в трасето при евентуално закъсал екипаж това какво наказание ще има?
    Относно техническия преглед искам да попитам колко от колите направени за по траялни състезания (попринцип негодни) за националната пътна мрежа ще бъдат ли проверявани от органи на КАТ?Гражданска отговорност ОК.Но преглед на мен лично незнам кой луд човек ще ми направи!
    Споко бе нашия,при мен ще минеш преглед....

    Коментар


    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

      Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
      Точка 5.4 и 6.4 нещо не се връзват полиспас е задължително а лебедка препоръчително.

      А относно тапите ,нали ще се записва трак по GPS, където е въжмижно да се образуват ще има съдия и ще се извади времето на престой от GPSа на съответната кола.
      За тапите- да, а и коридорът за отклонение от трака е 150 м и на повечето места по трасето ще има възможност да се заобикаля. Освен това, с цел предотвратяване на евентуални тапи(доколкото е възможно да се предвидят) организаторите ще подсигурят асистиращи коли на “по-горещите точки”, които ще бъдат там на място още преди откриването на Етапа и в готовност да помагат.
      Да, няма логика. Нещо сме се объркали всички.По-скоро ще са необходими 1-2 колана за дърпане и трябва да се добавят към задължителното оборудване, но това ще се обяви допълнително.
      Тази година решихме да направим компромис с клетките и лебедките, но догодина(живот и здраве) аз лично ще настоявам клетката за безопасност и лебедката да станат част от задължителното оборудване на автомобила. Защото, едва ли има някой, който да не е убеден, че “в гората” без клетка (дори и на разходка)- е меко казано безотговорно отношение към собствената безопасност и тази на возещите се в джипа. Лебедката също е необходимост, защото не може до безкрай да използваш жокера “потърси помощ от приятел”.
      Последно редактирано от Таня Кълева; 29-08-11, 22:53. Причина: глупости, няма логика
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
        Някои хора се бъзикат с немощните пенсионери, но не е честно. Ще видите като се расърдя - ще се оплача на Манол.
        Ей,Пенсионер случайно да пазиш последния брой на вестник -ТРЕТА ВЪЗРАСТ,че дядо ми го е изспуснал....

        Коментар


        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
          Да задам малко въпроси!
          Личната асистенция все някаде ще трябва да влезне в трасето при евентуално закъсал екипаж това какво наказание ще има?
          Относно техническия преглед искам да попитам колко от колите направени за по траялни състезания (попринцип негодни) за националната пътна мрежа ще бъдат ли проверявани от органи на КАТ?Гражданска отговорност ОК.Но преглед на мен лично незнам кой луд човек ще ми направи!
          Личната асистенция(транспортното средство), ако имаш такова, по никакъв начин не навлиза в трасето! То те чака и помага само на контролните точки.А защо e ясно. Я си представи примерно ти, както си караш по трасето към следващата контрола, изведнъж насреща ти пъкне някой, който е тръгнал от тази точка назад, за да помогне на закъсал след тебе колега!
          В трасето ще има САМО асистираща кола/и на организатора, които няма да пречат на протичане на състезанието, а ще помагат на екипажите. Допълнително ще обявим начините за връзка с тях. Да не забравяме, че в трасето сте все “хубави хора” и не вярвам да се подминавате, без да си помагате. Ако си се прецакал яко, се опитваш да се ремонтираш на място или да се добереш до най-близката контрола(с помощ или без) и там се оправяш и продължаваш. Ако, в трасето ти трябват спешно части от оборудването в личната ти асистираща кола и ако “помагачите” са ти “навитаци”, някой от тях се прежалва и тръгва пеша по преките пътеки, да ти ги донесе и… така купона си тече.

          Наказанията-умишлено не сме ги написали, щото ако трябва да са като при “батковците” на истинските състезания и ако те набарат организаторите…мнооого лошо!

          Абе, Асенчо, много прецизно четеш правилника, бре (което е похвално)! Ама, не можа ли да се сетиш защо сме вкарали тази точка за прегледите и да не задаваш този въпрос, че сега ми се налага да ти отговарям публично. Заради асфалтовите участъци, за които важи действието на Закона за движение по пътищата…да продължавам ли? Ние сме длъжни да го напишем, пък за изпълнението…се опитваме да “омилостивим” Органите да си затварят очите( и дано да не четат тук).

          П.С. Ето, Манол ти реши проблема!
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

            Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
            Абе, Асенчо, много прецизно четеш правилника, бре (което е похвално)! Ама, не можа ли да се сетиш защо сме вкарали тази точка за прегледите и да не задаваш този въпрос, че сега ми се налага да ти отговарям публично. Заради асфалтовите участъци, за които важи действието на Закона за движение по пътищата…да продължавам ли? Ние сме длъжни да го напишем, пък за изпълнението…се опитваме да “омилостивим” Органите да си затварят очите( и дано да не четат тук).

            П.С. Ето, Манол ти реши проблема!
            Благодаря за отговора.
            На повечето състезания на който съм бил контролните органи на КАТ отцепват движението на свързващите етапи за да бъде безопастно преминаването.Мен не ме притеснява това че ще гледат за скорост!А това че може на някой новобранец да му щукне да проверява коя кола каква е.
            Има хора с напълно променени до неузнаваемост коли който попринцип нямат право да се движат по републиканската пътна мрежа.Найстина дори Рали автомобилите имат гражданска но те са регистрирани като състезателни.
            Благодаря предварително за отговора и се извинявам ако създавам неудобство.

            Маноле с теб още петък мисля да минем технически преглед!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
              Благодаря предварително за отговора и се извинявам ако създавам неудобство.

              Маноле с теб още петък мисля да минем технически преглед!
              Споко, човече. Всичко е наред. Да не си си изгубил чувството за хумор?
              С Манол съм сигурна, че вечерта в петък ще ги решите всичките проблеми, само гледайте да сте "във форма" сутринта за Старта!
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                /Дано успеем с машината/гуми,по-голяма бутилка за газ,че тази е само 20лт./ и ние ще дойдем.
                Запишете:
                Чавдар Владимиров-Мемед Мехмедов Сузуки СамоАд!/Трифун/
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                  Петър Петров, Слави Славов, Машина - някаква

                  Дано успеем да я регистрираме до тогава
                  sigpic

                  Коментар


                  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                    Голям купон ще е на това състезание.
                    Car audio & Off road club TETEVEN
                    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
                    GAZ 69 0ff Road '76

                    Коментар


                    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                      /Дано успеем с машината/гуми,по-голяма бутилка за газ,че тази е само 20лт./ и ние ще дойдем.
                      Запишете:
                      Чавдар Владимиров-Мемед Мехмедов Сузуки СамоАд!/Трифун/
                      Ще успеете, ще успеете! Чакаме ви с нетърпение!
                      Малко сме ви длъжници за вашето състезание, ама обещаваме реванш!
                      Записани сте - пост 105
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                        Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                        Петър Петров, Слави Славов, Машина - някаква

                        Дано успеем да я регистрираме до тогава
                        Радваме се, че не издържахте на изкушението да се позабавлявате!
                        Сега вече и Купона се очертава да бъде на ниво!
                        Поздрави за номер 15 - пост 105!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                          Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                          Някои хора се бъзикат с немощните пенсионери, но не е честно. Ще видите като се расърдя - ще се оплача на Манол.
                          Бъзикат или не,пенсионер или не,не знам,обаче ако погледнете класирането от Албена ще разберете за какво говоря!На всичкото отгоре този пенсионер е и върл екстремист-с най-много преодоляни екстреми от същото състезание!!!
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                            и кашона му не е за подценяване.

                            Коментар


                            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                              И аз съм мерак да дойда да дочупя витарата, но не знам дали ще успея след събора да си оправя други по-важни неща. Ако успея-ще дойда да участвам, но съм силно под въпрос. Дано да успея де...
                              Като гледам ще стане хубаво състезание, а и за тези дни синоптиците казват, че ще започва да вали...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                И аз съм мерак да дойда да дочупя витарата, но не знам дали ще успея след събора да си оправя други по-важни неща. Ако успея-ще дойда да участвам, но съм силно под въпрос. Дано да успея де...
                                Като гледам ще стане хубаво състезание, а и за тези дни синоптиците казват, че ще започва да вали...
                                Айде да не вали че сапунерките ще сме като във вана!Да вали през седмицата събота и неделя пек както винаги!
                                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X