Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
    А инфо за зрителите?Че вальо каза че ще ме бие ако не дойда да гледам!
    Много ще сбъркаш ако не дойдеш. И направо си изтървал, че не си участвал до сега. Тъй че се стягай и идвай!

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Ти ела да караш,не да гледаш.Като дойдеш ще ви пратя с Вальо на най-интересния екстрем
      Не ще дойда да погледам пък и да се порадвам един път на спокойствие.С вальо да пийнем по едно и да си погледаме.Поне така ми каза гълаба де.Да има кой да вика борко.
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
        Не ще дойда да погледам пък и да се порадвам един път на спокойствие.С вальо да пийнем по едно и да си погледаме.Поне така ми каза гълаба де.Да има кой да вика борко.
        Ще осигуря лимузина да ви вози между екстремите.

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Заявка за участие в клас А2:
          Дилвен Ибов
          Борислав Николов
          Митсубиши Паджеро

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            Не ще дойда да погледам пък и да се порадвам един път на спокойствие.С вальо да пийнем по едно и да си погледаме.Поне така ми каза гълаба де.Да има кой да вика борко.
            Само така (сигорен съм че ще си прекараме супер)

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Първоначално публикуван от dakillah Преглед на мнение
              Заявка за участие в клас А2:
              Дилвен Ибов
              Борислав Николов
              Митсубиши Паджеро
              Добре дошли!За протокола- от кое населено място да ви запиша?
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Добре заварили. Извинявам се. От град Русе сме

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  Захари Захариев / Милен Милков - Джиип Чероки, "таУшан Рейсинг" - Русе А2
                  Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                  "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                    Захари Захариев / Милен Милков - Джиип Чероки, "таУшан Рейсинг" - Русе А2
                    Заре, след второто място на Варна 10 да има как А3 да се пишеш! Засрами се!
                    Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                    0887 301 726

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Някаква награда, че сме записани, като 30 екипаж в състезанието .....?! може Самсунг, а може и от ония с нахапаната ябълка...дето такова... май 5 серия им излезе..... е добре де... да видите, че съм човек - Една голяма, НовоЧерненска, оригинална, отлежала, домашна, ледена, бясна, дива, люта,....псув....РАКИЯ.Може и буля
                      Последно редактирано от чаро 4х4; 24-05-13, 22:35.
                      Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                      "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Хайде и аз да се запиша да не взема да долипсвам на някой . Николай Николов ................Мерцедес Г -eдна позабравена моя легенда която за Н-ти път връщам към нормален живот!!! . А1 или А2 ако може ще реша по -късно !Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 1001.jpg
Прегледи:1
Размер:157.3 КБ
ID:5485920Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 1002.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5485921
                        Последно редактирано от 4nikix4; 26-05-13, 19:29. Причина: доп
                        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Днес понаправихме основното трасе и на големия клас А1. Само, че без екстремите, защото на тестовата машина за тях роди хидравликата на волана. След малко и клиповете. Силно съм притеснен за видимоста на черните пътища. Онези, които не са под водата, са под тревата. Там където бяха ясно изразени и основни пътища, в момента са с бурени до кръста. Просто малко се кара оффроуд в региона и природата си взема нейното. А и постояните дъждове напоследък направиха местноста като в тропиците. Ще се опитаме максимално да ги обозначим, но трябва да знаете, че на първите два, три екипажа ще им се спре тока от гадаене. За последните ще е магистрала, стига първите да са я проправили правилно. Трябва много да се внимава на тази точка, макар, че ще бъде ясно обозначена.
                          Последно редактирано от atanas_93; 26-05-13, 19:11.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Със следващото видео не искаме да ви плашим или отказваме. Те само изглеждат страшно. Това не са екстреми, това е основен път от трасето, който просто малко е под вода. Отдолу почвата е твърда, така, че се минава без проблем. По горе ви казах, че повече съм притеснен от затревяването и невъзможноста да се открие там пътя, отколкото от водата. Ще обозначим и ще обясним на брифинга, къде точно се намират пътищата под водата.
                            Последно редактирано от atanas_93; 26-05-13, 19:48.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              Насе ако имам право на мнение обозначете тези места така че да се вижда за да се избегнат насилственно чупене на джипове и отпадане ненавременно !
                              http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                                Със следващото видео не искаме да ви плашим или отказваме. Те само изглеждат страшно. Това не са екстреми, това е основен път от трасето, който просто малко е под вода. Отдолу почвата е твърда, така, че се минава без проблем. По горе ви казах, че повече съм притеснен от затревяването и невъзможноста да се открие там пътя, отколкото от водата. Ще обозначим и ще обясним на брифинга, къде точно се намират пътищата под водата.
                                Водни препятствия -МОЯТА СТРАСТ !!!
                                http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X