Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

    Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
    Съдържанието не е достъпно...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
      Коле, на мен ли така ми се струва или 2.0 Опел ич не му стига? С 31ци ли е?
      Тц, с 33.

      И аз не съм очарован от силата на този мотор, и сега ми се въртят мисли в главата за ЗМЗ 511, с остъргани глави(а в нереалните мечти с 8 бензинови дюзи, мега и каквото трябва там друго), и за да не се трошат УАЗковите мостове-самоделни(но в никакъв случай кекави) редуктори вместо обикновените главини, с отношение 1:1,5...1,8; 4 линка отпред и отзад, и истински блокаж, който може да се изключва в предния мост. Защото "щракалката" отпред на това състезание ми пречеше повече отколкото помагаше.
      Ма трябват едни пари (по мои груби сметки нещо като 4-5-6 хиляди), дето ги нямам, и засега проекта е само мечта. А някои дават толкова само за поддръжката на паркетниците си...

      Ма така си е в живота, тази седмица ще си почина, а като се върна от Плевен(от операцията на Веселка) ще се заема с измиването на джипа, и отстраняването на пораженията от Кърджали.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

        Първоначално публикуван от autoextreme Преглед на мнение
        НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА ОБЯСНИ ЗАЩО НИ БЕ ОТКАЗАНА ЗАЯВКАТА НА 02.03.2016г. ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ ПРИЕМАТЕ ЗАЯВКИ НА 03.03.2016-04.03.2016г.
        Не се притеснявай, така беше и до края със класирането! Но за някой сметките не бяха точно направени, и не станаха първи, както трябваше да стане! Не ми се пише и не ми се занимава с интриги, караме и си трайкаме. Вече не се връзвам-това е България, и всичко е възможно. Успех на всички!
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Тц, с 33.

          И аз не съм очарован от силата на този мотор, и сега ми се въртят мисли в главата за ЗМЗ 511, с остъргани глави(а в нереалните мечти с 8 бензинови дюзи, мега и каквото трябва там друго), и за да не се трошат УАЗковите мостове-самоделни(но в никакъв случай кекави) редуктори вместо обикновените главини, с отношение 1:1,5...1,8; 4 линка отпред и отзад, и истински блокаж, който може да се изключва в предния мост. Защото "щракалката" отпред на това състезание ми пречеше повече отколкото помагаше.
          Ма трябват едни пари (по мои груби сметки нещо като 4-5-6 хиляди), дето ги нямам, и засега проекта е само мечта. А някои дават толкова само за поддръжката на паркетниците си...

          Ма така си е в живота, тази седмица ще си почина, а като се върна от Плевен(от операцията на Веселка) ще се заема с измиването на джипа, и отстраняването на пораженията от Кърджали.
          Коле не се обеснявай-има ли желание има и начин-иииии между другото има едно педалче долу в дясно дето му викат -газ-те то трябва да се натиска...
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Коле не се обеснявай-има ли желание има и начин-иииии между другото има едно педалче долу в дясно дето му викат -газ-те то трябва да се натиска...
            Е то има и едно кръгло нещо дето би трябвало да се върти и колата да завива ама не се получаваше. Абе Франко се справяше прилично. Меха,ти оправи ли се вече, да не идвам да те проверявам?
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
              Не се притеснявай, така беше и до края със класирането! Но за някой сметките не бяха точно направени, и не станаха първи, както трябваше да стане! Не ми се пише и не ми се занимава с интриги, караме и си трайкаме. Вече не се връзвам-това е България, и всичко е възможно. Успех на всички!
              И защо си траете? Я кажи интригите че и аз чух нещо ама е поверително и няма да излезе от мен.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                https://photos.google.com/share/AF1QipOdC7t1e4BGxjPBSK4iPqGklb9-Ur3aieYTvjCulU_h0OD3o8NljNjM0REhk7GJ_Q?key=amlFeGFpc2wxeU1MX3VfU1VsNXh5eWNiMExrVDlB

                Снимки+
                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                TOYOTA BJ40 3.5D
                Венци 0887551059

                Коментар


                • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  И защо си траете? Я кажи интригите че и аз чух нещо ама е поверително и няма да излезе от мен.
                  Няма нужда от недомлъвки казвайте какво има.

                  Явно и ралито си е интригантска среда, не че се интересувам от рали.

                  Ако проблемът е в третия ден с тетевенците в какво се изразява? Всички екипажи завършиха, спиране на време в този тип трасе няма. Времената са верни и класиранвто е по време, не по красота.

                  Любо казвай какво те прави недоволен и ще проверя, както стана и с АТВ-тата.

                  Коментар


                  • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    Няма нужда от недомлъвки казвайте какво има.

                    Явно и ралито си е интригантска среда, не че се интересувам от рали.

                    Ако проблемът е в третия ден с тетевенците в какво се изразява? Всички екипажи завършиха, спиране на време в този тип трасе няма. Времената са верни и класиранвто е по време, не по красота.

                    Любо казвай какво те прави недоволен и ще проверя, както стана и с АТВ-тата.
                    Не искам да коментирам, ставаме банални. Нали се разбрахме, който не харесва състезанията да не кара! Като се видим, ще ти разкажа. А сега вече съм на вълна Трявна!!!
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                      Абе я кажете как се казва крепоста покрей която минахме първия ден или местноста където се намира.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        Абе я кажете как се казва крепоста покрей която минахме първия ден или местноста където се намира.
                        Монек ли имаш предвид? Там не всички са минали. Само който се е объркал.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23770891.jpg
Прегледи:1
Размер:125.9 КБ
ID:5706169
                        Последно редактирано от javoresku; 10-03-16, 14:49.
                        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                        Walter Rohrl
                        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                        Коментар


                        • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                          Ако не всички, то повечето.
                          Ама "правилния път" не се виждаше лесно през калните стъкла, та затова.
                          Но нищо де, това си е част от състезанията.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                            Мисля, че до самата крепост е стигнал само един........??? Вероятно е имало и един турски екипаж, който е обърнал на тясната зона преди камъните.
                            Имам и снимки, но е нужно "авторско право" за оставените следи по каменистия път.

                            Коментар


                            • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                              ...който не харесва състезанията да не кара...
                              Да, много скоро, само организаторите ще си карат! Почна се от Шумен и ми е интересно кое ще е последното...
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар


                              • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                                Да, много скоро, само организаторите ще си карат! Почна се от Шумен и ми е интересно кое ще е последното...
                                Е,за всеки влак си има пътници.
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X