Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Ако останем здрави,не се знае какви изненади ще има.

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
      Ако може да запишете-Манол Атанасов,Атанас Делев за рали рейда с някаква Тойотка....
      Маноле,да не си объркал класовете?

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
        Малий страх ! И двамате сте специалисти в преобръщането на Тойотки, нема значение кой кара, кой навигира, пък и на Рали-рейд - горко и на Тойотката.
        Тедо тия двамата ще направят чудесий-само гледай!
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          И ние да се запишем - Георги Георгиев - Тодор Петров - Нисан Патрол GEMAX, - ТРАЯЛ
          Samurai Gemax

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Първоначално публикуван от roskouaz Преглед на мнение
            Маноле,да не си объркал класовете?
            Нека и аз да се пусна при бързите Батковци

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
              Тедо тия двамата ще направят чудесий-само гледай!
              Ей ще се откажа,стига сте предричали.......

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Ще има награда и за каране по таван,Маноле така и така ходиш за гъби,поне виж да вземеш тази награда.

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Аз бих се пуснал на траяла,но не знам дали ще имам готова машина дотогава.Няма ли вариант да се запишем на място и да не ни цакате с още половин такса? Миналата година платихме по 30 лв за втория ден,а сега ако се пуснем за един ден примерно/защото на траяла до втория може да не остане джип/ трябва да платим 120 лв.
                  Ако може нещо да се измисли,мисля ,че доста кандидат участници и прохождащи състезатели ще бъдат благодарни.
                  Ако не и публика трябва да има на състезанието
                  Поздрави!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                    Ще има награда и за каране по таван,Маноле така и така ходиш за гъби,поне виж да вземеш тази награда.
                    Тя ще е за теб бе Бай Матьо

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
                      Тя ще е за теб бе Бай Матьо
                      Tой май я взима преди 2 години!
                      И не предричам нищо бе Маноле-С Наско сте ми слабост просто!
                      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        Аз бих се пуснал на траяла,но не знам дали ще имам готова машина дотогава.Няма ли вариант да се запишем на място и да не ни цакате с още половин

                        Колега (доколкото знам си организатор от Сливен) организирането на такова мащабно състезание няма нищо общо с организирането на еднодневен траял на площ от няколко декара !
                        Думичката "цакане" предполагам си я използвал, за да бъдеш по остроумен и искам да ти кажа в тази връзка, че до момента има около 40 заявки от които 14 са платени реално
                        При тази ситуация аз трябва да платя фланелки, сим карти и тракери за онлайн проследяването, да отпечатам роудбуци и когато на теб не ти е готова джипката да си ги запазим за спомен за 2013-а година ли ?
                        Всяко състезание си има РЕГЛАМЕНТ и сме се постарали да бъде най-елементарния, с най-ниски такси и с най-много екстри.
                        От тук нататък всеки да го спазва, ако уважава труда на Организатора.
                        Записвания в деня на състезанието НЯМА ДА ИМА, просто не искаме да разваляме състезанието на другите, които са си платили в срок !
                        Поздрави !
                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
                          Ако може да запишете-Манол Атанасов,Атанас Делев за рали рейда с някаква Тойотка....
                          Заявки се приемат единствено и само чрез формата в сайта на състезанието !
                          Тези, с пропуснатите навигатори да си попълнят формите !
                          От днес ще публикувам списъци само с платени такси и редовно подадени заявки !
                          Благодаря предварително за разбирането и се надявам състезанието да бъде празник и за нас Организаторите

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                            Колега (доколкото знам си организатор от Сливен) организирането на такова мащабно състезание няма нищо общо с организирането на еднодневен траял на площ от няколко декара !
                            Думичката "цакане" предполагам си я използвал, за да бъдеш по остроумен и искам да ти кажа в тази връзка, че до момента има около 40 заявки от които 14 са платени реално
                            При тази ситуация аз трябва да платя фланелки, сим карти и тракери за онлайн проследяването, да отпечатам роудбуци и когато на теб не ти е готова джипката да си ги запазим за спомен за 2013-а година ли ?
                            Всяко състезание си има РЕГЛАМЕНТ и сме се постарали да бъде най-елементарния, с най-ниски такси и с най-много екстри.
                            От тук нататък всеки да го спазва, ако уважава труда на Организатора.
                            Записвания в деня на състезанието НЯМА ДА ИМА, просто не искаме да разваляме състезанието на другите, които са си платили в срок !
                            Поздрави !
                            Мислех да участвам но след тази публикация се разколебах.

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                              Заявки се приемат единствено и само чрез формата в сайта на състезанието !
                              Тези, с пропуснатите навигатори да си попълнят формите !
                              От днес ще публикувам списъци само с платени такси и редовно подадени заявки !
                              Благодаря предварително за разбирането и се надявам състезанието да бъде празник и за нас Организаторите
                              Че много сложна тази заявка,направо се омотах.Навигатора пилот № 2 ли е?
                              878940653

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Ами то и аз затова се омотах, защото във формата никъде не пише за навигатор а има само пилот N2 и т.н. Сега какво наново ли трябва да си попълваме тази електронна форма, за да добавим навигаторите? Много по лесно би било, ако във формата си имаше и поле за навигатор а не само за пилоти!
                                Поздрави!
                                Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                                0888 20 93 63

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X