Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Ми учи се, учи...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Мисля да се пробвам в А2 , не съм толкова добър че да се пробвам при батковците . Обаче се чудя как да организирам отбора дали да карам или да ме возят. За сега пишете: BANJO Team - Варна - Suzuki SJ410
      Според мен да се возиш. Така имате много по- голям шанс.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
        Според мен да се возиш. Така имате много по- голям шанс.
        Защо , може да съм вербувал по-добър ко-пилот от мен. Знае ли човек! Има малко време за размисъл.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Защо , може да съм вербувал по-добър ко-пилот от мен. Знае ли човек! Има малко време за размисъл.
          И аз не знам дали ще съм навигатор или пилот. Крайно време е да покарам, ама нищо не е сигурно. Ако стане Ренджа до тогава може и да карам. Ама нямам навигатор. Ако не стане, за сега няма при кого да се возя. Луда работа.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Крайно време е да покарам,
            Ма ти можеш и да караш ли?
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Ма ти можеш и да караш ли?
              Да не ти се случва да ти залепна на задника. От моите лекарства умират варани.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                И аз не знам дали ще съм навигатор или пилот. Крайно време е да покарам, ама нищо не е сигурно. Ако стане Ренджа до тогава може и да карам. Ама нямам навигатор. Ако не стане, за сега няма при кого да се возя. Луда работа.
                Трай си бре, тъкмо ги заболамосах, нали говорихме.
                Последно редактирано от banjo; 10-05-13, 07:13.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  Николай Колев - Стефан Казаков, Сузуки Самурай-Ямбол / А1 /


                  Чаро, да сложиш юларчета на комарите че много ми е тънка кожата.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    Те тамошните комари са специално селектирана порода.
                    Направили са я по времето на комунизма с цел "биологично оръжие". Пускат ги при врага, и го заразяват с малария. Или спин, или заплес.

                    Първата година ми направи впечатление, че комарите са толкова едри, че дори кучетата от по-дребни породи ги е страх да ги лаят...

                    Ама благодарение на репелентана Данчо(музовир) някак оцеляхме.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Чаро днес ми заяви: Комари ще има само на блатото!
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                        Чаро днес ми заяви: Комари ще има само на блатото!
                        Да, вярно е. Подписали са договор за ненападение. Няма да влизат в лагера.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Да, вярно е. Подписали са договор за ненападение. Няма да влизат в лагера.
                          Не знам по каква причина,но ако помните миналата година нямаше комари в лагера.Вероятно са пръскали.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Пък по-миналата-хич.
                            То тогава беше потоп, комарите нямаха шанс да летят между капките...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                              Не знам по каква причина,но ако помните миналата година нямаше комари в лагера.Вероятно са пръскали.
                              Вярно.Миналата година Свилен Стефанов направи голям жест като напръска целият лагер срещу всички видове кръвосмучещи насекоми /комари,кърлежи и др./Сигурен съм,че и тази година ще направи така,че да се чувствате спокойни в лагера.
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Пък по-миналата-хич.
                                То тогава беше потоп, комарите нямаха шанс да летят между капките...
                                А някои хора тогава бяха толкова весели,че им беше все едно дали ще ядат комари или пържоли
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X