Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Иване, след като отвориш pdf-a вдясно на страничата има "бар" за скролиране. Като превъртиш колелцето на мишката се появяват и другите страници...
    И аз не можех да намеря къде е страницата с нашите времена, ама ме светнаха, и сега вече даже раздавам акъл.

    На мен ми направи впечатление, че най-доброто време от профитата е по-лошо от първите няколко от любителите. Не ми се вярва да не са карали здраво, откъде тази разлика?..
    Вярно е по добри са времената , но забележи на финала където са по 2 обиколки си личи как са карали шампионите , и сравни с времената на финалната обиколка на любителите .
    flash-gsm team

    Коментар


    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

      При наличието на такива "тапи" и професионален пилот на хеликоптер да си, пак не би дал време. Да не говорим, че след първите автомобили терена стана ....
      Но любителите явно са готови професионалисти.
      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

      Коментар


      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        И за да разведря атмосферата, малко снимки от втория ден...
        Кучешки студ, най-вече от студения вятър и предпочетох повечето време да стоя в колата.
        Много публика и много очаквания и според мен щеше да е по-добре да стартират повечко джипки, за да се пълни трасето и да има зрелища
        Видях, че повечето колеги фотографи са застанали пред локвата и аз реших да снимам зад нея и от други места, за да не се покриват ракурсите.
        Няколко снимки от клас "Любители"...










        Групата на "Експерт-Отворковците" обаче си беше най-интересна
        Просто си личи класата и опита и в управлението и въобще не се учудих, че в първата петица са "обичайните заподозрени" Върбанов, Траянов, Руси, а Минчев вече успешно се налага и в този клас
        За мен най-интересна беше битката между Траян и Руси...на старта Ровъра се откъсна...



        ...но после "отвори" много завоя и Траян се "шмугна" от вътрешната страна и поведе по трасето !



        Не знам как се е развивала битката извън полезрението ми, но на изкачването след локвата Руси се появи първи с добра преднина пред Тони.
        Не знам какво се обърка, но Тони стопи преднината бързо и в завоя на стълба влязоха почти заедно.





        На финалната права Траян се оказа по-бърз и спечели двубоя, но се оказа, че и двамата имат много добри времена и се класират за финалната тройка
        Иво Върбанов нямаше почти никаква съпротива от Радо Пепелов в тяхната серия и финишира с голяма разлика пред него.







        Андро от Горна Оряховица (БалканБрат) се завърна на терена след две годишно отсъствие, за да се появи с G-концепта си, но ме изложи малко като пусна аванта на Сузуки-то



        Делфина с атрактивно каране, рутина и хвърляне на много кал също си спечели серията, но времето му не беше добро за финална серия...



        Не успях да заснема финалната тройка, щото се отплеснах долу в девойката от кетъринга, но виждах многото смени във водачеството и грешката на Руси след локвата.
        Серията според мен беше най-атрактивната и заслужено точно тези пилоти бяха на финала.
        Това е от мен, много съм доволен от видяното, от нивото на пилотите, нови и стари, а за 2010-та съм сигурен, че и Европа ще ни "отеснее"
        Пожелавам успешна, безаварийна и спорна състезателна година и да сме двойно повече на закриването на сезона
        Тодоре,без ни най-малко да омаловажавам това дето си казал за отворковците там и още какво беше,ама като сравниш времената на затвореното на тези и онези,май не е точно така?
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
          Приел съм го въпреки ,че не съм го видял на GPS / Събин беше влязъл да се къпе /.
          САбин се къпа общо около 10 мин за уикенда, а през останалото време се стараеше да обясни на всеки, който пожела къде е сбъркал и за какво е наказан! Можете да видите къде сте превишили много лесно като проследите трака с роудбука, в момента си спомням скорост 99км/ч при ограничение от 40 от Вашия трак. А имаше още няколко превишения.
          И дисквалификация от първия ден не означава недопускне до вотрия. Означава, че екипажа е без време и класиране и получава 0 точки от първия ден.

          Коментар


          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

            Колега "Suzuki team",
            (обръщам се към теб така, защото не ти зная името)

            ти хубаво си гледал крайните резултати, но си пропуснал една много малка подробност, че трасето, след минаването на всички любители, коренно се промени и стана много по-тежко за преминаване за самите джипове. Аз, по стечение на обстоятелствата, участвах и в двата класа като навигатор и имам пряко наблюдение върху трасето. Ако беше участвал на такъв тип състезание, щеше да разбереш какво искам да ти кажа. Така че, ако обичаш, не вземай отношение ако не си наясно.
            Ленд Роувър Ентусиастс!!!

            Коментар


            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
              Тодоре,без ни най-малко да омаловажавам това дето си казал за отворковците там и още какво беше,ама като сравниш времената на затвореното на тези и онези,май не е точно така?
              Както отбелязах по-горе, не успях да наблюдавам всички серии при "Любителите", а тези, които видях не ме впечетлиха с нищо...може би не съм гледал верните
              Не съм и сравнявал времената, но това не означава, че "Отворковците" не карат с повече стил, техника, опит и познание...мое мнение...
              И както казах, неангажиращо, на база малкото ми наблюдения от колата през втория ден

              Коментар


              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                Тодоре,без ни най-малко да омаловажавам това дето си казал за отворковците там и още какво беше,ама като сравниш времената на затвореното на тези и онези,май не е точно така?
                Колега, тука се изказа неподготвен!!!
                Не те знам дали си карал в това състезание, но на мен ми се падна да стартирам в петата двойка (на което много се радвах), и трасето вече беше изкопано, а на изкачването преди финала (след голямата локва и обратния завой) като влезеш в калта, все едно, че някой ти е опънал ръчната... За добра скорост единственият ти вариант е да караш в тревата, но след 50 жипки трева няма...
                Така че не съди по времената, а застани някъде, където ще имаш добра видимост, наблюдавай абсолютно всички състезатели и ще откриеш разликите в пилотирането на "тези" и "онези", а вярвай ми тя е очебийна...
                Последно редактирано от Георги Бозаджиев; 16-03-10, 23:04.
                Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                Коментар


                • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                  Нормално е да има разлики,когато трасето се прави на сухо и после се минава в много кал.Тогава има буксуване и разстоянията се променят.Но нашата цел беше най-вече да се научите да използвате пътна книга ,GPS и да използвате лебедката по предназначение. Не се отчайвайте ако не стане от първия път и не се отказвайте.
                  Чак сега разбрах,че състезанието било с образователна цел.Къде ли съм блял до преди събитието,че да се подготвя по старателно.

                  Коментар


                  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                    Ами има много прост и лесен вариант-на старта застават победителите от двата класа или първият и вторият от по двата класа и готово.
                    Иначе разбира се ,че първите са с огромно предимство откъм терена.След състезанието реших да се разходя по трасето и ето какво открихне мога да си отворя вратата!!!
                    Прикачени файлове
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                      Една препоръка към организаторите: Следващия път да има награда и за тези, които са жертвали собственото си класиране за да помагат на другите.
                      Защото при нас се случи и обратното: човека спря на 20 метра от нас, наля си вода за чистачките и без дори да ни погледне си тръгна. Човека от години кара из горите ... можеше да хвърли една лебедка за 3-4 мин.
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                        Искам и аз да кажа нещо.Състезанието беше много хубавичко и калничко, чак се чудя на себе си как съм изкарала това трасенце.
                        Благодарности към всички, които направиха това състезание, за да могат хората да се откъснат от ежедневието си и да си направят кефа.
                        Но като чета така във форума в клас любители, кой от какво е недоволен и доволен, не мога да не напиша и аз две редчета.

                        Искам да попитам организаторите.
                        - Защо не покрихте трасето с нещо като разбрахте, че ще вали за да не е кално. Във форума едни снимки преди състезанието, а на трасето съвсем друго?
                        - Защо не бяхте предвидили да давате гуми за кал на хората това на какво прилича?
                        - Защо не давахте трипове и навигаций та хората да са спокойни, че ще имат класиране някъде към 18 място поне?
                        - Защо не дойде никой да ме почеша по гърба при положение ,че ме сърбеше?
                        П.П. Като се абстрахираме от направените от вас "пропуски" ,състезанието, ОПА извинете "тренировката" и всичко друго беше СУПЕР.
                        Последно редактирано от VE LA; 17-03-10, 12:13.
                        [B][SIZE=3][FONT=Georgia]"[/FONT][FONT=Comic Sans MS]БОТЕВГРАД РЕЙСИНГ ПАРТИ ТИЙМ"[/FONT][/SIZE][/B]

                        Коментар


                        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                          В този ред на мисли, искам да попитам Лагадов, защо като знаеше, че на 11км. ще има тапа, нямаше осигурена пътна помощ там, защо като няма пътна помощ, нямаше кетъринг(на точката) и защо, нямаше пътна книга за прибиране в бивака???

                          Надявам се за другият път да сте си извадили поука.Ако не, Въшката да сваля тубите с ракия от тавана, защото ни пуД такъв стрес и пуД такова напрежение неможе да се кара.По добре да си бях останал пуД юргана в къщи.
                          WWW.FBRALLYRAID.COM

                          Коментар


                          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                            Сега се сетих, че преди години, когато имахме проблеми на Терзиев, на състезанията той ни предлагаше да се обаждаме на майките си.Йоско направи го задължително за другият път.

                            Който ще кара да доведе и майка си.
                            WWW.FBRALLYRAID.COM

                            Коментар


                            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                              Първоначално публикуван от СОНЯ-БУБОВА Преглед на мнение
                              Искам и аз да кажа нещо.Състезанието беше много хубавичко и калничко, чак се чудя на себе си как съм изкарала това трасенце.
                              Бубова, като гледам класирането си на 13-то място
                              Честито и да дадеш малко уроци на тия след тебе...поне да не мрънкат

                              Коментар


                              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

                                Групата на "Експерт-Отворковците" обаче си беше най-интересна
                                Просто си личи класата и опита и в управлението и въобще не се учудих, че в първата петица са "обичайните заподозрени" Върбанов, Траянов, Руси, а Минчев вече успешно се налага и в този клас
                                За мен най-интересна беше битката между Траян и Руси...на старта Ровъра се откъсна...
                                ..




                                На финалната права Траян се оказа по-бърз и спечели двубоя, но се оказа, че и двамата имат много добри времена и се класират за финалната тройка
                                ..................................................
                                Искам да се извиня за една неточност в репортажа ми...
                                Автомобила е на Руси, но пилот в надпреварата е Владо Милев с навигатор Руслан Трифонов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X