Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

    Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
    Насе благодаря за отговора ти.
    Въпреки случилото се оставам към теб и Свилен със същите добри чувства които имах и в деня преди състезанието случват се подобни неща ще се случват и за напред и е правилно като хора и приятели да останем такива и след подобни спорове и неуредици.Вие сте много готини като хора и е трудно човек да ви се расърди и няма как да отрека,че нямаше въпрос на които да не сте ми отговорили или молба на която да не откликнахте веднага. Вечерта ми се наложи да званя на Свилен за лична услуга да закарат буса до сервиния парк отговора беше - няма пробем ще го закараме. Евала за което.
    Аз не съм се щувствал лично прецакан и затова и не съм го приел като лична обида.А,че контролата не сме я взели несме това и ние го знаем ама гледам пише седем и е редно да попитам. Имате няколко грешки които ще ви ги кажа поне да знаете през моите очи как изглеждат нещата.
    1- Като хора сте много готини и се опитвате да угодите на всички е няма такава угодия винаги ще има и недоволни за жалост в този случей аз съм единия от тях.
    2- Това не е състезание от шампионата и не е нужно да ползва неговия правилник. Организатора сам определя правилата може да поиска да караме само с 40 и ние сме длъжни да го спазваме. Видяхте колко недоволни имаше от противоречащия регламен за ограниченията който Свилен сам добави на брифинга но после никой не наказа.
    Да няма да спечеля много ако превишавам ама казана дума хвърлен камък. То и в селата ако е 50км/ч а пък ти караш с 70 няма да спечелиш много ама наказанията са дебели.
    3-Главния съдя е човека който трябва да следи кой какво говори на брифинга и кой какво наказва след състезанието и няма право да нагласява регламента след финала.
    В следствие на което и Росен Райчев се расърди и с право в роуд бука няма ограничение ама на брифинга казахте друго в следсвие на което ние се расърдихме.
    4-Научете или си напишете ваш регламент и го прилагайте и спазвайте само това е начина.
    5- Роуд бука алале майко! ако си бяхме дошли с добричкия роудбук сигурно щяхме да караме по лесно.
    6-Трасето се различаваше доста от черните магистрали за които Свилен говореше в началото после един човек на сервизния парк ме поправи не било рали рейд а било крос кънтри. Докато карахме викам на навигатора да не сме объркали и да сме взели роудбука от трофито ама за рали си бяхме взели.
    Нямам повече въпроси поздави на вас дано скоро пак да караме заедно.
    И да знаете ако догодина ме видите пак на Русе на брифинга ще съм с диктофон в ръка и туба 20 кила бензин и след финала не се ли спазва казаното дано да са ви пълни пожарогасителите.

    Приемам! Обещавам, че ще вземем мерки

    Коментар


    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      След като на практика запушихме канала, през него минаха само Бакалов и № 109.
      Тези снимки според теб от къде са, ако не от въпросния канал?
      Прикачени файлове
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

        И двете са екстреми! И двете не са означени в книгата като екстреми. Не може едното да го караш на 15 метра, а другото да не може. Няма смисъл да го дъвчем повече при положение, че организатора не ни обръща внимание.
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

          Стига сте се драли , Офроуд се прави с приятели . Макар , че не съм в движение , бях свидетел на всички разправии по повод контестации и решения на орга тима и главни съдии. Няма да съм многословен , реално в клас А1 всеки има някакво право да пледира за грешки и прошки . На един му била крива пътната книга , на друг не му били указани точните метри , на трети нямало табелки да го насочат по правилния път. По моето скромно виждане , Бакалов стриктно спазва правилата (дразнихме се цяла година. чак е крив) и има право да търси наказания за другите участници. Даниел (Дидо) и Росен и те са си прави ,до някъде. Техния проблем ще ше да се реши само с едно компетентно решение на съдията на въпросния екстрем . Не си минал екстрема на получаваш печат (контрола). Малко грозно се получи. Едно ме радва ,че никой не се отказва от нови предизвикателства и няма да има отказали се от оффроуда заради някакви си нерезбории по време на Русе 4х4 или където и да е.
          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
          тел. 0889 017703
          0897 516030

          Коментар


          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            Тези снимки според теб от къде са, ако не от въпросния канал?

            Видях те точно преди изхода. Факт е, че си влязъл, но нямам представа кога и по точно-къде. Факт е, че няма и наказани. А няма как да има, при положение, че няма ленти. И ние отсвирихме оня екстрем с лентите и си отнесохме наказанието.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
              И двете са екстреми! И двете не са означени в книгата като екстреми. Не може едното да го караш на 15 метра, а другото да не може. Няма смисъл да го дъвчем повече при положение, че организатора не ни обръща внимание.
              Когато вкарахме този канал в трасето, го направихме единствено и само за ваше удоволствие. Лентата беше само за насочване. И за миг не сме предполагали, че някой ще го заобиколи или ще иска да прецака другите. Затова там не сме го следили с контрола. Трасето на рали Бреслау минаваше през същия канал, само че наобратно. Лентите бяха поставени по идентичен начин, пак нямаше контрола да следи преминаването. И знаете ли колко екипажа заобиколиха- николко.
              Баколов ни обърна внимание още вечерта за преминаването през канала, защото беше прецакан от другите. И беше прав. Знаете ли какво му отговори Свилен "-Не можем да го докажем". И той беше прав. Така нямаше причина за наказания. Въпроса е по- скоро етичен спрямо другите и всеки е направил своя избор там на място. Една от причините да дадем наградата за Феърплей на Бакалов, защото въпреки запушения на практика канал от Г-то, той е намерил начин да го заобиколи и да влезе в канала и да играе по правилата.
              Последно редактирано от atanas_93; 16-11-12, 08:53. Причина: допълнение
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                Когато вкарахме този канал в трасето, го направихме единствено и само за ваше удоволствие. Лентата беше само за насочване. И за миг не сме предполагали, че някой ще го заобиколи или ще иска да прецака другите..
                Наско, забравили сте, че ние сме българчета, а на нас първата мисъл ни е, как да прецакаме системата! Когато правя трасетата на Лазарово всеки път си мисля, че съм огледал всичко и няма какво да ме изненада, но състезателите винаги измислят нещо ново, с което да заобиколят правилата или поне да излязат с едни гърди напред пред другите..... (Например тази година, на "Хоби" втория ден Свилен Максимов и навигаторът му спрели пред люлката и започнали да я разглобяват, защото можели да минат през траповете и без нея. Добре, че Стоян Францов(зам. главния съдия за клас "Хоби") е бил наблизо и ги е накарал да я сглобят и ги е пуснал да стартират отначало!
                Въобще нашите хора имат големи способности, но е трудно да ги наречем "креативни"(to create-създавам, творя), защото по-скоро рушат създаденото.
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                  Колеги, преместих вашите съвети в темата за препоръки за бъдещи състезания. Очаквам да бъдете активни и да кажете това, което мислите тук:
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=132136

                  Коментар


                  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                    Наско, забравили сте, че ние сме българчета, а на нас първата мисъл ни е, как да прецакаме системата! Когато правя трасетата на Лазарово всеки път си мисля, че съм огледал всичко и няма какво да ме изненада, но състезателите винаги измислят нещо ново, с което да заобиколят правилата или поне да излязат с едни гърди напред пред другите..... (Например тази година, на "Хоби" втория ден Свилен Максимов и навигаторът му спрели пред люлката и започнали да я разглобяват, защото можели да минат през траповете и без нея. Добре, че Стоян Францов(зам. главния съдия за клас "Хоби") е бил наблизо и ги е накарал да я сглобят и ги е пуснал да стартират отначало!
                    Въобще нашите хора имат големи способности, но е трудно да ги наречем "креативни"(to create-създавам, творя), защото по-скоро рушат създаденото.
                    Ей шшш... А Францов каза ли ти, че преди старта изрично ходих да питам може ли да си изместя гредите и ми отговориха "да, може" ?

                    Коментар


                    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                      ето клип на мотокроса ,камерата е на каската на ангел ангелов Разград

                      Коментар


                      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                        Когато вкарахме този канал в трасето, го направихме единствено и само за ваше удоволствие. Лентата беше само за насочване. И за миг не сме предполагали, че някой ще го заобиколи или ще иска да прецака другите. Затова там не сме го следили с контрола. Трасето на рали Бреслау минаваше през същия канал, само че наобратно. Лентите бяха поставени по идентичен начин, пак нямаше контрола да следи преминаването. И знаете ли колко екипажа заобиколиха- николко.
                        Баколов ни обърна внимание още вечерта за преминаването през канала, защото беше прецакан от другите. И беше прав. Знаете ли какво му отговори Свилен "-Не можем да го докажем". И той беше прав. Така нямаше причина за наказания. Въпроса е по- скоро етичен спрямо другите и всеки е направил своя избор там на място. Една от причините да дадем наградата за Феърплей на Бакалов, защото въпреки запушения на практика канал от Г-то, той е намерил начин да го заобиколи и да влезе в канала и да играе по правилата.
                        Бакалов нее прецакан Насе. Никой не е направил нищо за да прецака другия.Ние,екипаж 100 бяхме точно зад Гегата на Петър и Таргата,и след като те аварираха ние спряхме и чакахме.Та както си чакахме отгоре над канала минаха 3 или4 джипа от А1.Нали Българите сме като овцете,един да тръгне и тръгват всички.Ние излязохме от канала и минахме отгоре,общата болест нее болест,а като ни наказват няма да накажат само нас.За мен този казус който се заформи е по скоро въ прос на лична преценка,отколкото умисъл да прецакаш някого.Евала на Бакалов,че сие карал стриктно по трасето,ние също имахме такова намерение и затова влязохме в канала(Таргата може да го потвърди,имаше ли зелено Г зад тях),но при създалата се ситуация така преценихме и постъпихме и затова излязохме от канала . Карахме малко в него и излязохме, но не от там където трябваше .Който как е решил, така и е постъпил.А сега смятам да пия една ракия и да не дерзая повече.Другия път обещавам да мина два пъти по канала,напред и после назад зада измия срама от Русенските ОФ среди.
                        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                        Г 230Е
                        Г 500 0887 390 703

                        Коментар


                        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                          Потвърждавам.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                            Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                            Колега има ли по трасето на трофито много дълбока вода ,че пак не ми остана време да сложа шнорхел .
                            Румене вода не знам дали има ,ама да земеш да дойдеш пак до Русе да ми монтираш греблото,че зима иде.
                            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                            Г 230Е
                            Г 500 0887 390 703

                            Коментар


                            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                              Колеги, който си познае товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0781.jpg
Прегледи:1
Размер:97.0 КБ
ID:5425520, или товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0784.jpg
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5425521да ми сеобади или пише. Първото е намерено на трасето в събота от екипаж 121 и ми бе предадено, но аз чак вчера го видях в джипа. Второто някой ни го даде при фалшивтв трвога, че гори джип втория ден, но не видях кой.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                                Колеги, който си познае това[ATTACH=CONFIG]514365[/ATTACH], или това[ATTACH=CONFIG]514366[/ATTACH]да ми сеобади или пише. Първото е намерено на трасето в събота от екипаж 121 и ми бе предадено, но аз чак вчера го видях в джипа. Второто някой ни го даде при фалшивтв трвога, че гори джип втория ден, но не видях кой.
                                А,GPS Гармин със лепенка с номер 100 не намери ли в джипа?(добро утро,рано си станал)
                                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                                Г 230Е
                                Г 500 0887 390 703

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X