Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
    Въпроса със застраховката поне за мен, има вече някаква яснота.
    След няколко обиколени офиса на застрахователи, за момента застраховка за спортисти ,които практикуват мотокрос и ендуро най-изгодно сключва Ар....ц ,като най-краткия срок е за един месец и е 90лв. В тази премия е включен и застрахователния риск ,наречен "временна загуба на трудоспособност вследствие злополука по време на състезание и тренировка". Ако не е включен този риск "временн загуба на трудоспособност", премията за един месец автоматично пада на 25лв.
    Да, това ми написа и колегата Бижев, но в момента водя преговори с още две компании и мисля, че в понеделник до вечерта ще знам.
    Гледам да не останем прецакани, че всички са "гяволи" за даването и царе на вземането...

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Г-н Христов а бира, бира ще има ли по контролите, и колко ще са контролите за да знаеме колко газ да даваме за да не се дехидратираме?
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Г-н Христов а бира, бира ще има ли по контролите, и колко ще са контролите за да знаеме колко газ да даваме за да не се дехидратираме?
        Каменица дадоха кегове и за контролите ще има по една...студена вода, но с мезе
        Другаря Петър Минчев ви е осигурил Брускети, ваfли МОТО и снаксове, а от Пен дор - кроасани
        Знам, че вафли не пиеш, ама това е положението, освен ако не подкупиш контролата

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Първоначално публикуван от momchil bjala Преглед на мнение
          Г- н Христов как да се запишем в клас ХОБИ АТВ, като няма такъв клас обявен!? А колкото до награждаването, защо плащаме такса участие след като няма награждаване за клас ХОБИ АТВ.
          Ама, че прост български народ. Ами организацията на състезанието, подготовката на трасето и много други дребни но важни детайли са без пари..... Така ли? Еиййй

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Може ли да видим как изглежда трасето за автокрос?
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Предполагам няма да е проблем, след като в заявката сме записали една марка мотор, да участваме с друга??
              Диян Димитров

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                Предполагам няма да е проблем, след като в заявката сме записали една марка мотор, да участваме с друга??
                Няма проблем да участвате в състезанието, но не и в класирането.......все пак това ми е единственият шанс да те бия..

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                  Може ли да видим как изглежда трасето за автокрос?
                  Не можем да вдигнем хеликоптера да снима, че има ниска облачност
                  Нямам време, че съм по горите, но е готово. Излезе около километър с много завои, виражи и две прави за изпреварване

                  Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                  Предполагам няма да е проблем, след като в заявката сме записали една марка мотор, да участваме с друга??
                  Няма проблем, особено ако марката е Бушмилс, 1 литър

                  Трасето за мотори е готово, първи ден 40 км, две обиколки за Иксперт, втори ден 70 км, пак две обиколки обиколки за Иксперт
                  Гълъбин го провери и доутежни......
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 22-02-15, 20:04.

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Kато гледам прогнозата за времето тази седмица ..... голям екшън се очертава ...... ще следя с интерес!
                    0887 246718

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Няма проблем да участвате в състезанието, но не и в класирането.......все пак това ми е единственият шанс да те бия..
                      Имаш шанс и то голям. Все още се уча на тая цвайка, въпреки, че Бетата се кара почти като четиритактов.
                      Диян Димитров

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        След като се прибрах тази нощ от Кърджали и се наспах, сега вадя тръни от ръцете и от къде ли не още . С Наско от Пловдив, събота и неделя проверихме трасето на Експертите в Трофито за двата дни. Само ще кажа, че Тодор се е постарал добре и всички "Експерти" ще останат доволни. Трасето за първия ден е много технично, с множество заигравки между екстремите, които на пръв поглед са безобидни, но ще докарат много неприятности на тези, които не внимават или ги подценят. Пътеките ще са добър помощник на всеки, за това ако имате ги вземете. За втория ден- дълго трасе, но за сметка на това с 2-3 екстрема, които ще поизпотят всички участници от лебедки и напрежение. Заигравките между екстремите и тука няма да липсват, така че умната и успех на всички участници!
                        Довечера ще пусна и малко снимки.
                        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Трасето за мотори е готово, първи ден 40 км, две обиколки за Иксперт, втори ден 70 км, пак две обиколки обиколки за Иксперт
                          Гълъбин го провери и доутежни...... [/QUOTE]

                          Само не пускайте атв-та с моторите както миналата година, че ми излезе душичката от тялото като се наложи да се размина с няколко заблудени, каращи срещу мен вляво и то в завой. Успех и до петък, че вече не се издържа това чакане.
                          IN ENDURO WE TRUST!

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                            След като се прибрах тази нощ от Кърджали и се наспах, сега вадя тръни от ръцете и от къде ли не още . С Наско от Пловдив, събота и неделя проверихме трасето на Експертите в Трофито за двата дни. Само ще кажа, че Тодор се е постарал добре и всички "Експерти" ще останат доволни. Трасето за първия ден е много технично, с множество заигравки между екстремите, които на пръв поглед са безобидни, но ще докарат много неприятности на тези, които не внимават или ги подценят. Пътеките ще са добър помощник на всеки, за това ако имате ги вземете. За втория ден- дълго трасе, но за сметка на това с 2-3 екстрема, които ще поизпотят всички участници от лебедки и напрежение. Заигравките между екстремите и тука няма да липсват, така че умната и успех на всички участници!
                            Довечера ще пусна и малко снимки.
                            Трасет между ектремите е всъщност трасто за Хоби класа. Минава ли се без лебедка? Аз и без това нямам....

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Все още не сме готови, преговаряме в момента, защото се оказа, че станахме жертви на "дребния шрифт". От Виктория отказаха да платят на Мирослав Дочков, защото бил болничния под 20 дена, а на Краси Колев (има болничен 2 месеца след счупване на китката) отказаха, защото ТЕХНИЯ служител бил допуснал грешка в дребния шрифт и нямало как да платят, въпреки, че има клауза за временна нетрудоспособност...!?! Забравям за тази компания, явно това е система, въпреки, че за 4 години работа с тях имахме два случая в последната година и на двамата отказаха по "иезуитски". Внимавайте с тях !
                              Оказаха се некоректни и търсим друг вариант, но се стараем сумата да не надвишава 10 лева на ден за покритие 15 000 лева.
                              Имам един въпрос: Ако вече имам застраховка, която покрива тези рискове, има ли нужда от удостоверяване пред организаторите за наличието й?
                              IN ENDURO WE TRUST!

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                                Трасет между ектремите е всъщност трасто за Хоби класа. Минава ли се без лебедка? Аз и без това нямам....
                                Без лебедка се минава, но трябват хубави гуми.
                                От днес вали и ще вали до неделя, трасетата стават по тежки за всички...За ХОБИ стават интересни

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X