Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Първоначално публикуван от momchil bjala Преглед на мнение
    Г- н Христов как да се запишем в клас ХОБИ АТВ, като няма такъв клас обявен!? А колкото до награждаването, защо плащаме такса участие след като няма награждаване за клас ХОБИ АТВ.
    Не мога да разбера защо обвързваш, такса участие с 'награда' !!! Искаш да караш, или да печелиш пари(или стълбички)?
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
      Г-н Христов, бихте ли внесли яснота около застраховките, които се изискват за дните на състезанието? Въпросът ми е, колко ще е приблизителната премия за трите дни и включен ли е в премията застрахователния риск наречен, "временна загуба на трудоспособност вследствие злополука по време на състезание и тренировка"?
      Все още не сме готови, преговаряме в момента, защото се оказа, че станахме жертви на "дребния шрифт". От Виктория отказаха да платят на Мирослав Дочков, защото бил болничния под 20 дена, а на Краси Колев (има болничен 2 месеца след счупване на китката) отказаха, защото ТЕХНИЯ служител бил допуснал грешка в дребния шрифт и нямало как да платят, въпреки, че има клауза за временна нетрудоспособност...!?! Забравям за тази компания, явно това е система, въпреки, че за 4 години работа с тях имахме два случая в последната година и на двамата отказаха по "иезуитски". Внимавайте с тях !
      Оказаха се некоректни и търсим друг вариант, но се стараем сумата да не надвишава 10 лева на ден за покритие 15 000 лева.

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Първоначално публикуван от momchil bjala Преглед на мнение
        Г- н Христов как да се запишем в клас ХОБИ АТВ, като няма такъв клас обявен!? А колкото до награждаването, защо плащаме такса участие след като няма награждаване за клас ХОБИ АТВ.
        Организаторите на веригата "BG X Enduro Championship " взеха решение АТV да бъде само един клас за тази година.
        Въпреки всичко, аз реших да има и ХОБИ клас за Кърджали и е обявено в РЕГЛАМЕНТА на състезанието !
        След като няма поне 5 участника за този клас, то той става безсмислен за правене на отделно трасе, осигуряването на трасето, отделно времеизмерване и класиране, както и награждаване.
        Вярно е, че таксата от 50 лева е непосилна и изключително висока, за да няма награждаване и за следващото издание ще мислим, за по-адекватно решение на въпроса !


        Първоначално публикуван от nikolay nikolaev Преглед на мнение
        За съжаление във България сме свикнали да си плащаме и да не получаваме нищо насреща. Ако искате спонсорство моля посочете банковите сметки!
        Вярно е, така е в България... Вземат ти парите и нищо не ти предлагат, освен организация на състезание, екип от 40 човека, който да се грижи за участниците, няколко строшени машини докато се правят трасетата, екип времеизмерване за да се оценят подобаващо възможностите, екип от хора четящи GPS-и до сред нощите, екип охраняващ бивака, докато състезателите морно разпускат в хотела и куп дребни работи дето не струват 50-те лева...
        За спонсорството ще се възползваме при следващото състезание и благодаря за предложението !

        За мен лично най-голямото спонсорство е своевременното записване на участниците, което води до оптимизиране на разходите, улесняване на работата на администрацията и куп такива улеснения.
        Използвам случая да благодаря на всички записали се своевременно !!!
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 20-02-15, 05:53.

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          То след всяко състезание има недоволни и мърморещи, ама тук започнаха още преди да е даден старта...

          За всичките състезания в които съм участвал(над 30) съм похарчил пари за нелоша кола, или малък апартамент, а насреща съм получил едни 200 лева за второ място(дето трябваше да е първо), и две-три купи.

          Ааа, и една кофа адреналин, и много, много кеф(не знам в какви единици се измерва), ама те не струват и стотинка, не знам защо ли изобщо ги намесвам.

          За спечелените приятели няма да отварям приказка изобщо.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Сто пъти е говорено, но да не разваляме тази хубава тема още в началото на годината. На който не се харесва това, което правят за нас господата организатори, нека да не участва в тези мероприятия. Да съгласен съм, има грешки в всяко състезание, но може да ги преглътнем. С толкова много хора, и различни характери, е много трудно да се работи, но за нас кефа е ненадминат. Само си представям, като забучат машините на Кърджали, тръпки ме побиват! Успех!!!
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              И снимка от най-хард екстрема за Трофи Експертите Дължина около 500 метра с кално изкачване, но зора са първите 30 метра
              Наклон 60 градуса и после завай надясно Една скала пречеше и младежи от Джебел се опитаха да я разбият, но не успяха...
              Вчера закарах къртач и компресор и...омятах Митсукоша Вадиха ме с трактор...два часа

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150213_100716[1].jpg
Прегледи:1
Размер:195.5 КБ
ID:5642684

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10966636_10203314501575377_2053025577_n.jpg
Прегледи:1
Размер:152.0 КБ
ID:5642685

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Първоначално публикуван от nikolay nikolaev Преглед на мнение
                За съжаление във България сме свикнали да си плащаме и да не получаваме нищо насреща. Ако искате спонсорство моля посочете банковите сметки!
                Колега, организаторите на състезания в повечето случаи са на чиста финансова загуба, всички състезатели също са на загуба не само финансова-загубено време, потрошени нерви, финансови разходи за ГСМ, за подготовка на машините, които много често се потрошават от лошото трасе, което са подготвили организаторите, или от куп други неща... Какво излиза в крайна сметка-всички губят, нали?!? Тогава защо все още има състезани, има организатори и има състезатели, като не излизат сметките и на едните и на другите?Ако Вие можете да направите така, че като организирате състезание и Вие да сте на печалба и състезателите да са доволни и Вас ще Ви спонсорираме, като в преводното нареждане пишем вместо "такса участие и настаняване" -"спонсорство". Според мен наградите в нашето аматьорско първенство само развалят дружбата и взаимопомощта м/у някои участници и по-добре да ги няма. Сигурно си мислите така, защото не съм и целувал медал за участие, а само си пиша, нали?!?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Аз пък искам купи за всички записали се, дори и да не стартират. За къв ги давам тез 50лв, като и без индивидуално награждаване ще остана!?! И трябва да има 1000 подкласа с по 2ма-3ма участика най много, за да може на всеки един, Тодор или друг организатор, да му осъществи мечтата... Пък и с промените за тази година да се занимавам, просто е - и язе сакам купа.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    И снимка от най-хард екстрема за Трофи Експертите Дължина около 500 метра с кално изкачване, но зора са първите 30 метра
                    Наклон 60 градуса и после завай надясно Една скала пречеше и младежи от Джебел се опитаха да я разбият, но не успяха...
                    Вчера закарах къртач и компресор и...омятах Митсукоша Вадиха ме с трактор...два часа
                    Амтон като видял кадрите не се стърпял и дойде от Пловдив с правилния човек да помогне на колегите от Иксперта
                    Следващата песен е специален поздрав от Антон




                    Първоначално публикуван от Zahari
                    Ти на кого чупиш колата ва ЕЙ....кът дода на Кърджали ша съ разпрвяме ЗЛОВЕЩО......
                    Кинекса днес го оправя, почти нищо му няма Само полуоска, каре, рейка, теглича (от трактора), халоген и маска...и броня

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Който оцелее, ще разказва!

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        ...Една скала пречеше и младежи от Джебел се опитаха да я разбият, но не успяха...
                        Вчера закарах къртач и компресор и...
                        2008-поодрязах няколко километра храсти и гора с резачка, храсторез и брадва заради състезанието, ти сега къртач и ...откачена работа.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          2008-поодрязах няколко километра храсти и гора с резачка, храсторез и брадва заради състезанието, ти сега къртач и ...откачена работа.
                          Подарил съм на Кинекса резачка, чук, храсторез и трионче (повече стои на АТВ-то...
                          Изрязали сме поне два километра храсти...досадни и трънливи, само в тоя район ги има За падналите дървета не говоря, станаха ни всекидневие...
                          По-големия ми проблем е трасето за ралито...или е отнесено от наводненията или макадамите от миналата година са асфалтирани...
                          Утре започваме търсене и рисуване отначало...

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Утре започваме търсене и рисуване отначало...
                            Стига де,толкова ли е зле,за кога да почвате отначало???
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              По-големия ми проблем е трасето за ралито...или е отнесено от наводненията или макадамите от миналата година са асфалтирани...
                              Утре започваме търсене и рисуване отначало...
                              И на мен по " Варна". От няколко излизания констатирах мрачно, че и в най-калните периоди до сега (за 13години) такова чудо не е имало. Сблъсквали сме се с кал, коловози, локви, Езера и морета не е било. Ние поне имаме още малко време, въпреки всичко ми минават идеите за "нулев сезон". Вярваш ли, че е наистина голЕма драма. Познаваш ме, не си хабя приказките на вятъра.
                              Все пак те поздравявам за упоритоста и себеотрицанието. Всеки организатор на сустезание от националния шампионат заслужава подкрепа.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                                Г-н Христов, бихте ли внесли яснота около застраховките, които се изискват за дните на състезанието? Въпросът ми е, колко ще е приблизителната премия за трите дни и включен ли е в премията застрахователния риск наречен, "временна загуба на трудоспособност вследствие злополука по време на състезание и тренировка"?
                                Въпроса със застраховката поне за мен, има вече някаква яснота.
                                След няколко обиколени офиса на застрахователи, за момента застраховка за спортисти ,които практикуват мотокрос и ендуро най-изгодно сключва Ар....ц ,като най-краткия срок е за един месец и е 90лв. В тази премия е включен и застрахователния риск ,наречен "временна загуба на трудоспособност вследствие злополука по време на състезание и тренировка". Ако не е включен този риск "временн загуба на трудоспособност", премията за един месец автоматично пада на 25лв.
                                Силата е нищо без контрол.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X