Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШУМЕН ТРОФИ 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

    Виж какво бе колега,ако си адвокат това не е най-подходящото забавление за теб,а ако те е страх в гората някой да те изпревари неправилна отдясно не е задължително да идваш.Впрочем не си спомням на всички състезания на които не си идвал да са се провалили.Правилника си е супер,това му е хубавото ,че не си длъжен да го спазваш защото и организатора може да не го спазва и въобще си е много весело .Без такива мрънкачи е още по-весело.

    Коментар


    • #62
      До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

      ако е възможно модераторите да не ми трият отговорите без да знам причината за това!
      Прикачени файлове
      siko

      Коментар


      • #63
        До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

        Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
        Виж какво бе колега,ако си адвокат това не е най-подходящото забавление за теб,а ако те е страх в гората някой да те изпревари неправилна отдясно не е задължително да идваш.Впрочем не си спомням на всички състезания на които не си идвал да са се провалили.Правилника си е супер,това му е хубавото ,че не си длъжен да го спазваш защото и организатора може да не го спазва и въобще си е много весело .Без такива мрънкачи е още по-весело.
        Да страх ме е от такива като теб в гората но не че си по добър карач от мен а от това че не спазвате правилата.Правилника е за това да се спазва а не като писаното по горе от теб.По добре да се мрънка сега отколкото да се подсмърча в последствие.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #64
          До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

          Traseto stava super.Za spravka pogledni gornite snimki ot Kiril
          Стоян Драев тел:+359877915301
          blood 0 RhF +

          Коментар


          • #65
            До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Да страх ме е от такива като теб в гората но не че си по добър карач от мен а от това че не спазвате правилата.Правилника е за това да се спазва а не като писаното по горе от теб.По добре да се мрънка сега отколкото да се подсмърча в последствие.
            Около Шумен ще е пълно с точно такива като мен.Така ,че стой вкъщи при жена си.

            Коментар


            • #66
              До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              Да страх ме е от такива като теб в гората но не че си по добър карач от мен а от това че не спазвате правилата.Правилника е за това да се спазва а не като писаното по горе от теб.По добре да се мрънка сега отколкото да се подсмърча в последствие.
              Колега,
              Киро от 100 години прави това състезание и то интересно, защото е и авантюристично ! В световната практика има доста такива състезания.
              Тук участието е изключително по желание, тъй че който не е сигурен какво ще му се случи и държи нищо неприятно да не му се случи, по добре е да не участва, защото състезанието за него вместо в удоволствие, ще се превърне в кошмар и страхова невроза !
              Киро, извинявай, че те състарих толкова !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #67
                До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                Около Шумен ще е пълно с точно такива като мен.Така ,че стой вкъщи при жена си.
                Браво Терзиев оф роуда не е за хора които ги е страх

                Коментар


                • #68
                  До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                  Ето малко снимки от трасето
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #69
                    До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                    И и на половината трасе изненада останахме без кормилна щанга.
                    И малко снимки
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #70
                      До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                      Малко късничко ама сега се пребарахме
                      .Ама както са каза ли старите хора по хубаво късно отколкото никога.
                      Трасето е доста интересно но за съжаление не мога да дам повече инфо

                      Коментар


                      • #71
                        До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                        Забравих да кажа няма ама никаква КАЛ

                        Коментар


                        • #72
                          До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                          снимки © Ст. Драев
                          Прикачени файлове
                          siko

                          Коментар


                          • #73
                            До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                            Киро,как не ти дожаля да вкараш тази лъскава красавица в тоя гьоч,то да беше мойта старата жипка разбирам ама това си е грехота
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #74
                              До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                              Нада ли на някой му пука , но искам да кажа , че темата се превърна в нещо от което ме е срам. Боги , за какво е това заяждане .
                              Виж за алкохола не одобрявам !
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #75
                                До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                                Да страх ме е от такива като теб в гората но не че си по добър карач от мен а от това че не спазвате правилата.Правилника е за това да се спазва а не като писаното по горе от теб.По добре да се мрънка сега отколкото да се подсмърча в последствие.
                                валя съм от алексмоторс не знам дали си по добър карач дори от мен ,защото никой не те е виждал да караш по състезанията.много си досаден с твойте мрънкания.бетер си от жена,сори
                                --------------------------------------------------------------
                                Ал. Иванов
                                +359888561561

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X