Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
    Калта наистина липсваше, затова се надявам догодина Йоско да върне състезанието отново през месец март.
    Организацията на състезанието беше невероятно ниво, като се има в предвид, че реално се провеждаха три състезания в едно! Адмирации към организаторите!
    Колега ако беше месец март Йоско трябваше да обикаля и да събира състезатели до късни нощи защото до преди 10 дена имаше преспи по 1м. - 1.3 м. сняг и щеше да е лудница - на лебетки през 200 м. щяхте да ги опъвате .
    Знам защото участвах в направата на трасето , аз лично ме заболяха ръцете да опъвам лебетки за очастък от няма и 3 км.

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Като зрител, благодаря на организаторите и приятелите за големия купон. Състезанието беше мащабно, машините яки, нещата вървят напред! За купона, едва ли за 2-те нощи ми се събира повече от 8часа сън
      VARADERO SD2

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Имам една препоръка свързана с безопастността!...
        Полицаите какво са правели...забележка?!!!
        Хубаво е, че си запазил самообладание...ти щеше да бъдеш арестуван!

        Прав е Джамбазов...

        Поздрави
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Тези вярно дразнеха, бях горе на хълма и се чуваха ясно изцепките им, но май не успяха да развалят купона. На състезание всички са с висок адреналин и не е трудно да стане беля, особено с хора дошли не за оффроуда а да си покажат магарията.
          VARADERO SD2

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Първоначално публикуван от devil. Преглед на мнение
            Toва видео от кои джип е?
            Вранглер 266
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Дразнеха и на много други места - конкретен пример от първият ден - над третата контрола:
              публика хвърля трупи и камъни по трасето, подкрепяна от СЪДИЯ с мотива "аз от 2006-а се занимавам с офроуд - ти ли ще ми кажеш" и "миналата година на мен ми сложиха ламарина, та се лизгах 5 минути докато разбера какво стаа"...

              Що не ги инструктирате малко сидиите преди да им давате отговорности?
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                браво на организаторите!но явно пак има доста недоволни хора но както каза г-н Лагадов "това е положението" така са го измислили така са го направили който може да направи състезание на което да угоди на всички му пожелавам успех
                Nissan Patrol 4.0

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                  Вранглер 266
                  Много бяга... Дано качат и други качат клипове от борд камери

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    .....Трофито не е трофи ,траяла....къде и кога се състоя на оная канавка или на баирчето дето трябваше да е непревземаемо другите два етапа си бяха рали!ми то да си докараме бъгита и АТВ та.....ще е по интересно
                    Като цяло концепцията за оффроуд състезание си е нещо сбъркана
                    Е имаше и нещо добро.......изгледа,гората като цяло природата.......
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                      .....Трофито не е трофи ,траяла....къде и кога се състоя на оная канавка или на баирчето дето трябваше да е непревземаемо другите два етапа си бяха рали!ми то да си докараме бъгита и АТВ та.....ще е по интересно
                      Като цяло концепцията за оффроуд състезание си е нещо сбъркана
                      Е имаше и нещо добро.......изгледа,гората като цяло природата.......
                      Най доволни ще се окажат ралиджиите,но като цяло имаше добра организация,хубава обстановка,доволно много екипажи със много подготвена техника,липсваше само дъжда,за да е щастието пълно.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        [QUOTE=Гробаря;1821868]. ,траяла....къде и кога се състоя на оная канавка или на баирчето
                        Срамувам се че участвах във този (ЦИРК наречен инжинерен т...л).ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ХОРАТА КОЙТО НАВИХ ДА УЧАСТВАТ

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Имам въпрос към организаторите - защо не се разглеждаха траковете от GPS на участниците в клас трофи
                          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                          За мен проблем бе решението на организаторите да не се четат траковете!
                          Интересно ми е кога е взето това решение и защо не мен нищо не ми казаха? Значи вместо да седя до 1 през нощта и да проверявам тракове е можело да ида да си пия пиенето.
                          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                          Walter Rohrl
                          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Простете ми ,че ще кача снимки само от моята джипка ,но само тях имам ...
                            Това е контрола 6 където никой не успя да се качи(на връщане от там слизаха) ...Смисъл качваха се ,но с лебедки...Пробвах го съвсем на майтап ,но видиш ли....
                            Яд ме е ,че нямам финансова възможност да участвам много..Много се радвам на всички състезатели .... Страхотни са всички!
                            Прикачени файлове
                            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Много добра организация Браво ,за съжаление гръмнахме гума и една контрола ни избяга

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                Това, че трасето на трофито беше леко го отдавам на факта, че е правено през март и е изглеждало по друг начин. Разбира се можеше да се наблегне на екстремите за сметка на асфалта, но това е най-малкия проблем.
                                За мен проблем бе решението на организаторите да не се четат траковете! На първия брифинг на въпроса:-" Колко е максимално- допустимото отклонение от трасето, което не се наказва" главният съдия отговори:- 150м". На брифинга се наблегна на това, че ще се наказва неспирането на "стоп" и превишаването на ограниченията на скоростта. И накрая се оказа, че няма да се четат траковете!?! Е тогава защо ни бяха тези джипиеси??
                                Аз видях няколко колеги, които не спряха на "стоп", а са в първата десятка на класирането и нямат наказания!!! Това решение облагодетелства недобросъвестните състезатели за сметка на съвестните такива!! За съжаление у нас тарикатлъкът се поощрява навсякъде и по всяко време!! Да ме прощават организаторите, но аргументи от сорта на:- "джиповете са много и не можем да обработим всички тракове" звучат несериозно. От един месец знаеха, че ще участват 120 екипажа и можеха да се подготвят предварително. На Русенското състезание, първо за организаторите в този формат, на финала е имало няколко работни места, където веднага са налагали траковете и са оценявали нарушенията.
                                Иначе се забавлявахме, видяхме се с колегите, покарахме....
                                Колега не се изказвай неподготвен и не бъди на всяко гърне мерудия.
                                Всички тракове са разгледани за стопове и превишаване на скоростта. Ако сме изтървали някой да почерпи както му е реда. Както Ви е написал и Тодор (майката на офф-роуда в България) спорната ситуация е разгледана и има решение на съдиите.
                                Знаеш ли колко ограничения и знаци стоп имаше в родбука, за ралито общо около 50 това няма как да го наложиш и да видиш, става с проверяване на всяко едно. И те бяха проверени макар и бавно.

                                Ако си толкова добър ела следващия път да ме заместиш аз ще карам или гледам и ще ти викам колко си некадърен.

                                Съзтезанието си беше супер и ме е яд, че заради такива мърморковци не можах да му се порадвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X