Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

    Ето офертата за нощувките в х-л Рига:


    STANDARD
    ЕДИНИЧНА СТАЯ 36лв
    ДВОЙНА СТАЯ 54 лв
    В цените са включени: закуска, туристическа такса, застраховка и ДДС.

    STANDARD+
    ЕДИНИЧНА СТАЯ 40лв
    ДВОЙНА СТАЯ 60лв
    АПАРТАМЕНТ 78лв
    Вцените са включени: закуска, туристическатакса, застраховка и ДДС.

    LUX
    ЕДИНИЧНА СТАЯ 66лв
    ДВОЙНА СТАЯ 84лв
    МИНИ АПАРТАМЕНТ 104лв
    АПАРТАМЕНТ 130лв
    В цените са включени: безжичен интернет достъп, закуска, туристическа такса, застраховка и ДДС.

    *** ВАЖНО!!! ***
    Моля, за да използвате горепосочените преференциални цени
    , изпращайте резервациите си на e-mail:office@hotel-riga.com, като изрично упоменете, че е за състезанието по офроуд!

    При резервация на място, цените ще са съвсем други!


    Коментар


    • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

      Първоначално публикуван от darko_b Преглед на мнение
      Здравеите колеги искам да попитам ще има ли састезание с мотори или само джипоже.
      Да, ще има с мотори. Прочети тук

      Първоначално публикуван от nikiib Преглед на мнение
      Свилене не се сърди на хората, за това че не са превели сумите по указания начин....аз бях един от първите, който даде заявка за участие, но също не съм превел сумата. Предпочитам да го направя по стария консервативен начин - в брой на ръка. Дори да ми струва +10лв. знаеш, че ангажиментите на голяма част от участниците се развиват в движение.....малка част са на нормиран работен ден и знаят ангажиментите си ....дни /седмици/напред. Дано ме разбираш. Познавам те и мисля, че нито ти, нито някой от нас ще се сърди ако даде +10лв. или преведе сума а не може да участва - не го изключвам като вариант.Поздравления за ангажимента. Вярвам, че ще стане не само състезание а и ще повторим.....2009г.
      Аз не се сърдя. Как може да се сърдя, при положение, че ще вземем с 10лв повече? Просто не искам другите да се сърдят, това е.

      Коментар


      • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        Понеже виждам, че започнахме със свободните интерпретации, нека поясня:
        1. Вече обясних защо не публикувам списък с участниците. Считам, че по-важно е да се направи добро трасе и перфектна подготовка, отколкото да публикуваме разни списъци. Ние сме организатори, а не избирателна комисия.
        tk3c, Адмирации за нагърбването с организирането на подобно мероприятие, но прегледай темите за проведени състезания и установи, в колко от тях НЕ са публикувани списъци на заявилите желание за участие
        Познавам доста хора, които изобщо не се интересуват от наградния фонд на дадено състезание.А от това, дали "Този" или "Онзи" ще участва и какъв е форматът му.Попитай примерно защо би се вдигнал от Самоков до Русе Иван Попов(Ванка поздрави)!Доброто трасе и перфектната организация(ако изобщо може да има такава), се обезсмислят напълно при наличието на 5 автомобила.Ето за това е необходим списък с подалите заявки.
        От личен опит знам, че няма по-голям тръпка за зрителите и по-високо ниво на адреналин за състезателите, ако при равни времена, на затворен етап, се проведе финална гонка м/у постигналите ги.Какво е това "Русенско преследване", ами ако от единия джип с евентуално равни времена слезе Ивет Лалова - кво правимеПо тази логика, защо да не се преборят в калта по един участник от екипажите. Не се шегувам или подигравам, просто питам.
        Това все пак е състезание по Off Road, което обуславя уастието на "екипаж"/автомобил, пилот и навигатор, а не 500м бягане в разкаляна нива. Моля Ви, не обръщайте състезанието в СЕИР.И без това имаме една от възможно най-гадните, най-недисциплинирани и неблагодарни публики.
        P.S. Защо ми е изтрита заявката за участие???
        Последно редактирано от plrussev; 24-10-11, 17:01.
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

          Не е изтрита ... в темата за новият сайт на Networx-Racing е
          >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
          Защото така ми харесва...
          Телефон: НЯМАМ
          Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

          Коментар


          • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

            Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
            Не е изтрита ... в темата за новият сайт на Networx-Racing е
            Защо за всяко предстоящо състезание се пускат по няколко теми?
            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

            Коментар


            • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

              С една дума да знаем кои ще си мерим п.....те.Аз съм ЗА.

              Коментар


              • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                С една дума да знаем кои ще си мерим п.....те.Аз съм ЗА.
                Ако няма с кого да си ги мерите, защо изобщо да ги вадите? То май всички са "ЗА", само Един е "против", ама............"той коли, той беси"
                P.S. Запишете ме като участник, Пламен Русев, пилотът ще го пазим в тайна до състезанието.
                Последно редактирано от plrussev; 24-10-11, 17:31.
                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                Коментар


                • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                  ШЕФЕ хаиде публикувай онзи списък,че да се видим с кого ще си ги мерим.

                  Коментар


                  • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                    Ще го публикувам днес или утре. Само трябва да го пооправя малко

                    Моля, участниците да се отнесат сериозно към резервациите! Оплаквания от сорта на "Ама там пишеше 50лв за стая, защо ми вземате 70?" НЯМА ДА СЕ ПРИЕМАТ!!!

                    Хотелът е много добър и най-вече има място за всички, има голям паркинг и т.н. и т.н. Постарахме се доста, за да издействаме отстъпките. Би било глупаво, ако не се възползвате! Снимки - тук: www.hotel-riga.com
                    Последно редактирано от tk3c-pyce; 25-10-11, 09:58.

                    Коментар


                    • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                      Много благоря Шефе,надявам се колегите да са доволни.

                      Коментар


                      • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                        За тези, които се интересуваха, ето отговорът от БФАС:

                        В отговор на ваше писмо от 11.10.2011, касаещо провеждането на
                        NETWORX - BG OFF ROAD RALLY 2011, гр. Русе Ви информираме, че
                        БФАС не възразява това мероприятие от любителски характер да бъде проведено
                        и в него да вземат участие лицензирани към БФАС състезатели за 2011.
                        На състезанието ще присъства наблюдател на БФАС, името на който ще ви бъде
                        съобщено допълнително в най-кратък срок.

                        БФАС

                        Коментар


                        • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                          Това какво значи,че ще има и клас за отворени.

                          Коментар


                          • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                            Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                            Това какво значи,че ще има и клас за отворени.
                            За тези, които се интересуваха, ето отговорът от БФАС:

                            В отговор на ваше писмо от 11.10.2011, касаещо провеждането на
                            NETWORX - BG OFF ROAD RALLY 2011, гр. Русе Ви информираме, че
                            БФАС не възразява това мероприятие от любителски характер да бъде проведено
                            и в него да вземат участие лицензирани към БФАС състезатели за 2011.
                            На състезанието ще присъства наблюдател на БФАС, името на който ще ви бъде
                            съобщено допълнително в най-кратък срок.

                            БФАС
                            Матьо , след като БФАС не възразяват да си проведем мероприятието от любителски характер, защо да няма и отворени
                            може да ни покажат някой неща.
                            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                            0896 846 246

                            Коментар


                            • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                              Не, това значи единствено и само, че федерацията разрешава на професионални пилоти да участват.

                              Коментар


                              • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                                Не, това значи единствено и само, че федерацията разрешава на професионални пилоти да участват.
                                И, че вие в ролята си на организатори, трябва да поемете разходите на наблюдаващия от БФАС.
                                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X