Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

    Мнение на Младен СтояновПри преминаване през участък определен с азимут, отклонението от точка - начало на азимута, до точка - край на азимута не се отчита.
    ................................................................................................................................
    Това е проблем на навигатора и няма отношение към регламента - това е от Свилен
    ...........................................................................................................................................

    Та поради липсата на текста предложен от Младен, аз бях втори на Албена, защото не съм минал по права линия, а съм заобиколил, ако не вярваш, питай Кольо.
    Не, че на мен някога ми е пукало на кое място съм, но просто давам информация.

    Коментар


    • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

      Добре, кажете как искате да го направя и ще го включа в регламента.

      Коментар


      • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

        Младен го е написал.

        Коментар


        • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

          Здрасти Младене, понеже е дълго, ще отговарям ред по ред:

          Мнение на Младен Стоянов
          -Задължително е преминаването на точно определен маршрут, описан в пътна книга, трасета - маркирани с колчета и лентова маркировка по предварително зададени GPS точки, полета




          Мисля, че това се подразбира. Обратното е невъзможно, защото е в нарушение на т.27, т.28 и т.29 - това е на Свилен

          Според мен не трябва да се подразбира, а някъде трябва да се разбира, че това е състезание по пътна книга или там квото.

          Коментар


          • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

            Тедо, състезанието ще бъде по пътна книга и специални участъци, като специалните участъци ще бъдат обозначени с ленти (т.29 от правилника) и там ще има съдии, за да се гарантира минаването през лентите. Спомни си как беше на Албена.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

              Не бе, става на въпрос да се укаже някъде в Регламента.

              Коментар


              • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                Вписах желаните от вас промени в регламента. Моля, запознайте се!

                Коментар


                • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                  т.24 - части за повечето популярни .....
                  TK3C: Оправено!
                  Последно редактирано от tk3c-pyce; 08-10-11, 22:23.

                  Коментар


                  • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                    Как ще се определят разтоянията до азимутната точка?
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Как ще се определят разтоянията до азимутната точка?
                      Този азимут ти взе здравето. Ела с една кола и еклери и ще ти предам урок
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        Този азимут ти взе здравето. Ела с една кола и еклери и ще ти предам урок
                        За еклерите и аз мога да помагам...
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                          Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                          Тедо, състезанието ще бъде по пътна книга и специални участъци, като специалните участъци ще бъдат обозначени с ленти (т.29 от правилника) и там ще има съдии, за да се гарантира минаването през лентите. Спомни си как беше на Албена.
                          Наско,ако има специални участъци има 2 начина на оценяване:
                          -достатъчно наказание за тези,които ги заобиколят-например,ако участъка се преминава нормално за 10 мин,наказанието за пропускане да е 30 мин.,а преминалите по участъка не получават поощрение
                          или
                          -достатъчно поощрение,за тези,които успешно ги преминат-например,ако участъка се преминава нормално за 10 мин,поощрението за успешно преминаване да е 30мин.,а заобиколилите го не получават наказание

                          Така,който и от начините да се избере преминалия успешно участъка,ще спечели 20 мин,спрямо непреминалия.
                          Смесването на двата ще доведе до излишно усложняване на оценяването.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                            В момента дават деректно по канала мотокрос от Севлиево. Трасето е униКАЛНО . Мечтая за такава кал и на вашето състезание. Успех.
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                              Колеги, трасето е почти готово. Надявам се, когато го карате, да ви хареса поне толкова, колкото на нас ни хареса да го правим!
                              Благодаря на чичо Митко (с бензинопила), Наско, Ники и също много на Гената!
                              Ето малко вътрешна информация:
                              Това е първа контрола:

                              Ще бъде интересно за гледане и се намира тук

                              Ето това също ще бъде интересно за гледане

                              А тук има една интересна за гледане контрола, наречена "гъбите":

                              След малко ще публикуваме и снимки от местата, както и препоръки за минаване
                              Последно редактирано от tk3c-pyce; 09-10-11, 16:46.

                              Коментар


                              • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                                Ферибот ще има ли за преминаване или има и мост.Ако някои не може да мине какво правим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X