Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2017 - откриване на сезона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

    Казах че е съобщено ама реакция нулева !!! Проблема е решим и за това не е вдигано голям шум !!! Написах го ,защото като иска някой да се забавлява а не да се състезава в съответния клас е редно да го направи когато всички редовни участници в класа са минали и трасето е свободно !!! Сега надявам се си разбрал какво искам да кажа !!!
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

      Доста състезатели идват да се забавляват но не убиват никои. Така че това не е проблема просто се е случило. Не сме чули и тяхната позиция така че нищо не мога да кажа, но ми стана кофти ако в един от двата екипажа е имало умисъл да предизвика инцидент на иначе супер приятното състезание. ЖАЛКО.
      Последно редактирано от valerisuper; 12-04-17, 18:23.

      Коментар


      • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

        Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
        Казах че е съобщено ама реакция нулева...
        Екипажът е дисквалифициран, заради това и заради рисково каране в закрития парк. Реакцията беше навременна мисля, даже ти го казахме. Това е най- тежкото наказание в едно състезание. Друго не може да се направи. Ако, имате нещо недоизяснено, вече го изяснявате по между си.
        Последно редактирано от atanas_93; 12-04-17, 18:53.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

          Интересувам се от класирането в отделните дисциплини.
          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
          В. Иванов

          Коментар


          • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

            Мисля,ч е е време да се спре на състеьзания да се пускат машини на местни ентусиасти, неотговарящи на изискванията на правилника, просто защото "те карат извън класирането".
            Особено, ако се знае, че тези имат агресивни наклонности. Няма как да не сте ги знаели.

            Аз ако участвах извън класирането-бих бил по-нисък от тревата, и да се дърпам от трасето щом видя, че преча на някой от редовните състезатели. А въпросните бабаити явно са решили, че може да правят всичко, щом са в състезанието.

            За съжаление в офроуд състезанията още сме в детската фаза...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

              Радвам се че екипажа си е отнесъл наказанието ,АДМИРАЦИИ ЗА КОЛЕГИТЕ И НИКАКЪВ ТОЛЕРАНС КЪМ ОФ РОУД ХУЛИГАНИ.

              Коментар


              • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                ЗА!


                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Мисля,ч е е време да се спре на състеьзания да се пускат машини на местни ентусиасти, неотговарящи на изискванията на правилника, просто защото "те карат извън класирането".
                Особено, ако се знае, че тези имат агресивни наклонности. Няма как да не сте ги знаели.

                Аз ако участвах извън класирането-бих бил по-нисък от тревата, и да се дърпам от трасето щом видя, че преча на някой от редовните състезатели. А въпросните бабаити явно са решили, че може да правят всичко, щом са в състезанието.

                За съжаление в офроуд състезанията още сме в детската фаза...
                Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                Коментар


                • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                  КОЛЕ ,машината си е напълно редовна ,има си клетка, лебедка, седалки само по предния мост от УАЗ не можах да предвидя че ще направят такива простотии.НЕ СЪМ ПСИХОЛОГ ДА РАЗБЕРА ЧЕ СА АГРЕСИВНИ.

                  Коментар


                  • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                    За съжаление в офроуд състезанията още сме в детската фаза...
                    Я па тоа. Състезанията са от 2001г ако не знаеш. 17 години са това.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                      Вальо, моето виждане е, че по трасето трябва да се пускат машини които си отговарят на класа, и да си карат по всички правила за съответния клас.

                      Какви са тези-извън класиране, ма без лебедка, щото не карат за класиране, ама затапват трасетата(справка-последното Русе), машината им може да отговаря, но хората не отговарят.
                      Затова-никакви реверанси към такива мераклии. Щом са си направили машина, щом имат мерак да карат-плащат си таксата(много важен психологически елемент), и карат наравно с всички в класа на който отговарят.

                      Не те обвинявам, даже и не знаех,ч е ти си ги пуснал, просто размишлявам на глас, а както виждам-и други са на моето мнение.

                      Ако толкова искат да карат, но не им стиска да го напшравят наравно с другите-вземат една пътна книга, и следващия уикенд тръгват по нея. Може да си извикат и снимачен екип, да ги запечатат за пооленията колко велики карачи са.

                      Баси...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        Я па тоа. Състезанията са от 2001г ако не знаеш. 17 години са това.
                        Катогодини-ахаааданавършимпълнолетие,нокатонрави-дажеивподготвителнатагрупа,даженеивдетскатаградина.

                        Наслагайте си интервалите сами, или се оплачете на Владо Йончев.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                          ДА не забравяме че това е частно състезание .ЗА ШАМПИОНАТА НИКАКВИ КОМПРОМИСИ И АЗ СЪМ НА ТОВА МНЕНИЕ ДАНО КОЛЕГИТЕ ГО СПАЗВАТ.

                          Коментар


                          • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                            Абе не е никак така, но ства вече спам.
                            Ако искате-отворете друга тема за този проблем, там ще пиша и ще кажа каквото още имам да казвам.
                            Нека тази теа да остане за Трявна2017.
                            Призовавам да се изтрият последните постове, или по-добре да се преместят в нова тема.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                              Екипажът е дисквалифициран, заради това и заради рисково каране в закрития парк. Реакцията беше навременна мисля, даже ти го казахме. Това е най- тежкото наказание в едно състезание. Друго не може да се направи. Ако, имате нещо недоизяснено, вече го изяснявате по между си.
                              По правилник е така, това е най-тежкото наказание. Но, такова изпускане на нервите, води до много лоши последици.
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                                Екипажът е дисквалифициран, заради това и заради рисково каране в закрития парк. Реакцията беше навременна мисля, даже ти го казахме. Това е най- тежкото наказание в едно състезание. Друго не може да се направи. Ако, имате нещо недоизяснено, вече го изяснявате по между си.
                                По между ни изясняването нямаше да е приятно нито за организатори нито за състезатели ! Мисля !?!
                                Всеки е дошъл да се забавлява и една такава ситуация би развалила и променила настроенията на всички ! Както вече казах ентусиасти извън класирането нямат място в отделните класове при наличието на все още не преминали всички редовни състезатели !!! Днес този екипаж утре другия а всеки е вложил пари в машината си ,който не е намерил на улицата !!! Надявам се ме разбрахте правилно !!!
                                Напред и нагоре
                                Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                                0886769809-Юлиян
                                kiko00@abv.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X