Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!




    Коментар


    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

      [QUOTE=tk3c-pyce;1994200]Аз пък искам да изкажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на чичо Митко (ДСВ) и на Наско (atanas_93). Въпреки, че моето име се спряга за главен организатор, всъщност това са хората, които направиха Networx-Offroad 2012. Перфектните тракове дължите на тях.
      Естествено трябва да благодаря и на всички съдии и помощници, начело с Ваньо, които дадоха всичко от себе си. Благодаря и на Гюни, който ни помогна доста
      Знам, че не сме перфектни, допуснахме много грешки в пътната книга, в регламента и в брифинга. Също така имаше и организационни пропуски. Но знаете ли кое е най-хубавото - направихме си изводите и следващата година ще сме още по-добри.



      Искам да изкажа благодарности на организаторите от името на екипаж 126 за това,че направиха това рали факт,за все по-добрата организация,за много доброто трасе и пътна книга,за невероятното търпение и отношение на Главния съдия(страхотен човек) и Наско,които след подадената от нас контестация (за наказание от 30 мин. за не спиране на стоп),ни обърнаха внимание и показаха и обясниха,че най-вероятно техниката ни е предала за момент,който ни костваше първото място.Аз си тръгнах с много добри чувства и се надявам догодина да сме малко по-добре подготвени от към техниката и да се видим пак на едно още по-добро състезание.Благодаря Ви!
      LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
      Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

      Коментар


      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

        Готино състезание стана в неделя.По уважителни причини не можахме да караме трофито.Но нищо догодина ще се включим .Искам да благодаря на орга тима за организацията.На Чаро за трасето което е направил-с малка забележка -всички странични наклони бяха от моята страна.На Тошко че ме обърна на най-неочакваното място.Всичко беше супер според мен .Догодина ако Свилен организира състезание пак ще участвам.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

          Здравейте приятели на офроуда ! Тази година по независещи от мен обстоятелства не успях да се включа по никакъв начин в Русенското издание на този вид надпревари ! Радвам се, че Свилен Максимов е поел товара на своя гръб да организира всичко за да го има състезанието ! Аз съм от учредителите на русенския клуб но до момента освен него никой друг не се нагърби със задачата по осъществяване на това събитие ! Участвал съм и съм посещавал на други наши приятели състезанията и на всяко едно както и на това ,ВИНАГИ и ВСЕКИ ОРГАНИЗАТОР П Р Е Д У П Р Е Ж Д А В А ДА НЕ СЕ .......РЕЖАТ ДЪРВЕТА , ДА НЕ СЕ ГАЗЯТ ПОСЕВИ и т.н. ! Защо на този наш приятел и човек, поел нелеката задача да направи така че да сме заедно ,като хора обединени от общ интерес трябва да му създаваме дискомфорта да се обяснява като ученичка ,ЗАЩО ИМА ТОЛКОВА ОГАЗЕНИ ПОСЕВИ ! ???????? За жалост арендаторите от региона на село Писанец ,най-вероятно с основание ще подават жалба срещу Свилен за унищожения им труд ! Благодаря на участниците ,че ни удостоиха с присъствие !
          Последно редактирано от 4nikix4; 13-11-12, 16:20. Причина: доп.
          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

          Коментар


          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

            Малко снимки от неделния ден
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7395.jpg
Прегледи:1
Размер:562.3 КБ
ID:5424754

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7415.jpg
Прегледи:1
Размер:549.4 КБ
ID:5424755

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7425.jpg
Прегледи:1
Размер:516.1 КБ
ID:5424756

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7436.jpg
Прегледи:1
Размер:493.1 КБ
ID:5424757

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7440.jpg
Прегледи:1
Размер:441.7 КБ
ID:5424758

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7444.jpg
Прегледи:1
Размер:541.2 КБ
ID:5424759

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7445.jpg
Прегледи:1
Размер:519.5 КБ
ID:5424760

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7472.jpg
Прегледи:1
Размер:548.2 КБ
ID:5424761

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7481.jpg
Прегледи:1
Размер:645.2 КБ
ID:5424762

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7482.jpg
Прегледи:1
Размер:191.4 КБ
ID:5424763

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7483.jpg
Прегледи:1
Размер:644.4 КБ
ID:5424764

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7500.jpg
Прегледи:1
Размер:540.8 КБ
ID:5424765

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7507.jpg
Прегледи:1
Размер:561.3 КБ
ID:5424766

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7524.jpg
Прегледи:1
Размер:628.9 КБ
ID:5424767

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7535.jpg
Прегледи:2
Размер:607.4 КБ
ID:5424768

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7545.jpg
Прегледи:1
Размер:493.0 КБ
ID:5424769

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7554.jpg
Прегледи:1
Размер:600.0 КБ
ID:5424770

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7564.jpg
Прегледи:1
Размер:672.3 КБ
ID:5424771

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7569.jpg
Прегледи:1
Размер:647.5 КБ
ID:5424772

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7584.jpg
Прегледи:1
Размер:442.4 КБ
ID:5424773

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7585.jpg
Прегледи:1
Размер:447.3 КБ
ID:5424774

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7586.jpg
Прегледи:1
Размер:458.2 КБ
ID:5424775

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7587.jpg
Прегледи:1
Размер:497.2 КБ
ID:5424776

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7593.jpg
Прегледи:1
Размер:411.6 КБ
ID:5424777

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7600.jpg
Прегледи:1
Размер:470.2 КБ
ID:5424778

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_7606.jpg
Прегледи:1
Размер:474.0 КБ
ID:5424753

            а всички останали снимки се намират ТУК

            Коментар


            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Аз имам само две снимки:[ATTACH=CONFIG]512815[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]512816[/ATTACH]

              Честито на победителите и от мен!
              Въртя го,сука го, и накрая се изтипоса да те дават по Хоби ТВ
              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
              Г 230Е
              Г 500 0887 390 703

              Коментар


              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                Въртя го,сука го, и накрая се изтипоса да те дават по Хоби ТВ
                Баш той, дъртия няма да я свърши такава...
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                  Много поздрави на Организаторите и на Всички състезатели, механици и публика от нашия сборен отбор. Нивото се вдигна тази година и пожелавам същото за догодина! Мисля , че траяла се хареса много на публиката и задължително трябва да е двудневен!!! Охраната около трасето беше перфектна и така трябва да е навсякъде за да няма инциденти! Толкова бяха стриктни , че дори не допускаха и състезателите до трасето за да го огледат. Понеже и аз имам малко препоръки и питанки , МОЛЯ да отворите друга тема за такива в която да си кажем всичко. Не можах да видя в списъка на траяла другия наш екипаж , на който това с-е им беше бойното кръщене.
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                    Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                    Здравейте приятели на офроуда ! Тази година по независещи от мен обстоятелства не успях да се включа по никакъв начин в Русенското издание на този вид надпревари ! Радвам се, че Свилен Максимов е поел товара на своя гръб да организира всичко за да го има състезанието ! Аз съм от учредителите на русенския клуб но до момента освен него никой друг не се нагърби със задачата по осъществяване на това събитие ! Участвал съм и съм посещавал на други наши приятели състезанията и на всяко едно както и на това ,ВИНАГИ и ВСЕКИ ОРГАНИЗАТОР П Р Е Д У П Р Е Ж Д А В А ДА НЕ СЕ .......РЕЖАТ ДЪРВЕТА , ДА НЕ СЕ ГАЗЯТ ПОСЕВИ и т.н. ! Защо на този наш приятел и човек, поел нелеката задача да направи така че да сме заедно ,като хора обединени от общ интерес трябва да му създаваме дискомфорта да се обяснява като ученичка ,ЗАЩО ИМА ТОЛКОВА ОГАЗЕНИ ПОСЕВИ ! ???????? За жалост арендаторите от региона на село Писанец ,най-вероятно с основание ще подават жалба срещу Свилен за унищожения им труд ! Благодаря на участниците ,че ни удостоиха с присъствие !
                    Ники,е така и нее така за посевите.Имам поглед някакъв върху нещата,арендаторите и пътищата изораха даже.Така ,че не ги плачи толкова.А,ако Адаша си има някакви проблеми, смятам,че мога да помогна.
                    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                    Г 230Е
                    Г 500 0887 390 703

                    Коментар


                    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                      Ще използвам възможността и аз да изкажа впечатленията си от състезанието.На първо място БЛАГОДАРЯ на организаторите за положения труд,за да ни направят кефа!В крайна сметка това е целта-да се съберем,да покараме заедно,да видим кой какво е направил по машините,да видим как това се отразява на трасето,да споделим опит и така да вървим напред.Класирането и наградите са вторичен ефект от всичко по-горе.Сега по дни:

                      1.Петък-брифинг
                      -Времето за брифинга наистина е по-удобно да е в 20ч.вместо в 18 и е добре да се обяви предварително така
                      -Провеждането беше стегнато и точно

                      2.Събота-Трофи А2( за съжаление там карахме,за там коментирам)
                      -Старта точно в обявеното време 9.00-Браво!
                      -Пътната книга-перфектна-всички опасни места обозначени много точно,така че да не си разкостим колите без да има нужда.Браво на Наско и Чичо Митко!Имаше само една печатна грешка Т108-написано 0.40м,реално 0.04м.Препоръчвам след разпечатването на първия екземпляр да се провери още веднъж.Азимутите бяха измислени много хитро-особено каскадния с двете чешми .Може обаче да се помисли м/у точките да има нещо по-непреодолимо,като хълм,скали,река,така че навигаторите да се изпотят малко повече,докато нямерят точката.
                      -Трасето за този клас си беше с напълно нормална трудност
                      -Класирането не мога да коментирам по разбираеми причини

                      3.Неделя-затворен кръг
                      -Всичко започна по написаната програма(въпреки,че всички се опитахме да започнем малко по-рано)
                      -Трасето беше отлично подбрано за класа,въпреки че цяла сутрин мрънках на Свилен за трапа с калта-моля за извинение!!!
                      -Получи се интересна и колегиална гонка(в клас А2)-тук благодаря на Иван Попов,че не ни блъсна сервизната кола,с която участвахме
                      -Само тогава можах да наблюдавам по-обстойно машините и екипажите от клас R и се изкефих максимално
                      4.Неделя Траял
                      -Мнооого готино трасе!!!!Браво Чаро!Доказваш за пореден път,че си майстор на естествените тряли!И много майсторско управление видях-също се накефих максимално!

                      И още веднъж,чест и почитания към всички участващи в осъществяването на това мащабно мероприятие-за 2 дена 7 старта в 4 различни класа и повече от 30 екипажа!Дерзайте организатори!
                      Последно редактирано от Младен Стоянов; 13-11-12, 19:46.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                        Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                        Ники,е така и нее така за посевите.Имам поглед някакъв върху нещата,арендаторите и пътищата изораха даже.Така ,че не ги плачи толкова.А,ако Адаша си има някакви проблеми, смятам,че мога да помогна.
                        То не останаха черните пътища,да не говорим,ако трябва да влезе пожарна

                        Коментар


                        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                          Поздравления за мащабната организация! Поздравления за липсата на сериозни произшествия!

                          И аз искам да призова организатора да създаде тема за коментар на контестациите, наказанията т т.н.
                          Г-н организатор, аз не Ви познавам лично, но виждам желанието Ви да изчистите пропуските. Мисля, че най-добрия начин това да стане факт е да ги изкоментирате с хора, които смятат, че са ощетени. В евентуалния диалог вероятно ще осъзнаете грешките си или ще убедите отсрещната страна в правотата си.

                          Не ми се ще да пиша в настоящата тема, тук се възприе като място за поздравления и снимки.
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                            Специални благодарности към Борко-Русе!
                            След първия ден бяхме на ръба на разпада, а той ни приюти, даде ни инструменти и ни изтърпя до сред нощ.
                            Борко, благодаря Ти за добрината! Добре дошъл си на Рожденния ни ден, да се отблагодарим подобаващо!
                            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                            Коментар


                            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                              Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                              Ники,е така и нее така за посевите.Имам поглед някакъв върху нещата,арендаторите и пътищата изораха даже.Така ,че не ги плачи толкова.А,ако Адаша си има някакви проблеми, смятам,че мога да помогна.
                              Не ги оплаквам ТЯХ ! Констатирам факт и малко или много трябва да избягваме конфликти ! Колкото до лакомията на земеделците- ДА- вече станаха пословични .Това също е факт !
                              http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                              Коментар


                              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                                На много от местата се виждаше,че въпреки наличието на път умишлено беше съкращаван през ораното.Аз само призовавам за по етично поведение,за да не даваме възможност за по строги наказания.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X