Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Novi Iskar Trophy Challenge 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

    Поздравления на Организаторите!Перфектно ,Истинско и да има ново 2013!Не се отказвай!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

      Имам доста видео, но за съжаление почти никакво време. Надявам се утре до края на деня да обработя всичко и да го пусна
      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

      Коментар


      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

        Малко кадри от неделния ден:

        На сутринта преди тръгване от "лагера":



        Тук е местото да изразя огромната ни благодарност към колегата Коце за предоставената ни логистична подкрепа!

        На терена:









        Долу при реката:









        Жоро Суходолски, след като се измори да им мята парчета кал:







        Нерадостната съдба на навигаторите:









        Всички снимки можете да видите тук.
        До тук не срещнах отрицателни мнения за състезанието и това е много показателно за мен!
        Успех на всички!
        Казано е:
        -"Обичай ближния",
        щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

        Коментар


        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

          Искам да се извиня от името на русенската група, че пропуснахме това прекрасно състезание заради технически и не толкова технически проблеми.
          Обещавам, че на следващото състезание ще се постараем повече!
          Адмирации за постигнатото!

          Коментар


          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

            Адмирации,и от самоковската група,жалко че не успяха да дойдат.Навигатора на ИваЙло Василев-Кирчо се ожени.

            Коментар


            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

              В утрешния брой на вестник "Стандарт" ще има статия за състезанието, за което благодаря на Кристиан.
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

                Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                В утрешния брой на вестник "Стандарт" ще има статия за състезанието, за което благодаря на Кристиан.
                Е само незнам защо от толкова джипове са снимали гипса със самурая-хахахахахахахаха

                Коментар


                • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

                  Първите три изречения леко ме притесниха, но статията е много хубава. Поздравления за автора и за Влади!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

                    Ще дам и моето скромно и неангажиращо мнение, като участник в това прекрасно състезание.
                    Първо, за сега няма недоволни, е , аз ще съм първият - недоволен съм, че не успяхме да стигнем до трета контрола, да покараме в голямата кал и да се позабавляваме.
                    Проблема, че не стигнахме до там е изцяло м-у волана и седалката, не може да се сърдиме на друг. Всяка вечер се ремонтирахме до 22 ч. и тук е мястото да БЛАГОДАРЯ на Коце и цялото му семейство за подкрепата и помоща, която ни оказаха, Баща му - човек на възраст, Но професионален заварчик доста полежа под Газката, за да можем да караме, още веднъж ЕВАЛА Коце, без теб нямаше да успеем да се представим така.
                    Това бе първото състезание на което всеки спираше в трасето да ни пита дали ни трябва помощ и какво сме загазили, нямаше го комерсиализма, всички бяха някак по-човечни и колегиални .
                    Благодарности на спонсори, организатори, съдий и всички спомогнали за провеждането на това униКАЛНО състезание, вярвам, че Влади ще си отпочине малко и ще се премисли и догодина пак ще ни събере да покараме на това място, което има всички предпоставки за едно хубаво Трофи с лебедки и много разнообразен терен, както казаха и други колеги - истинско трофи, а не рали.

                    Коментар


                    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

                      Всичко е добре, когато завършва добре!Страшно много труд се положи за да направиме това състезание и въпреки многото трудности, които ни съпътстваха през цялото време се справихме заедно.Тук е мястото да благодаря на Наско и Ванката от Пловдив, които се справиха перфектно със задълженията с които се бяха нагърбили, на Стаси която всяка година ми помага и се оправя перфектно с цялата административна работа.Направи ми впечатление тази година, че участниците бяха значително по-малко, което е наистина обезпокояващо-като се има в предвид, че нивото на състезанието се вдига, наистина не мога да си го обясня-може би са се стекли така обстоятелствата, но това е една от причините да ме откаже за бъдещето на това състезание.
                      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                      Коментар


                      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

                        Влади, след като няма НИТО едно отрицателно мнение за състезанието, след като няма мрънкащи, а всички са доволни...щастливи. Не мисля, че трябва да го мислиш за другата година. Успех и горе главата, ей!

                        Коментар


                        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

                          Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                          Направи ми впечатление тази година, че участниците бяха значително по-малко, което е наистина обезпокояващо-като се има в предвид, че нивото на състезанието се вдига, наистина не мога да си го обясня-може би са се стекли така обстоятелствата, но това е една от причините да ме откаже за бъдещето на това състезание.
                          Разбира се, че това се дължи просто на стечение на обстоятелствата- самоковци са на сватба, а колегите от източна България са ангажирани с Балкан- Бреслау.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

                            Съжалявам за забавянето ...
                            започвам с видео на победителите:
                            http://www.youtube.com/watch?v=9Hrl98e4h7A
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2012

                              Всичко в едно
                              http://www.youtube.com/watch?v=G4ozf...ayer_embedded#!
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X