Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Само това не.

    В други теми сме го обсъждали, и общото мнение е, че не искаме някакви дядки които не различават джанта от амортисьор да ни се месят и да определят правилата по които ние си играем.

    Обвързването на офроуда с БФАС е начин за намаляване на състезателите, респективно състезанията в България. Досега не сме имали вземане-даване с тях и всичко е супер. Е, почти всичко де, ама не може без грешки. Но състезанията се множат, трасетата стават все по- трудни и интересни, състезателите също се увеличават, нека да не разваляме доброто което само се е получило.
    Извинявам се за офтопика, но.... Уважаеми Кольо !
    Имах един старшина в казармата, който казваше "Някои хора колкото по-малко приказват, толкова по-малко глупости се чуват" !
    Айде да оставиш федерациите и състезателите да се развиват без тебе и твоите коментари (вече не са оригинални, че се повтаряш).
    Благодаря и не се чувствай длъжен да ми отговаряш...
    По здрави

    p.s.

    "дядките" ги няма отдавна, ама трябва да се поинтересуваш и да смениш плочата...

    Коментар


    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Само това не.

      В други теми сме го обсъждали, и общото мнение е, че не искаме някакви дядки които не различават джанта от амортисьор да ни се месят и да определят правилата по които ние си играем.

      Обвързването на офроуда с БФАС е начин за намаляване на състезателите, респективно състезанията в България. Досега не сме имали вземане-даване с тях и всичко е супер. Е, почти всичко де, ама не може без грешки. Но състезанията се множат, трасетата стават все по- трудни и интересни, състезателите също се увеличават, нека да не разваляме доброто което само се е получило.
      Всяко администриране, макар и с благородна цел , рано или късно слага "вилицата" на врата.
      Както казваше "Баш Майсторът" в едноименния филм-"АЙДЕ, НЕМА НУЖДА!"
      Понеже всички българи разбираме от футбол, най завързаните дербита стават във "В" групите и в "А" окръжните...
      "А" групата виждаме докъде я докараха с техния професионализъм......
      Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
      Пламен Златарев 0888 66 03 18

      Коментар


      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

        [QUOTE=borko_ruse;1993881]Моля, ако някой е снимал клип с падането на Светльо с АТВ-то да го сподели, момчетата искат да го видят

        Борко,кой е Светльо,паднал с АТВ?
        На манша,падна Дидо Негъра от Русе с АТВ "Сузуки".
        А Светльо от Разград,беше наш гост,той е с "Кан -Ам-4х4"...едно голямо жълто.
        Освен,той да е паднал някъде,а пък да не сме го видяли!
        ТюркеДжиев старши
        sigpic

        Коментар


        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

          Сори Коле но повечето от тия дядки преди дватринаисе години поставиха основата на оффроуда ако не знаеш и за да си по информиран се поинтерсуваи.Извини ме но си е така.
          878177589

          Коментар


          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Само това не.

            В други теми сме го обсъждали, и общото мнение е, че не искаме някакви дядки които не различават джанта от амортисьор да ни се месят и да определят правилата по които ние си играем.

            Обвързването на офроуда с БФАС е начин за намаляване на състезателите, респективно състезанията в България. Досега не сме имали вземане-даване с тях и всичко е супер. Е, почти всичко де, ама не може без грешки. Но състезанията се множат, трасетата стават все по- трудни и интересни, състезателите също се увеличават, нека да не разваляме доброто което само се е получило.
            Няма дядки вече Коле, офроуда е си е на офроудърите. И сега всичко си е обвързано с БФАС и състезанията си се роят. Ако не вярваш питай Киро. Всяко мероприятие, дори само с факта си, че има струпване на мпс-та и зрители, вече е в обсега на органите на реда. Така, че нали защото я има въпросната федерация някак си се легитимират и мероприятията. Федерация има, от там следва:- регламент, правилник, ред, безопасност, план за сигурност, все неща които са ни нужни за да стигнем до финализирането на едно успешно мероприятие.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

              Преди 14 години се започна и то точно на това трасе на Средна Кула ,,,,и е много добре ,ще има нови и след тях други и това само може да ни радва. Нека офф рода да обединява ,всички които се интересуват от този спорт. http://www.offroad-bulgaria.com/imag...s/devilish.png
              FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
              BJ42 04 1982
              FJ62 11 1983 skipe blago4x4
              LZ 2 BHB

              Коментар


              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                Класирането по дни по време:
                КЛАСИРАНЕ Т.doc
                КЛАСИРАНЕ Рали &#1.doc
                КЛАСИРАНЕ Рали &#1.doc
                КЛАСИРАНЕ А2 Ден 2.doc
                КЛАСИРАНЕ А2 Ден 1.doc
                КЛАСИРАНЕ А1 Ден 2.doc
                КЛАСИРАНЕ А1 Ден 1.doc
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                  Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                  (защото по разбираеми причини, никога не съм карал на варненско състезание).
                  Хайде сега, тук те хванах в лъжа. Има те на едно видео с една зелена джипка с габровска регистрация. :-р

                  Коментар


                  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                    Без да отговарям на никого лично-мисля, че ако нашите състезания започват да се провеждат под шапката на БФАС ще бъде по-зле.
                    Всяко налагане на правила и администриране се отразява на свободата на организаторите.
                    Може би ще се наложат някакви изисквания които не могат да се изпълнят от организатори или състезатели. Сегашното положение мисля, че устройва всички.

                    Ама кой съм аз, та да знам...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                      [QUOTE=brake;1993923]
                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Моля, ако някой е снимал клип с падането на Светльо с АТВ-то да го сподели, момчетата искат да го видят

                      Борко,кой е Светльо,паднал с АТВ?
                      На манша,падна Дидо Негъра от Русе с АТВ "Сузуки".
                      А Светльо от Разград,беше наш гост,той е с "Кан -Ам-4х4"...едно голямо жълто.
                      Освен,той да е паднал някъде,а пък да не сме го видяли!
                      ТюркеДжиев старши
                      Да бе, за Негъра става дума, отплеснал съм се нещо. Та, ако някой го е заснел да пусне.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                        Аз имам само две снимки:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11112012137.jpg
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5424638Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11112012138.jpg
Прегледи:1
Размер:165.5 КБ
ID:5424639

                        Честито на победителите и от мен!
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          Моля, ако някой е снимал клип с падането на Светльо с АТВ-то да го сподели, момчетата искат да го видят.
                          Не е клип ама долу горе се вижда какво се случва .
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1095.jpg
Прегледи:2
Размер:199.3 КБ
ID:5424640Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1096.jpg
Прегледи:2
Размер:165.0 КБ
ID:5424641Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1097.jpg
Прегледи:2
Размер:173.0 КБ
ID:5424642Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1105.jpg
Прегледи:2
Размер:204.0 КБ
ID:5424643
                          Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

                          Коментар


                          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                            Сблъсъка с джиповете:
                            https://plus.google.com/118379280383...ts/1nkmsB8Vgbj

                            Коментар


                            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                              Аз пък искам да изкажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на чичо Митко (ДСВ) и на Наско (atanas_93). Въпреки, че моето име се спряга за главен организатор, всъщност това са хората, които направиха Networx-Offroad 2012. Перфектните тракове дължите на тях.
                              Естествено трябва да благодаря и на всички съдии и помощници, начело с Ваньо, които дадоха всичко от себе си. Благодаря и на Гюни, който ни помогна доста
                              Знам, че не сме перфектни, допуснахме много грешки в пътната книга, в регламента и в брифинга. Също така имаше и организационни пропуски. Но знаете ли кое е най-хубавото - направихме си изводите и следващата година ще сме още по-добри. И няма да кажем "еми ние толкова можем". Напротив - няма да спрем да си откриваме грешките и да ги отстраняваме. И тук не става въпрос да пишем дълги правилници и да се занимаваме с бюрокрация. Имам предвид, че ще работим усилено върху КУЛТУРАТА натова мероприятие. Няма да спрем, докато не докажем на всички, че офроудът в България притежава култура, чест, достойнство и дисциплина, които се простират извън правилниците и законите. Правилникът е хубаво нещо, но не бих искал офроудърите да правят честни постъпки под страх от наказание. Напротив. Много бих искал следващата година да видя много хора на едно място, които се чувстват като у дома си, разбират се с един поглед, държат един на друг и си подават ръка в трудни моменти - без да мислят "ама той после ще ме изпревари"
                              Бакалов ми даде много добър урок на това състезание. Той и още доста момчета ми дадоха надеждата, че има за какво да се борим. И ние ще го направим. Можете да заложите на това.

                              Коментар


                              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                                Господа организатори моля да коментирате вследствие на какво са двата часа наказание гледам пише 7 контроли?
                                9 204 Евгени Младенов Мартин Станев Нисан София 10:42:00
                                15:05:55
                                04:23:55 7 02:00:00 06:23:55

                                п.п. Гледам В предния пост пише нещо за чест и достойнство е точно това е и причината поради която аз няма да ви оставя на мира докато не дадете отговор на този и на предния ми въпрос.
                                Свилене за две неща съжелявам:
                                1-че се налага от тук и сега да ти тъся сметка за неща които трябваше ти да изясниш когато му беше времето.
                                2-че вечерта не запалих колата да ходя пак да ги премеря тия метри да видиш ,че имаш грешка в роудбука. Това че е имало някакъв дядка който им е посочвал верната посока мен ама хич не ме брига.
                                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                                Sofrace Offroad Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X