Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Г-н Лагадов търсих информация за отборното каране но така и не намерих бихте ли разяснили регламента.
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
      Г-н Лагадов търсих информация за отборното каране но така и не намерих бихте ли разяснили регламента.
      Колега явно пост 1 ти е избягал някъде по трасето .
      ...........Освен призовите места ще има награди за:
      • Най-остроумен и оригинален разговор в колата - ще се ползват записи от камерите (който има)
      • Най-красив джип (след всенародно допитване)
      • Най-атрактивно каране или най-много издънки (без застрашаване на състезатели и публика)
      • Най-печен дебютант
      • Най-добрата снимка и най-доброто любителско видео.
      • Най-атрактивен отбор ( представяне, външен вид на машини и състезатели, клубна тактика и т.н.)
      • Отборно класиране (минимум 3 екипажа в клас) ......................
      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
        Г-н Лагадов търсих информация за отборното каране но така и не намерих бихте ли разяснили регламента.
        Ако колегата има предвид начина за класиране, то той ще се получава от сбора на трите най-добри резултата от даден отбор (дали като време или точки ще бъде сбора е без значение) за крайното класиране от двата дена.
        Ако колегата има предвид карането, то не е отборно, а индивидуално (ако си карате в "пакет" е ваше решение, но не е задължително по регламент).

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

          Незнам грубо ли изглежда но повечето с който си говорех който биха карали траял са на мнение че за финансите който ще се дадът за 1 ден каране са множко за едно състезание и по-добре да дойдем да гледаме другите какво правят и как карат.
          Освен ако не съм аз в заблуда за програмата за състезанието.Знам че всяка година правите невероятно състезание което за мен е страшно удоволствие да наблюдавам.Но някой хора нямаме коли за бързо каране и можеби затова има толкова малко записали се за тип Траял.
          Затова аз лично ще присъствам като зритал и ако трябва и някой има нужда бих помагал с каквото мога за състезанието.Похвално е че има хора който се опитват да правят толкова голями състезания за толкова много участници!
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            Незнам грубо ли изглежда но повечето с който си говорех който биха карали траял са на мнение че за финансите който ще се дадът за 1 ден каране са множко за едно състезание и по-добре да дойдем да гледаме другите какво правят и как карат.
            Освен ако не съм аз в заблуда за програмата за състезанието.З....
            Честна дума, обля ме в кръв от челото до петите...
            Направо не вярвам на ушите си, колко поста се изписаха, колко обяснения се дадоха, цветни, с примери и с какво ли не и накрая да кажеш, че се кара само един ден...
            Извинявам се, ама на мен ми дойде в повече 5 страници с едно и също...и моля да не заблуждавате други, след като на вас не ви е ясно !?!?!
            Лагадов написа, че според броя на участницте, до средата на март ще направи програма с часови график...кое пак не е ясно, като в сайта и регламента пише колко трасета и класове ще има и как ще се класира и т.н. ?!?!

            Клас „ИНЖЕНЕРИ – ТРАЯЛ” в две категории
            - "Супер Хоби" - Автомобили 4х4, без ограничение в обема на двигателя, размера на гумите и големината на ходовете !
            Задължително оборудване: колани за вързване – 2 бр. (къс и дълъг), минимум триточкови колани, пожарогасител 2 кг.

            - "Супер Траял" - Автомобили 4х4, без ограничение в обема на двигателя, размера на гумите и големината на ходовете,
            Задължително оборудване: Предпазна клетка в купето, изправна лебедка, успокоител за въжето на лебедката, колани за вързване – 2 бр. (къс и дълъг), минимум триточкови колани, автомобилни или мотокрос каски, два пожарогасителя по 2 кг.

            Класирането и награждаването ще e отделно по категории като сбор от точките за двата дена на състезанието!

            Трявна 2012 от 06-08 Април
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 27-02-12, 00:31.

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Асенчо а правил ли си сметка колко бира ще изпиеш ако си от публиката.

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Тодоре за самите правила са ясни.Аз лично от това което четох в темите за състезанието както ти казват от над 5 страници останах с впечатление че се кара по следния начин:
                Първия ден-Бавно траялно трасе.
                Втория ден-Обичайния бърз траял със масов старт между участниците клас траял!
                Аз съм останал с това впечатление.
                Ако бъркам се извинявам за което.

                Бай Матьо то в това е идеята да се видим и да пийнем по нещо.
                Според мен състезанието ще е хубаво!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                  Тодоре за самите правила са ясни.Аз лично от това което четох в темите за състезанието както ти казват от над 5 страници останах с впечатление че се кара по следния начин:
                  Първия ден-Бавно траялно трасе.
                  Втория ден-Обичайния бърз траял със масов старт между участниците клас траял!
                  Аз съм останал с това впечатление.
                  Ако бъркам се извинявам за което.

                  Бай Матьо то в това е идеята да се видим и да пийнем по нещо.
                  Според мен състезанието ще е хубаво!
                  И в двата дена има траялно трасе за траяла, нали се сещаш, че няма как да е едно и също трасе за три вида автомобили
                  Навсякъде пише "различни трасета". За бърз траял не прочетох никъде в постовете и регламента.
                  Наказанието ти до тук е две уискита (не бутилки, че не нося толкова )

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    Колеги, коплекс "Бръшлян" е резервиран целия,преориентирайте се към другите хотели.
                    GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      За всички които все още не са си намерили къде да отседнат просто могат да посетят сайта на гр.Трявна,има достатъчно по евтини вариянти от т.н.големи хотели!!!УСПЕХ И ДОБРЕ ДОШЛИ!

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        http://www.tryavna.bg/

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Защо никой не ми отговаря на имейла,който е даден за резервации.Не може ли директно да контактуваме с Калина палас,като казваме,че сме за състезанието?
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                            Защо никой не ми отговаря на имейла,който е даден за резервации.Не може ли директно да контактуваме с Калина палас,като казваме,че сме за състезанието?
                            Хотела не е зает от нас целия, а само определен брой стаи на изключително преференциална цена за двойно настаняване (няма тройни, четворни или единични) !
                            Мейла ти е от вчера и вярвай ми, не е само твоя, за да пишеш на другия ден, че нямаш отговор...
                            Момичето, което се занимава с това се опитва да угоди на всички и заедно с Йосиф да намерят най-добрия вариант за всеки !
                            Моля, без напрежение и задаване на "съдбовния" въпрос "защо"...малко търпение и уважение към труд на хората...за Вас работят !!!

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Хотела не е зает от нас целия, а само определен брой стаи на изключително преференциална цена за двойно настаняване (няма тройни, четворни или единични) !
                              Мейла ти е от вчера и вярвай ми, не е само твоя, за да пишеш на другия ден, че нямаш отговор...
                              Момичето, което се занимава с това се опитва да угоди на всички и заедно с Йосиф да намерят най-добрия вариант за всеки !
                              Моля, без напрежение и задаване на "съдбовния" въпрос "защо"...малко търпение и уважение към труд на хората...за Вас работят !!!
                              Мейла ми не е от вчера,но както и да е.Успех с организацията на това хубаво състезание,извинявам се че ви занимавам с битовизми.Повече няма,обещавам че ще се оправям сам.Поздрави!
                              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                              Враца

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ '' ОФФРОЙДЕРИ '' израз ала Кирил Панайотов .



                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagesCAMGFJPY.jpg
Прегледи:1
Размер:11.0 КБ
ID:5351544
                                Последно редактирано от josif lagadov; 01-03-12, 09:37.
                                GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X