Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лазарово 2010

    Първоначално публикуван от gonzo74 Преглед на мнение
    Поздрави за екипажа от Плевен -Данаил Костадинов/Християн Георгиев , въпреки огромните проблеми през първия ден които са имали са се представили много добре като за първо състезание.
    Първоначално публикуван от icko_blicko Преглед на мнение
    Поздравления и от мен и да вземат да пуснат снимки най-после
    Благодаря.Като за първо състезание в което участваме съм много доволен. Проблемите през първия ден за малко да ни откажат,но с подкепата на момчетата(Генади,Мариян и разбира се навигатора Ицо) работейки до 4часа през ноща,в 9ч.сутринта отидохме до Троян да вземем полуоска и каре сглобихме Самурая и в 14ч.бяхме на зоните.Препядствията не искам да коментирам,но аматьори като нас щом ги минаха значи не са толкова страшни.Благодарности на съдийте които каквото и да ги попитаме ни отговаряха компетентно и вежливо.Надявам се да се организират и други състезания в този формат.Ето и малко снимки;

    Поздрави от екипаж 14
    Прикачени файлове
    [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

    Коментар


    • До: Лазарово 2010

      Първоначално публикуван от simo_tonev Преглед на мнение
      Ееех, ако имахме по едно Терано?!
      Много ясно!Като това Терано,в България едва ли има друго,минало на 90%!!!
      JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
      BMW X5 E70 4.8is

      "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

      Коментар


      • До: Лазарово 2010

        Пак се захапахте за няма нищо,идеята на тези коментари е да помогнем на организаторите всяко следващо състезание да е по-добро и да има по-малко недоволни. Ванка,моля те смекчи малко тона, ти поне си наясно кое какво е,а и не те познавам като такъв човек. На вички пишещи колеги искам да кажа, че преди десет години идеята на офроуда беше да си доставяме удоволствие,МНОГО да си помагаме взаимно и да си създаваме приятели а не клавиатурни опоненти. И досега го чувствувам така и ми е много тъжно да чета такива дрязги. Още веднъж,благодарност на организаторите и правете нещата към по-добро! Поздрави!

        Коментар


        • До: Лазарово 2010

          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
          " Гледам и невярвам на ушите си " - Вярвате си ,че се развивате Вярвате си ,че състезанието е по-добро от миналото Вярвате си ,че имаше по-подготвени машини от миналата година Вярвате си ,че това е бъдещето на траяла в България И продължавате да си вярвате ? Лично аз ,като скромен участник и състезател в такива състезания от миналия век ,не бях виждал толкова безмислено и неориентирано състезание за състезатели и публика до миналия уикенд- ВИЕ организаторите убихте целия оффроуд в мен . С вашите ПРАВИЛА и ТОЧКИ се омотахте като пиле в калчища За мен това беше състезание по теглене с ТРАКТОРИ, но не и траял. Не съм виждал по-безсмислено трошене на джипки .
          След толкова коментари аз , кмета на Лазарово
          немога да не изкажа и своето мнение относно коментарите от участници и публиката. Изказвам благодарност към всички участници в организацията на състезанието и съм компетентното мнение и съдийство на Жоро Василев и неговия екип от съдии.Специални поздрави на спонсорите които помогнаха да проведем състезанието защото без тяхната подкрепа щеше да е по трудно , а на г-н Иван Попов като състезател от миналия век очаквахме да покажи висок професионализъм с перфектно подготвената му машина , а той ни показа точно обратното.Не му прави чест да настройва състезателите негативно и да им налага мнението си.Същото се отнася и за съмишлениците му от гр.Бяла Слатина с които заедно ходеха из трасето и псуваха и плюеха кмета и организаторите на състезанието и настройваха състезателите да не участват.
          Успех на всички последователи !

          Коментар


          • До: Лазарово 2010

            не знам какво точно е станало, но при всички случай, културата и възпитанието не трябва да се забравят, независимо кой крив кой прав..
            Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
            Георги Кандиларов 0889/705-106

            Коментар


            • До: Лазарово 2010

              Когато се прави състезание, организатора налага правилата. Състезателите решават дали да карат или не. Ние само можем да ги коментираме и доуточняваме. Лазарово има най много издания като такъв тип издания до момента и броя на участниците се запазва. Това е показателно, че нещата вървят. На мен лично зоните ми допадат повече, ама публиката се разката. Не знам колегите от Самоков (май те бяха най многобройните участници) как са си разпределили зрителите по зоните
              По нататък, ако съвсем не можем да се разберем за правилата, предлагам Жоро Василев да събере една група представители на всеки регион и да се уточнят нещата. Добре ще е всичко да си дойде на мястото, ако ще има състезание в Самоков по същата схема.
              Нека не допускаме дразги между състезатели, организатори, съдии ... че този сценарий вече сме го виждали ...
              Иначе догодина от Пловдив ще дойдем с повече коли
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • До: Лазарово 2010

                Браво момчета спретнали се добро шоу! Много ме е яд, че не дойдох да погледам, но благодарение на снимките и клипчетата разбрах,че вече може да се каже, че не само в Русия стават хубави състезания по трасета с изобилие от препятствия и висок адреналин!!! Много добро е трасето било, ЕВАЛА на организаторите и да са живи и здрави та есента да има пак такова шоу!!!
                http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                Коментар


                • До: Лазарово 2010

                  Относно публиката от гр.Самоков (като един от тях)мога да сподела че нямахме проблеми с следенето на нашите участници просто се движехме с тях(в и върху джиповете им ) а те както се забеляза караха в пакет и затуи и снимковия матерял стана огромен в този дух:
                  http://www.youtube.com/watch?v=EmE769kfOcc
                  http://www.youtube.com/watch?v=ncidYUN9d5s
                  http://www.youtube.com/watch?v=2o_SoxZLa7Y
                  http://www.youtube.com/watch?v=HelQG51SaE8
                  http://www.youtube.com/watch?v=CYywbpvmfjU
                  http://www.youtube.com/watch?v=vjgESm5Xbrk
                  http://www.youtube.com/watch?v=MjPGzkp1h-s
                  http://www.youtube.com/watch?v=kB_Z2D5OTis

                  Доста има още но скапан нет тези дни бавно става

                  Коментар


                  • До: Лазарово 2010

                    Мнението ми е като на зрител. Съзтезанието като организация бе на ниво. Само не мога да приема, че като не участваш в зоната взимаш 0 точки, а като влизаш в бой, получаваш минус. Като пример, класирания, ако не се лъжа, на 24 място, в първия ден, клас "Хоби" с -124 точки в Калта, ако не се беше борил, щеше да има 0 и автоматично с 205 точки щеше да бъде на 5 място. Не разбирам и отнемането на точки за използване на инвентар, който те задължават да го имаш - лебедка, пътечка и т.н.
                    Съгласен съм с Наско (Роки), който иска да участва и му стиска да участва, не като мен, си поема рисковете или си подготвя колата.
                    Покланям се на мъжеството на Наско, завърши зоната на пук на счупената ръка, на Вальо Гълъба от Търново, който бе като амфибия, както и на Суходолеца.
                    До нови срещи в Девин.

                    Коментар


                    • До: Лазарово 2010

                      Понеже все още нямам отговор от главния " СЪДИЯ " на зададения от мен въпрос ще продължа с въпросчета ,а те са много , но преди това искам и аз да изкажа благодарност на кмета на Лазарово . Г-н Кмете убеден съм ,че сте широко скроен Българин и си държите на думата и съм Ви признателен за това което правите за нашия оффроуд ! Наистина Ви се възхищавам . Също така оценявам труда и желанието на ВСИЧКИ ,които са съпричастни към къртовският труд за организирането на такова грандиозно състезание - дори и на главния съдия ,който открито ме заплаши тук във форума ,че може да ме дисквалифицира по-всяко време ,защото исках предварително да ни разясни всички правила по новаторската му " испано-американо-туземска " точкова система с която се закопа сам . Има една стара Българска поговорка ,че каквото сам си направиш - друг не може .
                      Отностно обвиненията ,че съм обикалял трасето и съм псувал и съм разубеждавал някой да кара -това е пълна лъжа . През първия ден колата ми беше на пътната помощ до 16.00 часа и седях около нея ,а на който от съдийте съм имал да казвам нещо съм му го казвал лично ,но не съм псувал . Спазвах стриктно правилника ,който ни беше даден при записване за участие и плащане на таксаза участие ,а в него пише ,че зоните са отворени до 17.30 и можеш да караш на която си искаш и когато си искаш - от тук и дойде най-големия проблем . Пеша не съм обиколял защото зоните бяха много отдалечини една от друга ,а мен ме болят краката .

                      Сега искам да споделя ,какво ме възмути :
                      1- още с пристигането ни в с.Лазарово и влизането ни към трасето с пътна помощ и натоварен на нея състезателенавтомобил бяхме спряни от охраната . Дотук добре ,мислех ,че ще ни опътят къде трябва да отиват състезателите в отделна за тях зона ,но уви надежда всяка остави - беше ни поискана такса вход по 1 / ЕДИН ЛЕВ / на човек . Аз се опитах да опонирам ,че сме състезатели ,но категорично бях отрязан " таксата е за всички " и до като се опитах да споря моя навигатор Симен Цинцов я заплати
                      2- аз съм състезател и плащам такса за участие ,която от 20 лв. беше увеличена на 30 лв. и си я платих . Имаше участник ,които ми заяви лично ,че не си е платил и нея
                      3- местните зрители дали си плащаха такса вход, или след като чуеха за нея следваше задна ,газ и през кукурузо
                      4- кому беше нужно толко техника да копа ,като терена позволява невероятно трасе - нали уж е криза
                      5- за отделните зони и отделните съдии и шуробаджанащината да говоря ли
                      Имам още много ,но чакам първо отговори .

                      И накрая искам да споделя ,че като наблюдател-участник на мен много ми допадна този тип състезание - караш когато си искаш и може да караш ,може и да не караш и на края тия каде не са карали са с + точки ,а тия дето са карали са с - точки и тотални щети Егати правилника - и с това се гордеете ........
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • До: Лазарово 2010

                        Първоначално публикуван от kmetstvoto1965 Преглед на мнение
                        След толкова коментари аз , кмета на Лазарово
                        немога да не изкажа и своето мнение относно коментарите от участници и публиката. Изказвам благодарност към всички участници в организацията на състезанието и съм компетентното мнение и съдийство на Жоро Василев и неговия екип от съдии.Специални поздрави на спонсорите които помогнаха да проведем състезанието защото без тяхната подкрепа щеше да е по трудно , а на г-н Иван Попов като състезател от миналия век очаквахме да покажи висок професионализъм с перфектно подготвената му машина , а той ни показа точно обратното.Не му прави чест да настройва състезателите негативно и да им налага мнението си.Същото се отнася и за съмишлениците му от гр.Бяла Слатина с които заедно ходеха из трасето и псуваха и плюеха кмета и организаторите на състезанието и настройваха състезателите да не участват.
                        Успех на всички последователи !
                        Кмете аз лично ти благодаря за сьдеиствието ти кьм самоковскста група . Откликна моментално за намирането на хотел и куп други работи . ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ И ДОГОДИНА ПАК ТАКА ДА НИ ПОСРЕЩНЕШ / за ракията изумих ама догодина ще се реванширам .

                        Коментар


                        • До: Лазарово 2010

                          Аз лично искам да благодаря на всички помогнали за състезанието и най-вече на Иван и Диди от Бяла Слатина който си дадоха гуми и място за ремонт на колите което е нещо безценно.Това показва че все пак в този "спорт" все още има хора.
                          Благодаря също на Симо и всички който бяха около мен двата дни.
                          Получи се едно хубаво състезание от което аз лично научих много неща за колата и управлението и.
                          Според мен препятствията си бяха перфектни.Първоначално си се бях уплашен заради трудноста.Но с времето ставах все по-уверен.Мисля че с времето леко полека нещата ще се наредят.Много хора неразбираха начина на оценяване.Найстина може да има грешки но това е една първия път.Евалата че някой се пробва.Няма как има ли проба има и грешка.На мен лично всичко ми хареса.Купон цял ден.Весели хора и изцяло весело състезание.
                          Кмете надявам се традицията да не се прекъсне и да продължите с Жоро да правите такива състезания.
                          Имам само едно питане.Има ли от каде да се вземат дискове от това което се записва поврема на състезанието!
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • До: Лазарово 2010





                            Коментар


                            • До: Лазарово 2010

                              Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
                              Доста има още но скапан нет тези дни бавно става
                              Колега, чакам с нетърпение клиповете, тъй като още немога да разбера, каква е тая хегемония на сузуки.
                              А толкова ме е яд, че неможах да присъствам.

                              Коментар


                              • До: Лазарово 2010

                                Хегемонията е ясна,малките и леки джипове с блокировки и мощни мотори имат предимство,на почти всички места.Просто в нашия шампионат няма други марки малки джипове.на всички ни е ясно че някой зони се минават много по-лесно с малък джип отколкото с два пъти по-голям,едно е в калта да пропадаш 20см друго е да тежиш 2-тона и да пропадаш 40см.С това не искам да омаловажа техните представяния,напротив който се мисли за голям карач и му е виновна техниката ,да си купи малък джип и да го доправи според неговите разбирания им да опита в някое от състезанията.Лично за мен ,аз съм решил,ако имам възможност да покарам на следващото състезание в Самоков,макар и да знам че текезесарката няма големи шансове срещу малките джипове,но човек кара преди всичко за себе си и след това за награди,още повече че няма 30-първи места,а има много мераклий,но и затова в България всички сме любители ,щото кара ме от любов към спорта а не по професионално задължение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X