Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
    Заедлица е не за тапите, а кой е по, по, най - Трофи или Рали - това е от една друга тема и сега пак ги дразни.
    Много си прав, че ОНОВА беше в една ДРУГА ТЕМА.
    При РАЛИТО - най-подготвения джип печели състезанието - ФАКТ!!!
    За това подържам формата ТРОФИ - там най-подготвеният ЕКИПАЖ, печели. А машината по някога е без особено значение.
    Освен това, скоростите са по-малки и вероятността за СЕРИОЗНИ ИНЦИДЕНТИ е много по-малка.
    Помислете малко!!! Един смъртен случай да стане по време на състезание (не дай Боже) и забравете за карането в горите.
    За 10-те години състезания просто сме имали страхотния късмет да се разминаваме само с намачкани ламарини.
    Така и така има ЗАКОН.... просто ще почнат да го спазват.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
      При РАЛИТО - най-подготвения джип печели състезанието - ФАКТ!!!
      Аха така е, даже обмисляме вариант да караме с дистанционно от хотела а навигатора да се ориентира с помощта на камери.

      Каскадьоре не се излагай

      Аз нямам опит в трофи класа и не го коментирам, ти какъв опит имаш в Рали рейда?

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
        Много си прав, че ОНОВА беше в една ДРУГА ТЕМА. ...
        Точно! Темата е друга и недей да започваш да спамиш в тази!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
          Много си прав, че ОНОВА беше в една ДРУГА ТЕМА.
          При РАЛИТО - най-подготвения джип печели състезанието - ФАКТ!!!
          За това подържам формата ТРОФИ - там най-подготвеният ЕКИПАЖ, печели. А машината по някога е без особено значение.
          Освен това, скоростите са по-малки и вероятността за СЕРИОЗНИ ИНЦИДЕНТИ е много по-малка.
          Помислете малко!!! Един смъртен случай да стане по време на състезание (не дай Боже) и забравете за карането в горите.
          За 10-те години състезания просто сме имали страхотния късмет да се разминаваме само с намачкани ламарини.
          Така и така има ЗАКОН.... просто ще почнат да го спазват.
          Не си прав Каска. И мен не ме кефи ралито, но там освен яка кола, трябва много повече майсторлък, сърце и кинти.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Не си прав Каска. И мен не ме кефи ралито, но там освен яка кола, трябва много повече майсторлък, сърце и кинти.
            Глупости,аз нямам нищо от посоченото......

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
              Глупости,аз нямам нищо от посоченото......
              Tи си па много скромен бе Маноле!
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Точно! Темата е друга и недей да започваш да спамиш в тази!
                В тази тема имам 2 поста за 17 страници и ме обвиняваш че спамя...
                Това, че моето мнение не съвпада с мненията на друг се нарича РАЗЛИЧИЕ. Сори, ако не съм мълчалива овца от стадото !!! Но така се раждат НОВИТЕ идеи, и ако щеш и новите формати във офроуда. Ако забелязваш има дори и клас ТРАЯЛ... а това пуснато в отделен клас си е новост.

                Следващият път когато решиш да ми направиш забележка, че спамя си виж брояча - над 12 ХИЛЯДИ поста!!!
                И все смотани и заядливи. Ако не искаш да се караме пред хората просто спри да ми говориш и не ми чети постовете.

                (последните 2 реда наистина са спам и могат да бъдат редактирани от модератор)

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Не си прав Каска. И мен не ме кефи ралито, но там освен яка кола, трябва много повече майсторлък, сърце и кинти.
                "И ти ли Бруте? "
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Не си прав Каска. И мен не ме кефи ралито, но там освен яка кола, трябва много повече майсторлък, сърце и кинти.
                  Не се заяждай с Каскадьора ами сглобявай онова нещо иначе ще е четвъртото състезание дето ще пропуснете. Рали шампионата се обсъжда в други форуми , ние правим OFF-ROAD (каквото и да значи за някой).

                  P.S. Каскадьор , ти пък престани да разлайваш мишките.
                  Последно редактирано от banjo; 17-03-12, 06:52.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    [QUOTE=Kaskadiora;1802568]. Ако забелязваш има дори и клас ТРАЯЛ... а това пуснато в отделен клас си е новостНее новост колега, зависи какво разбираш под ТРАЯЛ. Нека дане драскаме тук ела на Трявна и ще поговорим.

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Колеги моля ви придържайте се към темата,ако имате някакви спорове отворете си друга тема.БЛАГОДАРЯ ВИ.
                      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                        Колеги моля ви придържайте се към темата,ако имате някакви спорове отворете си друга тема.БЛАГОДАРЯ ВИ.
                        Тука няма ли модератор да ни изтрие глупустите, дето ги пишем от скука поради дългата зима.

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                          Хм .. не разбрах как от отговор в друга тема се озова като отгоговор тук ...
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Имам направена резервация за къщичка в Бръшлян, за две нощувки 06.04-07.04. Но ми излезе нещо на 7ми и няма да мога да бъда там. Ако някой още търси места за настаняване, да пише ЛС.
                            TT-Tuning Team
                            АСК Добрич

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                              Не е новост колега, зависи какво разбираш под ТРАЯЛ. Нека дане драскаме тук ела на Трявна и ще поговорим.
                              Ako дойда на Трявна със самурая - няма да останат награди за вас.
                              Всъщност... далечко ми е, но що пък да не дойда. Миналогодишните отзвуци са че е било голям купон. Надявам се с толкова много записани и тази година пак да е така
                              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                              http://www.cardomain.com/ride/2562837

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Има ли вече точна програма, т.е. Кой ден какво ще се прави? Кога е брифинга, кога са стартовете на отделните класове и т.н.?
                                Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                                0888 20 93 63

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X