Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
    А аз не можах да разбера, таксата за записване важи само за един клас или може да се кара и трофи и траял ?
    Вече отговорихме на този въпрос по-назад, но пак ще обясня. Няма да има възможност да се кара в два класа, защото вървят едновременно.
    Ако единия ден караш в единия клас, а в другия ден в другия резултатите ти остават само за един ден и губиш шансове за генералното от двата дена.
    Ако караш с една кола, плащаш една такса, ако караш с две коли плащаш две такси.
    GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

      Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
      В предишните страници беше написано, че към края на Януари ще качите списък със записалите се до този момент.
      Не намерих къде сме написали такова нещо, но скоро в сайта ще излезе списък със записаните по категории.
      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

        Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
        Има вече заявки, попълнени перфектно и напълно редовни ! Първи е Живко Бакалов в клас "Трофи", след него е първата заявка в клас "Рали" на екипажа Орлин Алексиев/ Дънди Стоянов и една млада дама в клас "Любители" Лидия Коцева с Toyota Hi Lux .За тези три екипажа ще има специален бонус по време на състезанието . Първия стартов списък ще публикуваме до края на януари...действайте .
        Пост номер 103
        0887 246718

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

          Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
          Вече отговорихме на този въпрос по-назад, но пак ще обясня. Няма да има възможност да се кара в два класа, защото вървят едновременно.
          Ако единия ден караш в единия клас, а в другия ден в другия резултатите ти остават само за един ден и губиш шансове за генералното от двата дена.
          Ако караш с една кола, плащаш една такса, ако караш с две коли плащаш две такси.
          Мисля, че има объркване на терминологията. Не от теб, а от Гошо(gemax).
          Значи той пита за различните категории състезание-трофи и траял, а не за различните класове, въпреки, че го е написал"клас".
          Преди малко по телефона обсъждахме с един познат(мераклия за състезания), че има доста неясноти в записване, класове и т.н., но на него не му било удобно да пише, затова аз се слагам на топа на устата.

          Искам пояснение на този въпрос:
          Записваме се за участие, плащаме си таксата, и заявяваме в кой клас искаме да участваме. Аз например искам в по-големия клас, и ще го упомена във формата за записване.
          Това означава ли, че ще мога да карам и двата дни? Таксата от 80 лева нали включва карането и в събота-трофи, и в неделя-траял?
          Щото стана много омешано, и доста хора се бъркат.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

            Коле по обяснението на организатора си мисля,че и в двата дни ще караме трофи,а ако искаме траял пак за двата дена.Надявам се да ни се обясни,че и на мен ми мъгливо.

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

              http://riskgabrovo.com/_m1747/%D0%A2...%BD%D0%B0-2012
              Май втория ден ще е на полигона.

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                Коле защо не четете.Йосиф го е казал "ако караш траял неможе да караш трофи"
                По което аз разбирам че ще са по едно и също време и трябва да си избере каде да кара!
                А за програмата събота или неделя никой неможе да говори защото състезанието е 4-тири дни!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Мисля, че има объркване на терминологията. Не от теб, а от Гошо(gemax).
                  Значи той пита за различните категории състезание-трофи и траял, а не за различните класове, въпреки, че го е написал"клас".
                  Преди малко по телефона обсъждахме с един познат(мераклия за състезания), че има доста неясноти в записване, класове и т.н., но на него не му било удобно да пише, затова аз се слагам на топа на устата.

                  Искам пояснение на този въпрос:
                  Записваме се за участие, плащаме си таксата, и заявяваме в кой клас искаме да участваме. Аз например искам в по-големия клас, и ще го упомена във формата за записване.
                  Това означава ли, че ще мога да карам и двата дни? Таксата от 80 лева нали включва карането и в събота-трофи, и в неделя-траял?
                  Щото стана много омешано, и доста хора се бъркат.
                  Мисля,че това дава обяснение на въпроса,но все пак организатора да каже.

                  Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                  Ако единия ден караш в единия клас, а в другия ден в другия резултатите ти остават само за един ден и губиш шансове за генералното от двата дена.
                  Ако караш с една кола, плащаш една такса, ако караш с две коли плащаш две такси.
                  [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Щото стана много омешано, и доста хора се бъркат.
                    Така е защото са обявени много категории автомобили и също толкова трасета.

                    • Рали Клас - 150 км. супер бързо и технично трасе за бързаци с елегантна навигация
                    • Трофи Клас - 80 километрово добре познатото трофи изживяване в Тревненския Балкан с много тънка навигация и технични екстреми
                    • Клас "Адвенчъри" - 70 км. леко трасе за неподготвени автомобили с навигация по GPS или пътна книга по желание, достатъчно обаче за "зарибяване" и влизане в горните класове след състезанието.
                    • Траял - 1 км. за желаещите да си премерят ходовете, лебедките, диференциалите, полуоските, ламарините шнорхелите и размера на гумите


                    и не ясното
                    Може да участвате в различните класове с автомобил 4х4, камион 4х4, самосвал 4х4 ( за наградите) АТV, мотоциклет или бъги.

                    А ако не си видял като мен къде е програмата на състезанието "омешаното" ще е яко. Ако всички класове се пуснат по едно и също време ще има да попържа публиката. Няма да съм там за да разбера дали съм прав.

                    А ,и още нещо:ЗАТВОРЕН КРЪГ – ЗА ВСИЧКИ КЛАСОВЕ И КАТЕГОРИИ- Това Траял ли е какво ли?

                    Амбицията ни е да задоволим всички състезатели в различните формати и типове състезания.

                    P.S. Ще дадете ли линк с програмата ,много търсих ама ЦЪ


                    Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                    За клас „Супер Трофи” ще бъдат записани (ако желаят) първите трима в трофи етапа на следните състезания:
                    · „Трофи Албена 2011”
                    · „Тетевен 4х4 2011”
                    · „Нови Искър Трофи Чалъндж 2011”
                    · „Трофи Средна кула 2011”
                    · „Шумен 4х4 2011”
                    · „Пловдив и приятели 2011”
                    Добавете и "Изгубени в Лудогорието 2012" момчетата заслужават макар и друг формат състезанието си бе почти като Трофи.
                    Последно редактирано от banjo; 08-02-12, 00:21.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                      Всичко е описано и казано тук:
                      http://riskgabrovo.com/UserFiles/HTM...lations-bg.pdf

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                        Коле защо не четете.Йосиф го е казал "ако караш траял неможе да караш трофи"
                        По което аз разбирам че ще са по едно и също време и трябва да си избере каде да кара!
                        А за програмата събота или неделя никой неможе да говори защото състезанието е 4-тири дни!
                        Много правилно, провеждат се едновременно на различни места !
                        Само дето състезанието е два дена


                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Това означава ли, че ще мога да карам и двата дни? Таксата от 80 лева нали включва карането и в събота-трофи, и в неделя-траял?
                        Щото стана много омешано, и доста хора се бъркат.
                        Точно това означава, таксата е за цялото състезание, т.е. в събота и неделя .


                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        ....
                        и не ясното
                        Може да участвате в различните класове с автомобил 4х4, камион 4х4, самосвал 4х4 ( за наградите) АТV, мотоциклет или бъги.

                        А ако не си видял като мен къде е програмата на състезанието "омешаното" ще е яко. Ако всички класове се пуснат по едно и също време ще има да попържа публиката. Няма да съм там за да разбера дали съм прав.

                        А ,и още нещо:ЗАТВОРЕН КРЪГ – ЗА ВСИЧКИ КЛАСОВЕ И КАТЕГОРИИ- Това Траял ли е какво ли?

                        Амбицията ни е да задоволим всички състезатели в различните формати и типове състезания.

                        P.S. Ще дадете ли линк с програмата ,много търсих ама ЦЪ
                        Оставам с усещането, че никой не е ходил на състезание и особено на Трявна 2011 .
                        Кое не е ясно за участието ? Един ще участва с джип, друг с бъги, трети с мотор или кой каквото има в различните класове (затова са толкова много).
                        Затворения кръг си е затворен кръг за публиката, на поляната и ще бъде еднакъв за различните класове...кое пак не е ясно ?!?
                        Нормално е да няма програма още, защото ще бъде в зависимост от броя на участниците в различните класове, но навсякъде е написано – в събота в гората, в неделя на поляната. Само категория „Траял” са и двата дена на поляната.
                        Всички класове ще се пускат едновременно в събота и не виждам какво ще й е лошо на публиката, освен че ще има повече сеир и след след стартирането на всички класове започва шоуто на траяла,като в зависимост от броя на участниците може да направите и два манша по обратен ред.
                        В неделя се пускат по класове на масов старт и тук не виждам къде е проблема, след като миналата година беше пак така .
                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                          Благодаря на Кольо,че повдигна въпроса вместо мен,и на Йосиф Лагадов за поясненията-сега вече и на мен,а мисля че и на други колеги им стана ясно как ще протече състезанието.Голям празник ще се получи!Сега ще се опитам и да се запиша.

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                            Не се сърди,наистина е неразбираемо. Относно програмата вие първо нея трябваше да пуснете пък които класове се сформират тях ще оставите а другите ще прегрупирате. Да "не сме ходили по състезания" и не ги разби разбираме, ние сме лаици.
                            Първоначално публикуван от Иво Василев Преглед на мнение
                            Всичко е описано и казано тук:
                            http://riskgabrovo.com/UserFiles/HTM...lations-bg.pdf
                            Извинявай, не съм го видял. Цитатите са от друго състезание
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                              Срам не срам,ама ще питам-в задължителното оборудване за клас "Трофи" не видях да се изискват трипмастер и GPS-устройство,или те се изискват по подразбиране?

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                                Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                                Срам не срам,ама ще питам-в задължителното оборудване за клас "Трофи" не видях да се изискват трипмастер и GPS-устройство,или те се изискват по подразбиране?
                                Няма срамно, четене трябва .
                                GPS /за предпочитане GARMIN / е задължителен за всички класове без ТРАЯЛ ,а за трипа е препоръчителен, за да можете да се навигирате(може и с таксиметров апарат, също става ) .
                                Последно редактирано от josif lagadov; 08-02-12, 15:07.
                                GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X