Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Първоначално публикуван от Venio Преглед на мнение
    Имам един въпрос: Ако вече имам застраховка, която покрива тези рискове, има ли нужда от удостоверяване пред организаторите за наличието й?
    Да, носиш си полицата при записването .
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-02-15, 14:41.

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      За Рали трасето го намерихме, малко като километри, но от сърце
      70 % камъни, 30 % кал, но малко, не е като за трофи
      Единия SS е с 5 обиколки, втория още го умуваме, но и той май така ще бъде...
      Камъните са малки, но на често Бивши каменни пътища, че макадамите от миналата година са малко...или пропаднали или асфалтирани

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Малко със закъснение, но вече взех да забравям
        Всички са добре дошли

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pokana_.jpg
Прегледи:1
Размер:148.5 КБ
ID:5644469

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          За Рали трасето го намерихме, малко като километри, но от сърце
          70 % камъни, 30 % кал, но малко, не е като за трофи
          Единия SS е с 5 обиколки, втория още го умуваме, но и той май така ще бъде...
          Камъните са малки, но на често Бивши каменни пътища, че макадамите от миналата година са малко...или пропаднали или асфалтирани
          На печелившите честито
          Шега, шега ама си е самата реалност.
          Направи следното; нарисувай нещо от гугъл мап и дай координати за финала. Всичките километри( наред с времената) генерирани от екипажите по асфалт и лутанията се махат от специалиста по траковете и се гледат да не са по малко от посочемите в роудбука. Т.е. ще е първи този с най-"прав" трак и с най кратко време. Важното е да има опора за съсътезателя.
          Имаш ли интерактивни камери, който могат в реално време да предават от състезателната кола ?
          Яко шоу ще е.
          Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 23-02-15, 18:15.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            За Рали трасето го намерихме, малко като километри, но от сърце
            70 % камъни, 30 % кал, но малко, не е като за трофи
            Единия SS е с 5 обиколки, втория още го умуваме, но и той май така ще бъде...
            Камъните са малки, но на често Бивши каменни пътища, че макадамите от миналата година са малко...или пропаднали или асфалтирани
            Ами като е трошливо, бавно и кратко, да строшим таксите и да ги съкратим наполовина?
            Общи километри и разбивка по дни, след като явно ще има разминаване с предварително посочените в програмата?
            Последно редактирано от plrussev; 23-02-15, 20:02.
            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Eто и обещаните снимки от трасето и природата:
              Прикачени файлове
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Добро тресе се очертава.
                Да даде Бог да сме здрави, та да пробваме всичките тези коловози и ями.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Изглеждат супер а като добавим и една седмица дъжд ще умножим кефа по 2 :-)
                  Колев

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                    Ами като е трошливо, бавно и кратко, да строшим таксите и да ги съкратим наполовина?
                    Общи километри и разбивка по дни, след като явно ще има разминаване с предварително посочените в програмата?
                    За бавно и трошливо не съм споменавал,а разбивка ще има в петък, заедно с километрите.

                    P.S.

                    Таксата на километър ли се смята ? Че за Варна с тия 700 + ще ми дойде нагорнище
                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-02-15, 21:27.

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      ?....

                      Таксата на километър ли се смята ? Че за Варна с тия 700 + ще ми дойде нагорнище
                      Варна си я знаеш. Няма тук преизчисление. Но нали си богат, няма да ти откажем помощ.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        За Рали трасето го намерихме, малко като километри, но от сърце
                        70 % камъни, 30 % кал, но малко, не е като за трофи
                        Единия SS е с 5 обиколки, втория още го умуваме, но и той май така ще бъде...
                        Камъните са малки, но на често Бивши каменни пътища
                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        За бавно и трошливо не съм споменавал,а разбивка ще има в петък, заедно с километрите.

                        P.S.

                        Таксата на километър ли се смята ? Че за Варна с тия 700 + ще ми дойде нагорнище
                        1.Няма как да е бързо по каменистите пътища в Родопите, или респективно няма как да не е трошливо - но нямам намерение да влизам в спорове с тебе.
                        2.Хората във Варна подготвят трасето за състезанието мин. 3 месеца и таксата за участие е 250лв.Ти спретна трасе за около 60 часа с такса 300/350лв.
                        3.Таксата не се смята на км., но отзивите след състезанието са според трасето.
                        4.Пак се явяваш "новатор" с обявяване на общите км. на брифинга преди състезанието. За Трофито изтърка една клавиатура, а за рали рейда 5 реда от които нищо съществено, ако изкл. заяждането, както винаги.
                        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                          1.Няма как да е бързо по каменистите пътища в Родопите, или респективно няма как да не е трошливо - но нямам намерение да влизам в спорове с тебе.
                          2.Хората във Варна подготвят трасето за състезанието мин. 3 месеца и таксата за участие е 250лв.Ти спретна трасе за около 60 часа с такса 300/350лв.
                          3.Таксата не се смята на км., но отзивите след състезанието са според трасето.
                          4.Пак се явяваш "новатор" с обявяване на общите км. на брифинга преди състезанието. За Трофито изтърка една клавиатура, а за рали рейда 5 реда от които нищо съществено, ако изкл. заяждането, както винаги.
                          1.Заяждане няма, а и не ми се занимава + че не разбрах кое е заяждането...
                          2. От два месеца съм в Кърджали и с Кинекса имахме трасе, което даже се разбрахме с Тенев да го провери на 22-ри.
                          3. Ако си гледал новини, в Кърджали имаше наводнения, оранжев код, свлечени къщи и т.н.
                          Отнесени бяха много пътища и това наложи правенето на нови трасета в последния момент за рали, корекции за трофи и промени в мотори и АТВ трасета.
                          4. За таксата - аз мисля, че се определя не само от разходите за трасето, но и това, което се предлага ...

                          P.S.

                          По твоята логика състезания трябва да се правят само във Варна, Русе и Добрич, защото терените в България са планински в по-голямата си част.
                          И аз искам като в пустинята или безкрайните ниви на Добруджа, но такова е положението, а и все пак се кара офроуд.
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-02-15, 06:03.

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Камъните от трасето на ралито


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1554565_698078283556711_1401271171_n.jpg
Прегледи:1
Размер:92.6 КБ
ID:5644706

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              По твоята логика състезания трябва да се правят само във Варна, Русе и Добрич, защото терените в България са планински в по-голямата си част. И аз искам като в пустинята или безкрайните ниви на Добруджа, но такова е положението, а и все пак се кара офроуд.
                              Според мен, не мястото, а избора на сезон и място за провеждане на състезанието е важен. И като познавач на страната, би следвало да знаеш, че не само горепосочените области са пригодни за Рали Рейд. Само за пример, Явор и компания(Бургас) творяха страхотни трасета, но за съжаление се оттеглиха от организирането му.
                              А и съм убеден, че правиш разлика между рали рейд и крос кънтри. Поне кажи какво да очакват участниците в дисциплината и ние "зрителите"?
                              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Русев не се ядосвай, не може всички състезания да са даване на безметежна газ по нивите, ако не си го осъзнал отиваме към доста големи скорости и само въпрос на време е да стане беля. Трасето в Кърджали беше доста насечено миналата година и пасваше добре на КЪСОТО Паджеро, за разлика от нивите при вас. Нека има малко разнообразие, ясно е че не може да се кара 300км. на ден в Кърджали защото до финала няма да останат много коли.
                                Само за сравнение тези камъни от снимката са си асфалт в сравнение с камъните на последния ден в Мароко преди 3 години. Там нямаше вариант да не караш по едни доста остри като кремък камъни, просто бяха навсякъде.
                                Гледам, че си записан с късо паджеро, така че не се бой ще сте на място. Само пазете гумите.
                                Мен повече ме притесняват 30% кал да не са за лебедки и коловози по 1м., че миналата година бая си поиграхме на локвичката след финала.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X