Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

    На час по лъжичка,а?
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

      Не мрънкай пак е нещо....
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

        Няма мрънкане.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016



          Коментар


          • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

            Резултати !

            Коментар


            • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

              Пламка /г-н Богданов/ , защо тъка . Първи ден, стандарт трофи излизат официалните резултати, няма наказания , бонуси,класирането е окончателно / първоначално списъка бе с неофициални а после с официални резултати/,,,,,, 2ри ден пак излизат официалните резултати а там ,има вече указани наказания на някой екипажи, както и бонуси. И идва третия ден където във финалните резултати някой от участниците разбира че е бил неофициално и може би само гласно наказан / никъде черно на бяло няма наказания в официалния сайт на състезанието/ говорим за ден 1,,,, В финалните резултати се разбира че някой са били наказани още в първия ден без дори да знаят за това. Във втория ден всичко е ок , има си бонуси има си и наказания. Посочени са точно и кои са екипажите. ЗА ДЕН ЕДНО ?????????????????????? аз лично мога само да гадая какво се е случило? ПОЗДРАВИ.

              Коментар


              • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                Първоначално публикуван от ванко 2 Преглед на мнение
                Пламка /г-н Богданов/ , защо тъка...
                Аз правих трасетата, книгата, контролите и т.н.
                За наказанията ще ви разказва Стоян Францов защото той е главния съдия и това е неговото царство и владение.

                Коментар


                • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                  Както написах и в темата за Ендурото, преди да сте почнали да се карате:

                  Класиранията качени от фирмата за времеизмерване (качени и в момента на сайта им за ден 1) изобщо не са верни. Например за ден 1 липсват наказанията в клас Стандартен. Пълна бъркотия с DNF случая - DNF просто изчезва от класирането, което е напълно грешно.

                  Единственото класиране, за което може да се каже, че е правилно с всички детайли включени в него е Финалното класиране, и даже и тук има пропуск - 5-те най-слаби екипажа от места 21 до 25 липсват в клас Експерт. (Те не са карали или завършили ден 2 и не са карали в ден 3, но софтуерът работи така!)

                  TrophyMF.pdf

                  Аз тази фирма за времеизмерване не бих ползвал. В торфито няма нужда от всички тези излишни усложнения - фотоклетки, тракинги и т.н. В простите неща е истината.

                  Хасковските екипажи добре знаят за наказанията си от ден 1. Друг е въпросът, защо фирмата не ги е качила на сайта си. В стремежа да се качват нещата бързо се прави голяма грешка и се качват непроверени резултати, които само объркват състезателите.

                  Финалните класирания са напълно коректни и проверени от мен. Всяко едно наложено наказание е справедливо и точно.

                  Още нещо - клас Стандартен предполага серийни джипове с минимални промени!!!

                  Какво излиза, едни хубави трасета, много чуждестранни състезатели, а неточности в начина на правене на класиранията обръщат колата.
                  Последно редактирано от Стоян Францов; 06-03-16, 21:17.

                  Коментар


                  • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12755161_988355944535276_1513146956_o.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5705700

                    Това е моят(и не само) спомен от Кърджали Offroad 2016г. !!!
                    Благодаря на "най-хубавите каки", както сами се рекламираха по уредбата днес.
                    Пробутахте ни стари тениски и помрачихте иначе добрите впечатления, които остави у нас феста.

                    Коментар


                    • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                      Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
                      Пробутахте ни стари тениски ....
                      Обявено ви е че има и стари и знаете, че са стари и затова струва ха 10 лева.

                      Коментар


                      • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                        Имам въпрос за класиранията. Как ги смятате? Времето от Ден 1 + 2 + 3 равно на крайно време или всеки ден дава точки? нещо не хващам а ми е интересно да съм просветен

                        Коментар


                        • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Обявено ви е че има и стари и знаете, че са стари и затова струва ха 10 лева.
                          Кой и къде го е обявил?
                          А тези са по 15лв. Не ми се влиза в спорове. Ако държите на някакъв авторитет, проучете и вземете мерки.

                          Коментар


                          • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                            времето от ден 1 + времето от ден 2 + времето от ден 3

                            времената за конкретния ден: нетното измерено време + наказанията - бонусите(престоя)

                            Въпреки всичко тази година организацията е на много по-добро ниво от миналата година.

                            Коментар


                            • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                              Ние пък сме супер доволни от всичко!!!
                              Благодаря г-н Христов,Кинекс,Наско и на всички от орга-екипа.
                              crazyfox.bg@gmail.com

                              Коментар


                              • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                                в
                                Въпреки всичко тази година организацията е на много по-добро ниво от миналата година.
                                Това е вярно, но все пак правилника за трофи класа е под всякаква критика. Не знам кой го е писал(преписвал), но е едно голямо недоразумение.
                                Не са взети предвид елементарни проблемчета, и начина за решаването им, оттам и проблемни казуси.

                                Иначе състезанието си беше много готино. Трасето за експерт беше много приятно(макар в голяма част да повтаря миналогодишното, но няма лошо, все е хубаво), имаше от всичко-кал, камъни, реки, малко ми липсваха острите изкачвания и спускания, с изключение на екстрема втория ден до моста, там където имаше много публика, но като цяло-супер трасе, доста разнообразно и трудно.
                                Поради проблеми с машината през двата дни преминах на коланно-тресчотъчно окачване на задния мост, което ме предаде на затворения етап в Неделя, но така е, да съм си подготвил по-добре машината...

                                От мен благодарности към екипа който се ангажира с организацията и провеждането на състезанието, както и персонално към най-големия експерт по голф и снукър в България.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X