Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Ваче, това че сме записани, не означава, че ще учстваме. Ти вярваш ли, че от списъка ще застанат на старта 100% от записаните. Плащаме най-големи такси, а не получаваме никакво инфо за това, което предстои. А 30% кал са не за страх, а за директен монтаж на лебедката. И мразя да въртя обиколки, единия ден по, следващия обратно на часовниковата стрелка.
    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Трасето на ралито се минава с тези гуми ако ще да вали 200литра на квадратен метър.
      Калта не е точно кал. Тук почвата е пясъчлива.


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150224_132746_булевард_„Беломорски“[1].jpg
Прегледи:1
Размер:136.5 КБ
ID:5644740

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        Мен повече ме притесняват 30% кал да не са за лебедки и коловози по 1м., че миналата година бая си поиграхме на локвичката след финала.
        Там грешката беше моя и не предвидих изораването на реката от АТВ и трофи, тази година въобще ралито няма да ходи там

        Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
        Ваче, това че сме записани, не означава, че ще учстваме. Ти вярваш ли, че от списъка ще застанат на старта 100% от записаните. Плащаме най-големи такси, а не получаваме никакво инфо за това, което предстои. А 30% кал са не за страх, а за директен монтаж на лебедката. И мразя да въртя обиколки, единия ден по, следващия обратно на часовниковата стрелка.
        Няма нужда от лебедка, обаче формата на състезанието е такъв - БАХА и се въртят обиколки - състезание на пилоти и машина, с по-малко участие на навигатора.

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Аз обух Самурая с тия "гуми" и нямам лебедка и хич не се притеснявам вие се шегувате (130 лв. за 4 броя - какво им плащаш). Ако пък имах лебедка нямаше в тоя клас да съм. Всичко е от навигатора - Витан Витанов
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2707188_48205755_big.jpg
Прегледи:1
Размер:76.3 КБ
ID:5644758

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            Всичко е от навигатора - Витан Витанов
            Ще страда...много Тук вали и не спира...и душата ми подгизна...

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              Аз обух Самурая с тия "гуми" и нямам лебедка и хич не се притеснявам вие се шегувате (130 лв. за 4 броя - какво им плащаш). Ако пък имах лебедка нямаше в тоя клас да съм. Всичко е от навигатора - Витан Витанов
              Ще ви вземем на буксир ако закъсате някъде по трасето , но имам едно условие - Асен , упс ... Витан да е с различни чорапки
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Ще страда...много Тук вали и не спира...и душата ми подгизна...
                Ти не знаеш кой е Витан Витанов (Трейл Могула), простено ти е.

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Като слушам прогнозата за времето, не виждам как някой ще скучае.
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Мисля, че пропуснах да кажа, че репортажи по 26 минути ще има по БНТ HD всяка вечер и инфо в спортните емисии на БНТ1.
                    Ето и грубия вариант на шапката, която ще "води" репортажите




                    Трасетата за Баха състезанието са готови, сега се рисуват окончателно и се печатат, а утре ще проверяваме.
                    Три етапа - 60 км, 73 км. и 80 км. Още не съм решил кои ще се карат два пъти.
                    Кално е, но няма кал за лебедка, тегавите места са малко, има технични и бързи участъци, малко асфалт (около 5 км.) макадам и стари пътища.
                    Предполагаема средна скорост - 40-45 км. час при първо минаване.
                    Утежнихме малко и навигацията, за да не скучаят навигаторите и да си мислят за глупости
                    Нямах карта в камерата, но вече така или иначе е късно за видео...

                    Довечера ще публикувам и уведомя с мейл всички участници за промените в програмата на всички категории !
                    Ще обявим и броя на обиколките за експертите мото и АТV категорията.
                    Проверяваме днес все още нивата на реките, че три дни не беше спирало...а днес е слънце...
                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 26-02-15, 11:10.

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Италианеца, ще кара при нас, вече е с нови гуми и лебедка. Желанието им е голямо да счупят хубавата джипка! Моля, ако обичате ги преместете! Успех !
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Иван Димов, от Офроуд Чирпан, няма да участва поради здравословни причини има платена такса от 50лв. -Мотори Хоби или експерт както Ви харесва. Ако има някои желаещ в последния момент да участва, да ми се обади или пише в темата. Няма да вдигаме цената споко !!!!
                        Тодор Колев 0896805534

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Е, поне 10лв. режийни си сложете.
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Безаварийно откриване и успешен сезон на състезатели и организатори.
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Видео на живо от състезанието тук: http://www.riskgabrovo.com/
                              Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Що така се умълчаха всички,няма ли кой поне с малко нещо да зарадва тези дето не са успели да отидат?
                                Иво (таксито) Андреев
                                0988 91 80 50
                                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X