Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШУМЕН ТРОФИ 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

    Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
    -ако сте чели правилата и сте лоялни в крайна сметка
    ощетен е екижа Ламбреви, по вашите изказвания във форума до сега

    защото трябваше да декласирам за напускане на трасето, движение срещу трасето екипа на Алекс, екипа на Пламен защото не използваха мека връзка за захващане за дървото.
    Мисля че може да спре този възлов момент от тази "караница"!

    Коментар


    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

      Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
      защото трябваше да декласирам за напускане на трасето, движение срещу трасето екипа на Алекс, екипа на Пламен защото не използваха мека връзка за захващане за дървото.

      А имало ли е в правилата за състезанието ,че трябва да се ползва колан за дърветата??? Аз не видях някой да използва в нито един от трите дни и меко казано бях учуден. Друга тема е какво бяха оставили от гората "дървените мафиоти", но...мисля, че т.нар. "мека връзка" трябва да стане традиция навсякъде
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

        Искам да поздравя всички организатори и състезатели за шоуто, което направиха, за нас публиката.
        Смятам, че Алекс заслужава нещо повече от поздравления. Той заслужава нашето уважение за жеста си . А ако не ме лъже паметта сина му имаше рожден ден .
        Аз съм много впечатлен и смятам че трябва много хора да се поучат от поведението на Алекс . Той си загърби личния си моментен интерес, за сметка на отборния.
        Не искам да споря с точките и резултатите и съборени колчета( все пак бях публика), но гърците не ме впечатлиха с нищо. Смятам че карането на турците, беше много по респектиращо. Но пак казвам, това е моето мнение като част от публиката.
        Още веднъж поздравления на екипа организатори и съдии.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

          г-н панайотов,
          драго ми беше че карах в шумен.
          трасетата и през трите дена бяха хубави.
          през третия ден ти явно обаче имаше проблеми с паметта и слуха. защо ли? ей сега го прочети внимателно:
          -на финала докато ме прегръщаше ми каза "за мен алекса е първи". на което ти отговорих" аз пресяках финала пръв и на награждаването ще дам моята купа на алекса и малкия алекс". те направиха за мен така каквото и аз бих направил за тях.
          (сега по внимателно)
          -преди старта на финала бе ясно че на мен ми трябва 1-та точка да изравня на гърците.
          -единодушно решихме купата да е за екипаж от българия видя ли знамето което размахваше малкия алекс през прозореца, защо бе то ?
          -не разбра ли че можех да финиширам на правата със карирания флаг и на собствен ход, защо чаках алекса да си вземе това което му се полагаше и защо той ме избута на "таран" през финала? отговора е : за да е първото място у екипаж от БЪЛГАРИЯ.

          - за "отношението" пак не си си извадил правилния извод и си взел по твоя си начин решение, което си е решение по твоему на твойто си състезание където сам си правиш своите си офроуд експерименти.(помниш ли миналата година случката с всички контроли ).

          п.п
          коч не ядем. свързваме го с "коч байрам", а оттам с нещо дето се е случвало в българия и по точно в БАТАК преди 130 години.

          без финалната серия където бяхме с алекса, на всеки мой старт ми се падаха турци. беше яко.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

            нещо против турците ли имаш ами ако времето на алекс му трябваше за класиране на следващо състезание дали би се върнал да помага на когото и да е било за мен този финал беше едно шоу
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
              нещо против турците ли имаш ами ако времето на алекс му трябваше за класиране на следващо състезание дали би се върнал да помага на когото и да е било за мен този финал беше едно шоу

              Финала е част от състезанието, а то е шоу за публиката и участниците. Ако няма интрига и шоу никой няма да участва, да троши пари и да изгаря в очаквания и подготовка
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                Според мене Киро прави каквото си поиска . И няма сила която да го спре.
                Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                тел. 0898327627
                Радослав

                Коментар


                • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                  Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                  Финала е част от състезанието, а то е шоу за публиката и участниците. Ако няма интрига и шоу никой няма да участва, да троши пари и да изгаря в очаквания и подготовка
                  да съгласен съм но може би алекс не трябваше да помага на другите ами ако гърците бяха закъсали алекс дали щеше да се върне да помага алекс направи според мен грешка като помогна на бг екипа защо го направи нали има правила в спорта
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                    Запореден мисля че СЕДМИ път в Шумен става чудесен купон.За пореден път Киро е виновен за класирания ,декласирания,болни глави и какво ли не .Поне така се чете във форума.Доста зрители видяха ,че Долфи спря Алексите и им каза нещо, след това Киро /с зеленото яке и оранжева шапка / им махна и те се върнаха да помагат.Вела не си видяла че Киро ЗАНЕСЕ ЗНАМЕТО на Алексите.Нямах батерии но някой може и да е снимал.

                    Коментар


                    • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      да съгласен съм но може би алекс не трябваше да помага на другите ами ако гърците бяха закъсали алекс дали щеше да се върне да помага алекс направи според мен грешка като помогна на бг екипа защо го направи нали има правила

                      А може би все пак Алекс е този, който има правото да решава дали и на кого да помага?

                      Алекс, имаш и моите поздравления!
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                        А може би все пак Алекс е този, който има правото да решава дали и на кого да помага?

                        Алекс, имаш и моите поздравления!
                        да ама в правилника пише че не трябва да помага потози начин ощетява другия екип който се надява в последната минута противника му да закъса или строши нещо ине може да финишира
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                          г-н меха1971 нямам нищо против турците, ама нямам и нищо "за" .
                          относно правилника:
                          - в състезателно трасе помощ може да се получава само от другия състезаващ се екипаж.
                          с екипажа на алексмоторс на старта на първия ден сме декларирали че сме отбор.
                          и аз и те във всички други ситуации бихме оказали помощ, но не сме пътна помощ въпреки че първата вечер(петък) возихме на платформата (на алекса) в 21.00 току що извадена от трасето кола.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                            да съгласен съм но може би алекс не трябваше да помага на другите ами ако гърците бяха закъсали алекс дали щеше да се върне да помага алекс направи според мен грешка като помогна на бг екипа защо го направи нали има правила в спорта
                            Ами те май си тръгнаха още от първия ден като съотборници
                            Живей за всеки дъх!

                            Коментар


                            • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                              Като се загледам в правилника на състезанието, там са отделени различни правила за всеки ден, а това което ти казваш го няма за последния ден. Така поне аз го разбирам.
                              Не искам да сам на ничия страна, но мисля че в правилника си пише точно и ясно какво може и какво не!

                              Коментар


                              • До: ШУМЕН ТРОФИ 2007

                                Здравейте, извинявам се ако се намесвам където не ми е работа,но ще се опитам да дам мнение използвайки пример Разбирам от мненията че дискутирате нередности в регламента и в резултатите от състезанието, не искам да защитавам организатора нито омалооважавам мнението на афектираните, но аз като външен наблюдател виждам един безмислен спор, нещата трябва да се изясняват предварително.И за да не звучат празно приказките ми ще ви дам и примера Тази година на RAINFOREST в Португалия се оказа че НЯКОИ беше решил да не си свърши добре работата/ нагласени неща, нелегална помощ между португалците,не респектиране на регламента и т.н./ резултата афектирани участници/в това число и ние/ спорове , обиди........ с дже думи ЛОШ ИМИДЖ в едно състезание за което се говори в цял свят с две думи СРАМ. Не позволявайте да се стига до там и с вашето състезание, защото не че ги има много /състезанията/ но по този начин ще започнат да намаляват
                                Отново се извинявам ако съм се намесил неуместно.
                                Поздрави Иво.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X