Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

    Аиде да пробваме и моита VITARKA дали ще издържи ,ако може да се запиша

    Коментар


    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

      Първоначално публикуван от sasho_gazeto Преглед на мнение
      Аиде да пробваме и моита VITARKA дали ще издържи ,ако може да се запиша
      Трябва да издържи! Вие двамата с Нея се спогаждате отлично!.И тази година пак да " се слушате"!
      Добре дошъл-номер 27, айде безаварийно и ...пак с купа!
      П.С. А навигатор кой ще бъде - малкият Сашко или големият(Стоилов)?
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

        Първоначално публикуван от Николаи Руменов Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]357916[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]357917[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]357918[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]357919[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]357920[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]357921[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]357922[/ATTACH] Ето това са последните
        Дайте повече калчица!
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

          Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
          Дайте повече калчица!
          Като завали(както се очаква), ще има и калчица!
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

            Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
            Кире, защо няма да караш?
            Нямам кола за вашият тип състезание, освен да дойда с Нивата, но тя вече е семеен автомобил.
            Според мен "всяка жаба да си знае гьола", така, че ще дойда , като публика .
            ПОЗДРАВИ и вярвам, че ще стане хубаво състезание.

            Коментар


            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

              Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
              Нямам кола за вашият тип състезание, освен да дойда с Нивата, но тя вече е семеен автомобил.
              Според мен "всяка жаба да си знае гьола", така, че ще дойда , като публика .
              ПОЗДРАВИ и вярвам, че ще стане хубаво състезание.
              Кире, не съм много убедена, че колата ти не става за подобни състезания..., но ти по-добре си преценяваш. Ще се радвам да се видим поне - бивака ти е познат, ама да знаеш, че вечер вече става хладно! Поздрави на всички-"Док" ще идва ли?
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                Кире, не съм много убедена, че колата ти не става за подобни състезания..., но ти по-добре си преценяваш. Ще се радвам да се видим поне - бивака ти е познат, ама да знаеш, че вечер вече става хладно! Поздрави на всички-"Док" ще идва ли?
                Да, заедно ще бъдем.

                Коментар


                • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                  Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                  Кире, не съм много убедена, че колата ти не става за подобни състезания..., но ти по-добре си преценяваш. Ще се радвам да се видим поне - бивака ти е познат, ама да знаеш, че вечер вече става хладно! Поздрави на всички-"Док" ще идва ли?
                  Привет, Таня, "Док" ще идва, и ще има честта да вози "състезателя" и семейството му/както се случва напоследък/! Не му говори /на Киро/ за студ, че се е разглезил и иска хотел, аз и останалата банда сме на палатки където сварим. До скоро!
                  П.п. Поздрави на Вушев!
                  "Make love, not war!"

                  Коментар


                  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                    Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                    Нямам кола за вашият тип състезание.
                    Според мен "всяка жаба да си знае гьола", така, че ще дойда , като публика .
                    ПОЗДРАВИ и вярвам, че ще стане хубаво състезание.
                    И аз мисля като теб ,затова щесе радвам ако е вазможно дасе включа във вашата компания.

                    Коментар


                    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                      To за финала първия ден е ясно къде ще бъде!
                      Но дайте координати на някои по-интересни за наблюдения места ( добре би било в хронологичен ред )!
                      Или може би сте решили, че първия ден ще ви бъде по-приятно да карате без публика?
                      Казано е:
                      -"Обичай ближния",
                      щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                      Коментар


                      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември
                        Актуална информация!
                        www.hotel-enica.com разполага за датите 9-ти и 10-ти със следните свободни места:
                        3 бр.апартаменти, които са с две отделни стаи за двама възрастни.
                        5 бр. двойни стаи с опция за допълнително легло.
                        Последно редактирано от Таня Кълева; 01-09-11, 23:40. Причина: грешен линк, ужасен правопис, редакция текст
                        [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                        Коментар


                        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                          Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                          Оппаааа,мислех да се пазя за трофито на Нови Искър и да не се състезавам никъде до тогава,даже и на събора мисля карам лекичко-само за кеф без да се чупя,ама вие вкарвате някакви оферти... та не знам какво да правя???Той навигатора като вика,че главата не ме слуша-точно това има в предвид-че не устоявам на такива предложения-слаби са ми капачките.Като дадете повече инфо ще решим.Ама го дайте по на време,че от Приморско май направо в Тетевен ще се ходи.
                          супер айде с теб съм,не му мисли много нали съм ти казал че и на луната ще дойда да покараме.

                          Коментар


                          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                            Не се знае дали ще оцелеем след събора,но се записваме за да не се чувства състезател под номер 4 едноличен лидер
                            Младен Стоянов/Андрей Качаунов-Ленд Ровър Дифендър-Разград
                            супер братле да си примерим лебедките а?радвам се че ни включи във филма.

                            Коментар


                            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                              Първоначално публикуван от alex_serviz Преглед на мнение
                              To за финала първия ден е ясно къде ще бъде!
                              Но дайте координати на някои по-интересни за наблюдения места ( добре би било в хронологичен ред )!
                              Или може би сте решили, че първия ден ще ви бъде по-приятно да карате без публика?
                              Публиката е важна за всички ни в това състезание и ще се отнесем към нея с полагащото й се уважение. Още повече, че специално за първия ден, зрители ще са най-запалените фенове и личните „агитки” на състезателните екипажи, които освен, че ще подкрепят емоционално състезателите, ще направят и хубави снимки и клипчета, та после всички тук да ги гледаме и да се кефиме! Съзнателно забавяме оповестяването на точките за публика, но това не е, за да ви държим в напрежение.

                              Координати за зрители и то в хронологичен ред ще има в понеделник. В събота и неделя, ще се прави поредния контролен преглед на трасето, а една от задачите ще е да се съобрази месторазположението на известните ни вече точки така, че те да не нарушават нормалното протичане на състезателния ден, да са безопасни за самите зрители и да се опише конкретния достъп до тях.
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                                И още една заявка по телефона за участие на още един самоковски екипаж!
                                Александър Грозданов / Георги Захариев – Нисан Патрол –Самоков 4х4
                                .
                                Добре дошли, под номер 28!
                                Да си покарате на воля, да се забавлявате и разбира се, да се представите успешно! Късмет!
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X