Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
    Трасето отсега никой не може да го каже какво ще е Зависи от нивото на реката
    Чаро ако не ми мине трактор път на 14.06 съм в Нова Черна много ме блазни мисълта за А2 ама ще ме биеш па и навигатор няма
    Колега аз мога да ти навигирам така и така и аз ще ходя да уважа Чаро........

    Коментар


    • #62
      От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Коле Чаро е прав ако те поканя у дома и имам само бира ти какво ще пиеш?

      Коментар


      • #63
        От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        Колеги, защо така захапахте Чаро. На всички състезания на които съм бил съпричастен с организацията сме гледали на едно от първите места да е условието за равнопоставеност на екипажите. За да може при равни условия в призовите места да са най- добрите. Българският офроуд още не е дорасъл всички екипажи да имат по няколко машини за всички видове състезания. И за да няма прецакани участници ни се налага да поставяме някой условия, които за едни са добри, а за други ограничаващи. Првилата са за да се спазват, независимо дали са добри или лоши. Но по-добре да са лоши и да ги има, отколкото да няма правила. В този ред на мисли, това състезание по своята същност е трофи, дори е част от веригата Bulgaria Trophy Challenge и като такова в класирането, по голяма тежест ще имат резултатите от първия ден. Траяла втория ден ще е съобразен с трофи машините като миналогодишния и в никакъв случай няма е с ниво на сложност и трудност като русенския от последното състезание. Така, че който мисли да участва в класирането кара с една машина, а иначе извън класирането може с няколко и във всики класове.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • #64
          От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Чета,чета...само агнешко и рибешко, разбирам, че няма да мога с тръбчо да участвам в класирането от двата дни, въпроса е ще мога ли да карам само втория ден в експерта или А1. Не ме интересуват парични награди, купи, медали....за мен е важно да покарам. От поста над моя следва, че би трябвало да мога...но ?????
          0897/833 689 - Николай Божков

          Коментар


          • #65
            От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Ники, не е проблем, даже ще имаш класиране за деня. Но то ще ти служи само за да видиш къде си спрямо останалите. Няма да можеш да участаш в разпределението на наградите и в общото класиране. Измислили сме го така: ако караш само втория ден и заемеш примерно 3- то място, този който е след теб и участва в общото класиране, също ще е на 3- то място, за да не бъде прецакан в общото класиране. Т. е. ще има две трети места, но ще си има и 4- то. Това ще важи за всички, които ще карат само единия ден. Малко сложно го обясних, ама, ако има въпроси съм готов да обясня по- подробно.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • #66
              От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              Колеги, защо така захапахте Чаро. На всички състезания на които съм бил съпричастен с организацията сме гледали на едно от първите места да е условието за равнопоставеност на екипажите. За да може при равни условия в призовите места да са най- добрите. Българският офроуд още не е дорасъл всички екипажи да имат по няколко машини за всички видове състезания. И за да няма прецакани участници ни се налага да поставяме някой условия, които за едни са добри, а за други ограничаващи. Првилата са за да се спазват, независимо дали са добри или лоши. Но по-добре да са лоши и да ги има, отколкото да няма правила. В този ред на мисли, това състезание по своята същност е трофи, дори е част от веригата Bulgaria Trophy Challenge и като такова в класирането, по голяма тежест ще имат резултатите от първия ден. Траяла втория ден ще е съобразен с трофи машините като миналогодишния и в никакъв случай няма е с ниво на сложност и трудност като русенския от последното състезание. Така, че който мисли да участва в класирането кара с една машина, а иначе извън класирането може с няколко и във всики класове.
              Здравей Насе
              това което тълкувам е,че първият и вторият ден, трябва да карам една машина за да мога да участвам в крайното класиране с възможно най-голям сбор от точки във връзка с това,че състезанието е част от Bulgaria Trophy Challenge!
              Но ако имам възможност,за вторият ден мога да карам и траялната си машина в по-сложното трасе,като това ще бъде участие само за деня без крайно класиране?

              Коментар


              • #67
                От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                Здравей Насе
                това което тълкувам е,че първият и вторият ден, трябва да карам една машина за да мога да участвам в крайното класиране с възможно най-голям сбор от точки във връзка с това,че състезанието е част от Bulgaria Trophy Challenge!
                Но ако имам възможност,за вторият ден мога да карам и траялната си машина в по-сложното трасе,като това ще бъде участие само за деня без крайно класиране?
                Да,правилно си разбрал.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • #68
                  От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  Да,правилно си разбрал.
                  Много благодаря, за точният отговор.
                  Очаквай те ме !

                  Коментар


                  • #69
                    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    Днес ходих да проверя проходимостта на трасето.Уви,няма да го бъде.Ще се търси друго трасе,защото това е наводнено на 90%.Ако падне водата гласете плавниците,ако нивото се задържи така,няма шанс да се влезе в блатото.:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0047.jpg
Прегледи:1
Размер:135.8 КБ
ID:5474237Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0048.jpg
Прегледи:1
Размер:174.4 КБ
ID:5474238Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0049.jpg
Прегледи:1
Размер:87.8 КБ
ID:5474239Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0050.jpg
Прегледи:1
Размер:64.1 КБ
ID:5474240Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0051.jpg
Прегледи:1
Размер:131.7 КБ
ID:5474241Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0052.jpg
Прегледи:1
Размер:180.3 КБ
ID:5474242Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0053.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5474243Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0054.jpg
Прегледи:1
Размер:226.4 КБ
ID:5474244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0054.jpg
Прегледи:1
Размер:226.4 КБ
ID:5474244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0055.jpg
Прегледи:1
Размер:216.7 КБ
ID:5474245Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0056.jpg
Прегледи:1
Размер:203.5 КБ
ID:5474246Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0058.jpg
Прегледи:1
Размер:157.8 КБ
ID:5474247Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0059.jpg
Прегледи:1
Размер:275.6 КБ
ID:5474248На едната от снимките се виждат дори и лебеди в нивата
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #70
                      От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Проба ли от долната страна на Калимок.Водата до дигата ли е .Сега нивото е 7метра със тенденция да пада.Дано се дръпне водата по бързо.
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #71
                        От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Чаро не се притеснявай! То до юни ще намалее Дунаво! Кой знае какви жеги ще почнат и блатото пак ще е играта! Жалко, че аз няма да съм! Ама ти за мене ще направиш едно специално трасе през септември!
                        Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                        0888 20 93 63

                        Коментар


                        • #72
                          От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Като гледам трасето, май ще се наложи да изкарам един съкратен курс за малък плавателен съд...
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #73
                            От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Като гледам трасето, май ще се наложи да изкарам един съкратен курс за малък плавателен съд...
                            Прати една снимка, да ти изкарам и капитанско право.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #74
                              От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Прати една снимка, да ти изкарам и капитанско право.
                              Съгласен
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #75
                                От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Съгласен
                                Ами на мен капитанско право?Или да продължавам да карам така,без право......накриво?
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X