Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

    Почти не пропускам състезание като зрител и мога да кажа, че съм бил свидетел на по-зле организирани състезания с 20-тина участника от "Шампионата" в сравнение с " тренировката" в Трявна.
    Не познавам Лагадов лично, така че и да искам не мога да съм пристрастен.
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

      Първоначално публикуван от СОНЯ-БУБОВА Преглед на мнение
      Искам да попитам организаторите.
      - Защо не покрихте трасето с нещо като разбрахте, че ще вали за да не е кално. Във форума едни снимки преди състезанието, а на трасето съвсем друго?
      - Защо не бяхте предвидили да давате гуми за кал на хората това на какво прилича?
      - Защо не давахте трипове и навигаций та хората да са спокойни, че ще имат класиране някъде към 18 място поне?
      - Защо не дойде никой да ме почеша по гърба при положение ,че ме сърбеше?
      П.П. Като се абстрахираме от направените от вас "пропуски" ,състезанието, ОПА извинете "тренировката" и всичко друго беше СУПЕР.
      И да добавим че липсваше интернет в трасето както и макдоналдс.
      Майтапа настрана ама ВСИЧКО БЕШЕ СУПЕР покарах,побутах и поносих.Малко физическа подготовка след новогодишните прасенца на никой нему е излишна.
      БЛАГОДАРЯ ЛАГАДОВ.
      __KTM__

      Коментар


      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

        Първоначално публикуван от Руслан Трифонов Преглед на мнение
        Колега "Suzuki team",
        (обръщам се към теб така, защото не ти зная името)

        ти хубаво си гледал крайните резултати, но си пропуснал една много малка подробност, че трасето, след минаването на всички любители, коренно се промени и стана много по-тежко за преминаване за самите джипове. Аз, по стечение на обстоятелствата, участвах и в двата класа като навигатор и имам пряко наблюдение върху трасето. Ако беше участвал на такъв тип състезание, щеше да разбереш какво искам да ти кажа. Така че, ако обичаш, не вземай отношение ако не си наясно.
        За името,ако знаех как,щях да го напиша в профила! А иначе ми е ясно какво и как се променя,ако си по напред,или по назад! Ама нали по назад са хора с повече опит,по скъпи а и по мощни машини,та да се поизравнят условията! А и безсмислено задълбаваме,ако се загледаш в аватара,ще видиш на коя марка съм фен,което личи от онова име до него! За това имам пари,това карам! Шапка ви свалям за парите които хвърляте за този спорт,който ми е любимия! Въпроса беше елементарен,което предполага и елементарен отговор! А и за 10 години по тези състезания,до някое време като публика,а после и като снимач,съм научил,че смисъл от подобни спорове няма! А иначе за протокола се казвам Иво Андреев!!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Както отбелязах по-горе, не успях да наблюдавам всички серии при "Любителите", а тези, които видях не ме впечетлиха с нищо...може би не съм гледал верните
          Не съм и сравнявал времената, но това не означава, че "Отворковците" не карат с повече стил, техника, опит и познание...мое мнение...
          И както казах, неангажиращо, на база малкото ми наблюдения от колата през втория ден
          Ти поне ме познаваш,и колата ми също,питай иван попов защо второто каране му е по слабо от първото (03.0?
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
            И да добавим че липсваше интернет в трасето както и макдоналдс.
            Майтапа настрана ама ВСИЧКО БЕШЕ СУПЕР покарах,побутах и поносих.Малко физическа подготовка след новогодишните прасенца на никой нему е излишна.
            БЛАГОДАРЯ ЛАГАДОВ.
            Когато беше паднал в един коловоз. Ние ти взехме очилата и после те изгубихме и без трип пак се оправихме. Нали ти ни помогна на едно кръстовище.То на тези дири.

            Коментар


            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
              Колега, тука се изказа неподготвен!!!
              Не те знам дали си карал в това състезание, но на мен ми се падна да стартирам в петата двойка (на което много се радвах), и трасето вече беше изкопано, а на изкачването преди финала (след голямата локва и обратния завой) като влезеш в калта, все едно, че някой ти е опънал ръчната... За добра скорост единственият ти вариант е да караш в тревата, но след 50 жипки трева няма...
              Така че не съди по времената, а застани някъде, където ще имаш добра видимост, наблюдавай абсолютно всички състезатели и ще откриеш разликите в пилотирането на "тези" и "онези", а вярвай ми тя е очебийна...
              Бях точно там,ама жипките с тракторки и особенно някои от тях минаваха като по асфалт!
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                Допуснал съм техническа грешка при сумиране на наказателните времена при навигацията на номер 24 - сумирал съм времето на 27 номер вместо неговото за което се извинявам. Това само коригираните класирания:
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
                  Колега, тука се изказа неподготвен!!!
                  Не те знам дали си карал в това състезание, но на мен ми се падна да стартирам в петата двойка (на което много се радвах), и трасето вече беше изкопано, а на изкачването преди финала (след голямата локва и обратния завой) като влезеш в калта, все едно, че някой ти е опънал ръчната... За добра скорост единственият ти вариант е да караш в тревата, но след 50 жипки трева няма...
                  Така че не съди по времената, а застани някъде, където ще имаш добра видимост, наблюдавай абсолютно всички състезатели и ще откриеш разликите в пилотирането на "тези" и "онези", а вярвай ми тя е очебийна...
                  И понеже мързела е двигателя на еволюцията,а и думичката (неподготвен) ме амбицира,ако съм успял да го направя,долу дано излязат трите телефона-дай смс на удобния ти номер кой си,аз ще ти звънна и ще ти кажа една далавера!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                    Птегледах времената на затвореното трасе и Иван Попов дава най-доброто време, с три секунди по-добро от моето. До тук всичко е нормално, само не знам защо Иван е при любителите.
                    IvoVarbanov.bg

                    Коментар


                    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                      Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                      Птегледах времената на затвореното трасе и Иван Попов дава най-доброто време, с три секунди по-добро от моето. До тук всичко е нормално, само не знам защо Иван е при любителите.
                      Евала адаш за карането,и за тази приказка!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                        По същата причина по която там беше и Чопъра-някогашен шампион на България по офроуд.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                          Честита победа Иво / много добро каране и в серията и във финала / . При любителите - защото бях с Витарата на жена ми ,а и имам газова уредба . След като ме наказаха първия ден и бях много назад попитах Лагадов дали ще ме пусне да карам с вас на затвореното без да имам класиране и да бъркам вашето ,но той ми отказа ,а и аз съм си любител
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                            Първоначално публикуван от боро Преглед на мнение
                            Нямах възможност да присъствам на това мероприятие.Но като гледам снимковия матерял се е полу4ило много хубаво оffroad състезание,което през последните години рядко може да се види.Хубаво е 4е любителите видяха каква е разликата между тях и отворковците,като времена оборудване и поведение.Организаторите догодина да викнат още един компютарен гении да обработва по бързо резолтатите .Та някои да неси мисли 4е е прецакан.Успехи на вси4ки организатори и състезатели през годината
                            Доста видяха разликата, но не всички успяха да я разберат.

                            мен ми направи впечатление, че най-доброто време от профитата е по-лошо от първите няколко от любителите. Не ми се вярва да не са карали здраво, откъде тази разлика?..
                            Сещаш ли се защо "профитата" са по-бавни, защо ли? Да не би, защото са имали с две повече страници в пътната книга?
                            Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 17-03-10, 20:11.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                              искам да поздравя , като жена пилот най искрено Соня за перфектното представяне,нали знаете жените трябва да се подрепят.
                              А може би следващия път ще влезе в състезателния клас.
                              ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                              Коментар


                              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                                Според мен трябваше да ни пуснат по едно трасе . Не трябваше да ни разделят на отворковци и любители.Така всеки сега щеще да си знае възможностите .Но щеше да се отвори много работа на организаторите.На мен лично трасето ми хареса.Сега като си направих сметка ние сме загубили час и нещо да висим по тапи .На следващото състезание ако участвам няма да чакам тапите .Опъвам лебетката ако е възможно и продължавам .Няма да доказвам колко ми вари джипа като някои участници .
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X