Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

    Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
    В генералното ги има Коле
    Няма ги бе, там са само профитата, до 29 номер . От 30 започваме ние-мераклиите. Ама ни няма. Или нещо аз не виждам, ама май не е така.
    Нищо, ще почакаме, и трябва да се появи и информацията за любителския клас.
    Апарата ми се скапа, и не мога да прочета картата със снимките, иначе досега да съм сложил някоя друга тук. Когато имам възможност-ще пусна нещо по-интересно.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Няма ги бе, там са само профитата, до 29 номер . От 30 започваме ние-мераклиите. Ама ни няма. Или нещо аз не виждам, ама май не е така.
      Нищо, ще почакаме, и трябва да се появи и информацията за любителския клас.
      Апарата ми се скапа, и не мога да прочета картата със снимките, иначе досега да съм сложил някоя друга тук. Когато имам възможност-ще пусна нещо по-интересно.
      Има и втора и трета страница.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

        Гледам класирането и възникна въпрос-дали в шампионата ще бъде по точки както тук или по време?Защото 1 ви и 2ри ден май не могат да се сравнят като трудност а и на двете при победа взимаш еднакъв брой точки???И ако първия ден си карал като луд и правиш преднина от 30 мин пред следващия ,а на 2 я ден си завъртял 3 км и си бил 2 места нпред реално в крайното ставаш по напред?Може и неправилно да си го тълкувам??!!Не искам да съдя или обиждам някой,просто въпрос!
        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

        Коментар


        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

          Мдаа, страхотен купон е било... Такова каляне от години не бях виждал. Браво на организаторите и на всички, които се метнаха на "гьобека"!

          Коментар


          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

            Малко любителски снимки..:
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

              Етоте бе Кольо. Имате, как да те няма
              Прикачени файлове
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                Вярно, че изживяването беше супер, но организаторите се изложиха на 100% с раз4итането на навигациите. Не знам, дали това беше умишлено, защото след като бяхме дисквалифицирани за това, че уж не ни бяха разчели трака, се оказа че трака ни е пълен и няма нито едно прекъсване и ще го публикуваме!!! Много ще е грозно, ако се окаже, че е практика да се правят подобни неща. Колеги, които сте дисквалифицирани по тази причина- проверете си траковете при специалисти!!!

                Коментар


                • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                  Такава кал несъм виждал от как се помня. Но беше много яко.

                  Коментар


                  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    Такава кал несъм виждал от как се помня. Но беше много яко.
                    поздрав
                    ления за всички участници!много яко сте си изкарали.само мога да сажалявам че не успях да присъствам(участвам).С УВАЖЕНИЕ!

                    Коментар


                    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                      Абе, тези карантии отдоло дали стигнаха до финала



                      Апък така внимателно си караше човека
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                        Абе, тези карантии отдоло дали стигнаха до финала



                        Апък така внимателно си караше човека
                        Да той завърши И днес беше първи.

                        Коментар


                        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                          Искам да изкажа и мойте благодарности към целия екип който направи чудесното откриване на сезон 2010.Нека това събитие да се превърне в традиция,защото според мен това сплотява и дава възможност на нови хора да се зблъскат с истинският оффроуд.Не на второ място искам да благодаря и на спонсорите които помогнаха да се осъществи събитието довело до рекорден брой участници,от които някой ще се впишат и в по горните класове за да може спорта да се развива.Искам да изкажа и огромната си благодарност на хората (те си знаят кои са)с дълъг Патрол,които помагнаха на нашият екипаж да се прибере в София.
                          ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                          Коментар


                          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                            ПОЗДРАВЛЕНИЯ, не бях виждал толкова много маниаци на тази тръпка на едно място, жалко че пропуснах първия ден, по думите на някоии участници са биле големи емоции..,

                            ето и от мен няколко снимки
                            Прикачени файлове
                            лошите неща .. ме правят по добър човек...

                            Коментар


                            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                              Ето и една кална витара. Снимана от Румбата от Разград.



                              Уморени пилот и навигатор, в момента след утоляване на жаждата, че всичката вода отиде за казанчето на чистачките
                              Голяма кал!..
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                                Гледам класирането и възникна въпрос-дали в шампионата ще бъде по точки както тук или по време?Защото 1 ви и 2ри ден май не могат да се сравнят като трудност а и на двете при победа взимаш еднакъв брой точки???И ако първия ден си карал като луд и правиш преднина от 30 мин пред следващия ,а на 2 я ден си завъртял 3 км и си бил 2 места нпред реално в крайното ставаш по напред?Може и неправилно да си го тълкувам??!!Не искам да съдя или обиждам някой,просто въпрос!
                                В шампионата си караме за Общо време това с точките и споровете до колко е равностойно змина преди две - три години. А и при автомобилните дисциплини в цял свят хората карат за време.
                                Това си беше една хубава тренировка със съзтезателен характер и два типа трасета с отделни класирания. И за да не се объркват новодошлите имаше някой разминавания.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X