Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Баси, пък аз мислех да се боря за първо място... Майтап разбира се. Замислил съм сериозни интервенции по витарата, и ако съм готов до тогава-ще участвам.
    Нема да се пуашиш Коле. Ти запази колата здрава за Шуменското състезание ,че и там текат вече записванията. За Шумен може да съм ти конкуренция със Самурая пък да видим.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #47
      От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
      Ако моя дръгел не стане до тогава ще ме вземеш ли за навигатор?
      На всеки на който му стиска се качва, има място и в кучкарника...ако е нужно ще сложа и багажника на покрива..
      0897/833 689 - Николай Божков

      Коментар


      • #48
        От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

        Въпрос. Тези които нямат трип мастери как ще се оправят с роудбука, сигорен съм че доста хора нямат?
        TT-Tuning Team
        АСК Добрич

        Коментар


        • #49
          От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

          Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
          Въпрос. Тези които нямат трип мастери как ще се оправят с роудбука, сигорен съм че доста хора нямат?
          На око, не е толкова страшно.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • #50
            От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

            Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
            Въпрос. Тези които нямат трип мастери как ще се оправят с роудбука, сигорен съм че доста хора нямат?
            Освен на окомера се разчита главно на картинките в пътната книга. Но Око и дУпе лАжат, така, че остават картинките.
            Има и помощни средства-като се съберем 5-8-10 джипа на една поляна, и се чудим накъде да тръгнем започваме да гледаме по-сериозно пътната книга, и долу-горе се оправяме.
            Друг начин е да се кара по следите оставени от другите, но има два проблема-ако си първи какво правиш, и ако всички други са сбъркали-ще сбъркаш и ти.

            Но с трип си е повече от удоволствие да караш по пътна книга. Само азимути да няма

            А я виж професионалистите как работят:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 060 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:69.0 КБ
ID:5307010
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #51
              От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

              Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
              Въпрос. Тези които нямат трип мастери как ще се оправят с роудбука, сигорен съм че доста хора нямат?
              Много от Гармин GPS-те имат такава функция - трип която ти дава изминатия път и можеш да си нулираш разстоянието от точка до точка .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #52
                От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Само азимути да няма
                Стига сте се плашили с тези азимути бре!Те са най-интересното нещо от роудбука,щото ти дават посока към следващата точка,ама от къде ще стигнеш до нея не е важно-можеш и да прелетиш,ако искаш.Ако искате мога да ви проведа едно обучение преди състезанието,та да не се плашите толкова
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • #53
                  От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                  Ааа, аз досега объркан азимут почти нямам, но си е гадно като нямаш компас. А и ГПС-а ми е обикновена навигация, та и тя няма...
                  Не, че нямам познати които могат да ми дадат една бусоля, но по правило винаги забравям.

                  Бе друго си е картинката в пътната книга, и точни метри
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                    На конференцията преди самото състезание ще ви дадем достатъчно жокери. Ще направим трасето близко до интуицията.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Освен на окомера се разчита главно на картинките в пътната книга. Но Око и дУпе лАжат, така, че остават картинките.
                      Има и помощни средства-като се съберем 5-8-10 джипа на една поляна, и се чудим накъде да тръгнем започваме да гледаме по-сериозно пътната книга, и долу-горе се оправяме.
                      Друг начин е да се кара по следите оставени от другите, но има два проблема-ако си първи какво правиш, и ако всички други са сбъркали-ще сбъркаш и ти.

                      Но с трип си е повече от удоволствие да караш по пътна книга. Само азимути да няма

                      А я виж професионалистите как работят:

                      [ATTACH=CONFIG]367279[/ATTACH]
                      Коле, тези "неща " пред навигатора струват кажи речи колко нашите Витарки...
                      Иначе става и без трип, но си е по трудничко!
                      Ако успея да свърша една купчина работа по Витарата до тогава, ще участвам, но без претенции за призово място... след като видях че се записаха Геро и Банджо.
                      Като видях списък на екипа по организация подозирам че ще е интересно състезание, дано само да става и за Витари!
                      Последно редактирано от koko_np; 30-09-11, 21:37.
                      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                      0899 00 2221 Николай Динков
                      skype: kokonp

                      Коментар


                      • #56
                        От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Стига сте се плашили с тези азимути бре!Те са най-интересното нещо от роудбука,щото ти дават посока към следващата точка,ама от къде ще стигнеш до нея не е важно-можеш и да прелетиш,ако искаш.Ако искате мога да ви проведа едно обучение преди състезанието,та да не се плашите толкова
                        Само азимутите да не ги е правил Богите, че отиде.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                          Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                          Коле, тези "неща " пред навигатора струват кажи речи колко нашите Витарки...
                          Иначе става и без трип, но си е по трудничко!
                          Ако успея да свърша една купчина работа по Витарата до тогава, ще участвам, но без претенции за призово място... след като видях че се записаха Геро и Банджо.
                          Като видях списък на екипа по организация подозирам че ще е интересно състезание, дано само да става и за Витари!
                          Айде сега дайте пък да няма участници след като сме се записали. Ако няма да се съревновавате защо не вземе организатора да ни прати приза по пощата. Това в реда на шегата.....
                          Играта е такава че кой печели се разбира след като последния премине финалната линия. Видяхте преди почти година на италианското преследване спечели този който успя да запази автомобила здрав до финала. Адреналина съща не върши работа в тази ситуация.

                          Коле,миналата година в Шумен имаше 26 азимута а нашия екипаж нямаше никакъв компас. С обикновеното НЮВИ на гармин също може да се ориентираш но как ще ти кажа на ухо защото си е ноухао а си мой човек и ще те открехна.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • #58
                            От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Само азимутите да не ги е правил Богите, че отиде.
                            Споко,пътната книга ще я прави Наско-той прави книгата и на Нова Черна-толкова е подробна и точна,че няма как да се обърка и без трип.По-скоро да му мислим за трудността на трасето,че като знам Свилен какви ги твори...Гответе яки гуми и лебедки.За справка вижте ралито Средна Кула от миналата година.Сигурен съм ,че няма да ние скучно както на трофито,така и на ралито!
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • #59
                              От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                              Уточнете какъв тип ще е състезанието -трофи ,траял или крос кънтри рали за да знаем за какво да се подготвяме.
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • #60
                                От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                Уточнете какъв тип ще е състезанието -трофи ,траял или крос кънтри рали за да знаем за какво да се подготвяме.
                                Приятелю, това крос кънтри рали, "селска кушия" ли значи ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X