Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

    аз все пак искам да знам на какво сътезание ще участвам,за да се подготвя,ако ли не,участие ми не е задължително.

    Коментар


    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

      Каквото и да е стига да стане колата У джазо.ЩЕ се повозим ще се порадваме и най вече ЩЕ СЕ ПОЗАГУБИМ но със сигорност ще се НАПИЕМ с другите вечерта!Нямам търпение да дойде.Дано да стане колата!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

        Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
        аз все пак искам да знам на какво сътезание ще участвам,за да се подготвя,ако ли не,участие ми не е задължително.
        Колега,твоя Нисан ще сложи в джоба си и не малко ралиджийки,така че няма какво да му мислиш,точно какво ще бъде втория ден.
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

          Колеги, аз съм един от ентусиастите организиращи това голямо и важно за нас събитие.Разбирам притесненията на някои от вас относно вида на трасето втория ден.Имайки в предвид,че сте подготвени (машините) за тежкия първи ден.Искам да стане ясно,че за рали не може и да става дума.Просто тази година сме използвали максимално естествените екстри на местото.Да дупката е позарината,но е разширена и калта в нея е пръхкава и много....а и водоноската (ако времето не го направи) ще се погрижи за консистенцията и .Има достатъчно неравности,бабуни,слогове и всичко що майката природа е създала там.Да няма да е траял в истинския смисъл на думата...ама то и никога не е бил ...на това състезание.Затова е и обявен като лек.А колкото до пускането по двама....това е за публиката.Все пак очакваме голямо посещение.Нека има зрелище.
          Та такова ще е нашето състезане приятели...искаме да сме постоянно интересни за вас участниците и за публиката.Променяме се .Растем и се развиваме.И най сърдечно ви каним да станете част от този процес......Очакваме ви!

          Коментар


          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

            Първоначално публикуван от магера Преглед на мнение
            Колеги, аз съм един от ентусиастите организиращи това голямо и важно за нас събитие.Разбирам притесненията на някои от вас относно вида на трасето втория ден.Имайки в предвид,че сте подготвени (машините) за тежкия първи ден.Искам да стане ясно,че за рали не може и да става дума.Просто тази година сме използвали максимално естествените екстри на местото.Да дупката е позарината,но е разширена и калта в нея е пръхкава и много....а и водоноската (ако времето не го направи) ще се погрижи за консистенцията и .Има достатъчно неравности,бабуни,слогове и всичко що майката природа е създала там.Да няма да е траял в истинския смисъл на думата...ама то и никога не е бил ...на това състезание.Затова е и обявен като лек.А колкото до пускането по двама....това е за публиката.Все пак очакваме голямо посещение.Нека има зрелище.
            Та такова ще е нашето състезане приятели...искаме да сме постоянно интересни за вас участниците и за публиката.Променяме се .Растем и се развиваме.И най сърдечно ви каним да станете част от този процес......Очакваме ви!
            Интересно ми е как ще бъдат пуснати два джипа през дупката колкото и да е разширена.Според мен ще е мазало.Един връз друг и ще има караници.
            Защо не направихте един прост лек траял за време.Тоест леко трасе в което да се гледа главно времето.Без тежки препятсвия само за умение?По два джипа и то зор за класиране една дупка едно трасе с два коридора шанс да утепаме някой ГОЛЯМ.Вие знаете най-добре ще покараме пък ще видим може и да е готино.
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
              Изпаднах в размисли с какви гуми , раздатки и коли да дойда. И в този ред на мисли да питам - може ли двата дни да се кара с различни коли ? Успех.
              Е, сега този твой ред на мисли създаде сложен казус, но ще се обмисли и ще получиш отговор в най-кратък срок.
              Ванка, стягай се за якото каране първия ден(само лично мнение и пожелание), а за втория -познаваш мястото и ти поне трябва да си наясно! И въобще не му мисли много, ами идвай! Поздрави!
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                ПРЕДВАРИТЕЛЕН СПИСЪК ЗА УЧАСТИЕ
                "ТЕТЕВЕН 4Х4 2011"

                1. Владимир Раденков / Димитър Паунов-Нисан Патрол-оф-роуд клуб Нови Искър 4Х4 Екстрийм
                2. Матей Георгиев / Атанас Арабаджиев-Нисан Патрол-Русе
                3. Калин Митров /Владимир Велков-Сузуки Самурай-Своге
                4. Теодор Енев / Минчо Павлев - ЛР Дефендер 90 - Троян
                5. Манол Атанасов /Г еорги Георгиев-Тойота-Клисура
                6. Крум и Славе -софиенчани с РР, Самурай или УАЗ
                7. Цветан Моллов / Тодор Иванов Мерцедес Г-класа Клисура
                8. Иван Радев / Георги Калашев -автомобил Тойота или Нисан- Пловдив
                9. Асен Иванов / Кристиян Тонев -Сузуки Самурай- София
                10.Калин Йозов / Генади Цветков - Тойота ЛК.- гр.Бяла Слатина
                11.Калоян Илиев / Кузман Кузманов Сузуки Витара-Монтана
                12.Младен Стоянов/Андрей Качаунов-Ленд Ровър Дифендър-Разград
                13.Благовест Гамалов/Александър Трендафилов-Сузуки Витара-Самоков 4x4
                14.Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов Сузуки СамоАд!/Трифун/
                15.Петър Петров / Слави Славов, Машина - някаква
                16.Николай Колев-Сузуки Витара- гр. Шумен
                17.Георги Стоянов/ Антон............... -Нисан Патрол - гр. Самоков
                18.Георги Георгиев/Марио Стоянов-Нисан Патрол-Оф-роуд клуб Нови Искър 4х4 Екстрийм
                19.Данаил Костадинов / Християн Георгиев-Сузуки Самурай-Плевен
                20.Здравко Дамянов /Цоньо Христов - Витарка -Плевен
                21.Георги Георгиев / Тодор Петров - Нисан Патрол, Разград- Gemaxprint
                22.Виктор Тонев / Николай Кръстев- Сузуки Самурай, София.
                23.Пламен Цонков /........................- Ленд Ровър-Бяла Слатина.
                24.Светослав Ушагелов / .............-Сузуки Витара - Самоков 4х4
                25.Иван Калпачки / .................... -Сузуки Витара - Самоков 4х4
                26.Красимир Павлов / ................. -Уаз 469 - Самоков 4х4
                27.Александър Ненов /.............. ...- Сузики Витара - София
                28.Александър Грозданов / Георги Захариев – Нисан Патрол –Самоков 4х4
                29.Иван Иванов / Иво Василев-Сузуки Самурай- Самоков
                30.Валери Вушев/Тошко Тодоров (Ябланица-Шумен) автомобила допълнително.
                31.Иво Борисов / Светлин Димитров-Сузуки - гр. Видин
                32.Иван Попов - Мариела Ценева - Шевролет Тракер -гр. София
                Последно редактирано от Таня Кълева; 07-09-11, 17:19. Причина: редакция
                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                  Първоначално публикуван от sivicar Преглед на мнение
                  Танче ,пиши един екипаж от Видин
                  Иво Борисов ,Светлин Димитров -Сузуки -Видин
                  Поздрави и довиждане !
                  Извинявам се за забавянето(малко липсвах).Записани сте под номер 31. Айде, че остана малко време до събота - чакаме ви! Късмет и успех!
                  П.С. Светлине,...навигатор-странно, ама като се видим, ще разкажеш.
                  Поздрави!
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                    Е, сега този твой ред на мисли създаде сложен казус, но ще се обмисли и ще получиш отговор в най-кратък срок.
                    Ванка, стягай се за якото каране първия ден(само лично мнение и пожелание), а за втория -познаваш мястото и ти поне трябва да си наясно! И въобще не му мисли много, ами идвай! Поздрави!
                    Запишете ме и мен за участие. Ще карам с един автомобил , а за втория ден ще си сменя гумите. Иван Попов - Мариела Ценева - Шевролет Тракер. Пуснете първия ден по-тежкото трасе за да ние гот . Втория ден за време ли ще се кара или на директни елиминации ?
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Запишете ме и мен за участие. Ще карам с един автомобил , а за втория ден ще си сменя гумите. Иван Попов - Мариела Ценева - Шевролет Тракер. Пуснете първия ден по-тежкото трасе за да ние гот . Втория ден за време ли ще се кара или на директни елиминации ?
                      С най-голямо удоволствие ви записвам за участие - номер 32 -пост 187
                      Добре сте ни дошли и успех!
                      Да, Ванка, за време ще се кара, ама ти и без това си си бързичък...добре, че имаш стабилен навигатор! Специални поздрави и покажете на всички ни какво можете двамата заедно и да си изкарате добре в Тетевен!

                      П.С.Радвам се, че си решил за себе си казуса с колите, а иначе принципно(и ще се допълни в регламента) и двата дни се кара с един и същ автомобил.
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                        Колеги, в Програмата, като място за Щаб на състезанието и провеждане на брифингите за петък и събота, е обявено мястото Ресторант(механа) "Воденицата" в м. Скрибътна -гр. Тетевен. Мястото е удобно, уютно, достатъчно голямо да побере всички ни(и автомобилите), а и домакините са много любезни.
                        И сега, във връзка с въпросите, които отправяте към мен по телефона и за да получите най-пълна и точна информация "от извора"...

                        ТЕЛЕФОНИ ЗА КОНТАКТ С РЕСТОРАНТ "ВОДЕНИЦАТА" 0678/ 5 42 58 и 0888/ 927 386

                        Ще получите отговори на всичките си въпроси за: резервации на места(след брифинга), меню, оркестър, специални желания(яренца-агънца-багънца), видове ракии, вегетарианско меню и.т.н. Само, моля да не забравяте, като се обаждате, да казвате, че сте "За оффроуд състезанието", защото за петък и събота, вие ще сте най-важните клиенти!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                          Ето още едно място където можете да отседнете http://ribarica.bg/index.php?option=...&id=18&lang=bg телефон 0888165677 или 0882212139

                          Коментар


                          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                            Добро утро колеги . Във връзка с предстоящото мероприятие по офроуд мога да предложа на участниците охраняем платен паркинг и автомивка . За повече информация 0885 19 84 74 Дидан . Мястото се намира на главния път , на 200 метра от бензиностанция Лукойл вдясно !
                            [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
                            [/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                              Малко видео от излетите на джипките в Тетевенския Балкан,местността е "Павети дол"http://htftp.offroad-bulgaria.com/op...ven/paveti.wmv
                              /размер 125 MB, продължителност около 21 минути/
                              Още едно..http://htftp.offroad-bulgaria.com/op...t- 4poleni.wmv
                              пътят е с.Черни Вит-м."Четири поляни"
                              /размер 120 MB, продължителност 20 мин./
                              И едно последно от местността "Байовица"https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...n/bajovica.wmv
                              Няма да качвам повече да не ме "бият" организаторите./ Не знам трасето дали минава по тези местности ,но общо взето това са трите характерни видове пътища за нашия Балкан/
                              Последно редактирано от Пламен Златарев; 06-09-11, 17:46. Причина: добавяне
                              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                              Пламен Златарев 0888 66 03 18

                              Коментар


                              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                                Интересни места за гледане от публиката има, но до там ще може да се стигне само пеша:

                                1. м. Байовица - N42 53.960 E24 09.995 (с кола до асфалта, има контрола)
                                2. с. Черни Вит - Делиевци - N42 51.401 E24 12.951 (с кола до центъра на с. Черни Вит)
                                3. м. Павети дол - N42 53.402 E24 17.288 (с кола до асфалта, има контрола)

                                С най-добри чуства Ви молим, да оставите колите си на асфалта за да не пречат на състезанието, понеже пътищата са тесни и раминаването почти невъзможно.

                                Места, на които ще има връзка по асфалт( ще може да се стига с автомобил):
                                1. с. Голям Извор вр.Предела N42 57.132 E24 08.856
                                2. с. Черни Вит N42 52.931 E24 11.660
                                3. гр. Тетевен N42 54.782 E24 17.811
                                4. с. Бабинци N42 57.075 E24 16.114

                                Минаването на река Вит при с.Гложене - N43 00.042 E24 11.073

                                Благодарим, за интереса който проявявате и ще Ви чакаме с нетърпение.
                                Suzuki Samurai SJ413 Turbo

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X